Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А от мені Зовіракс як мертвому кадило... І Ацик те саме..
    Тільки Герпевір помагає:)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А що робити. коли вже саме страшне пройшло, губа вже стухла, але ранка залишилась. Особисто в мене ще довго загоюється, кілька днів, робиться ранка, яка то засихає, то тріскає і дуже пече... Що можна зробити в такому випадку?
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я герпевіром мажу поки майже не заживе (бо коли вже не болить і не тріскає - то і про ліки забуваю).
    А допомогає мені власне герпевір - якщо встигну поки лише пече і червоніє, то проходить відразу. Ацик не допомогає. Зовіракс не пробувала - треба буде колись випробувати.
    Колись, ще в школі, мазала зеленкою. Тріскав той прищик ще в той самий день. Заживало за 2-3 дні. ну але то можна робити хіба коли цей час сидиш маком вдома і не виходиш. ПРобувала потім спиртом стирати, але по живій ранці :8:
    Взагалі, коли немає під рукою герпевіру чи чогось такого, то можна горілкою, або чимось, що спирт містить трошки припекти. Мені допомагало. Колись їхали в Донецьк поїздом, то я маминими духами мочила хустинку і так тримала з пів години - не було. Але це коли на початку червоніє чи пече. Бо зараз я можу відчути герпес вже коли є прищик.:confused::umbrage:
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А ще дуже допомагає олійка чайного дерева на вушну паличку і припікати, краплі "Корвалдин" і саліцилово-цинкова паста вона дуже гарно "здуває" надуті губки
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    мені практичноз того всього не допомагає нічого, прада ще рецепт із чайним деревом і краплями не пробувала.Ще знаю допомагає сірка із вуха, але переважно коли герпес, то його немає (в мене у вусі ). Колись купляла таблетки Герпевір в аптеці у Вамі біля Південного, то молода фармацептка порадила якоїсь фірми і мазь і таблетки казала, що дуже дієве її клієнтки вилікувались (принаймі на даний час довгий період не висипало). В їх назві теж були слова подібні до "герпес", здається закордонної фірми. Та мені здається, що він не виліковний, навіть десь чула що підняли допустимий відсоток в людському організмі. В мене він був колись дуже часто потім була прерва десь на 2 роки, а тепер знов зявився. Замітила, що ту болячку мають лише жінки. Чи правда, що герпес впливає на всі стадії вагітності зачаття і т.д.
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    не тільки жінки ;)
    а на вагітність впливає (страшилок розповідати не буду), тому укріплюйте імунітет і не хворійте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    На вагітність впливає :
    1.Первинне зараження герпесом( як першого,так і другого типу) під час вагітності
    2.Активні язвочки на статевих губах (статевий герпес-герпес ІІ типу,навіть не первинного зараження) перед самими пологами-тоді пологи проходять через КР.
    Все решта-не настільки страшно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    В мене теж часто буває герпес. Мені порадили мазати Герпевіром, але тут треба допильнувати і мазати 10 днів від початку герпесу навіть якшо ранка вже зажила. Як на мене то досить діючий метод і герпес в мене набагато рідше появляється тепер
     
  9. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Запитайте у бабусі що за чудомазючки і скажіть нам будб-ласка?!!!
     
  10. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    ТО я Panadolci писала, але цитата чомусь не додалась,,(
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Ця мазючка в бабці вже була давно-давно, вже її й не має, та й мені тоді років 10-13 було. А бабця моя має дуже погану пам'ять тепер....навіть мене пригадати не може :sad:
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я тілько но недавно познайомилась з цим явищем...Але й паніка була - збиралась брати вихідний з роботи - ніколи ніхто з родичів герпесу не мав.. і моє обличчя мене страшно налякало. Купили якусь першу-ліпшу мазюку й за день зійшло. Але тепер почала цікавитись цим питанням. От що пишуть лікарі про цю заразу.

     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я вже колись пробувала олійкою чайного дерева користуватись, але нею можна дуже обпекти губи, треба хіба розводити водою. А краплями ви мастили губи? треба буде спробувати.

    нє, не тільки жінки. Може просто вам не побадались чоловіки з герпесом.:confused:
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2009
  14. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Моїй сестричці дуже добре помагає від герпесу на губах еліксір Біонет.
    В неї від зміни клімату,на місячні,на простуду.....викидає герпесами. ТАК ТАК герпесами.Рекорд 8 штук за раз ((((
     
  15. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Це моя болюча тема:sad:((
    Вискакує коли посідані губи,завжди:sad:
    Спасає герпевір:)
     
  16. Crazzy0504

    Crazzy0504 New Member

    народ у мене ця бяка перший перший раз, що з тим робити:girl_cray:, купила мазь Ацик, але прочитала у вас на форумі, що вона не дієва

    P.S.а якщо користуватись мазями, то струпік буде?
     
    Останнє редагування модератором: 22 Червень 2009
  17. Susi

    Susi Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А мені допомагає мазь Ацикловір, вона дорожча від герпевіру, але дієвіша! Ще мені подруга рекомендувала Зовіракс (теж мазь), але я не пробувала...
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я рокiв 5 тому назад "додула" що якщо у мене герпес на губi - то це через температуру (правда не завжди). Я тепер коли перегрiюсь на сонцi, чи якась незрозумiла температура (але не пов'язана з iншим вiрусом), то я п'ю жаропонижаючу таблетку, i впринципi це дiє. Якщо ж вже та холєра вискочила то мажу мазькою Abreva дуже помагає. Останнiй раз (зимою, коли я завагiтнiла, i в мене температура скакала як дурна) Абрiви не було, лише Blistex що набагато легша мазь, i дещо знеболююча. Я нею помазала троха, потiм дала тiй бiдi засохнути, i воно якось дивом пройшло за 5 днiв, потiм просто виглядало як трiснута губа, а не величезний пухир. Тiй штуцi треба присохнути, тодi швидше загоїться.
     
  19. Mandarynka

    Mandarynka Well-Known Member

    а де ж знайти у Львові того імунолога???:girl_cray:
    може знаєте, то підкажіть:girl_smile:

    і ще згадала - дівчата, спробуйте мазь Преднізолон - мені особисто дщопомагає:girl_spruce_up:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 7 Липень 2009
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    імунологи є в діагностичному центрі

    преднізолон - це гормон, і ось так без призначень не варто захоплюватися

    зі: лінієчка ставиться в підпис, а не в кожен допис
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2