Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я була в імунолога в дігностичному років з 5 тому. Але з приводу мононуклеозу (рецедиву його). То там було кілька лікарів. Направляли здавати аналізи. Частину - в них (ті що конкретно по інфекції, один безплатний, один 100 грн). На якісь направили в Медіс в Чорнобильську лікарню (імунограма чи якось так - по імунітету , і ще щось. Теж тоді десь коло 100 грн було). ПРизначили ліки, потім ще раз контроль за пару місяців по імутітету. Чи краще стало не знаю. Та хвороба більше не повторювалась, а решта (грипи, ангіни і т.д.) як були так і залишились.
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    але ж герпес повністю не виведеться з організму. вірус так і зберігається в нервових гангліях пожиттєво. просто більшість людей латентно його переносять, а в кого слібший імунітет, то вилазить ця зараза на зовні
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Звичайно, що не виведеться. Але одне, коли герпес десь-колись зявляється. Перемезли, прихворіли... Інше, коли дуже часто. Тоді і треба до імунолога чи бодай до терапевта для початку. Зробити якісь аналізи, можливо рекомендації дадуть якісь. ну і посилено загаттовувати себе і піднімати той імунітет природними засобами.
    Зрештою, герпес може викликати купу інших захворювань. І якщо ця проблема викає дуже часто, тут вже варто задуматись.
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    в мене колись було дуже часто. допомогли таблетки вальтрекс. тепер та зараза мене не турбує так як колись
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kapitulinka

    Kapitulinka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    ну
    я з такою проблемою ще не зтикалась...але знаю,що герпес це хронічно..
    і він тільки чекає нагоди щоб знову вискочити такою негарною бякою на губі,або маленькими водяними прищиками вже в іншому місці))))
    тому треба доттримуватись дієти-здорове харчуваня...
    не мерзнути,і завжди бути по погоді вдягненому,бо невеличка застуда може його "розбудити":girl_in_dreams:
    і звичайно не пхати до тої бяки грязних рук(хоч ви думаєте що вони не грязні) :girl_in_dreams:
    і знаю,що моя маміта користується герпевіром...Допомагає))))
    не хворійте)))
    :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    У мене раз на місяць на губах виникає герпес незнаю це напевне з підвищенням внутрішньої темпаратури коли овуляція довгими роками викорисовувала різні методи і мазі цинкова і герпевір і милом і зубною пастою аж пів року тому знайшла суперовий спосіб це
    Олія чайного дерева тільки я відчуваю свербіж чи вже після ночі набухло мажу нею до вечора усе спадає пухірців нема бо після того як вони лопнуть довго заживає а ця олія для мене находка ніякого сліду може дась Бог взагалі пропаде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Хммм... В мене пухирці не лопаються, вони просто засихають... Але то довго, і чіхається - деколи вночі можу то роздерти :girl_cray:
    От і зараз я такая красівая... блін... :girl_devil:
    А де Ви ту олію купуєте?
     
  8. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я випадково купила від прищів від оріфлейм але може е в аптеках я не питала я платила за баночку 24 гривні.10мл (Антибактериальное средство с маслом чайного дерева) але пише що 100%органічна олія ЧД.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. irakop

    irakop New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Добрий день. Перед вагітністю в мене виявили антитіла до вірусу простого герпесу. Його не лікували так як вірус не був у активнома стані. Зараз я вагітна і трохи хвилююсь за здоровя своєї дитини. Хто може щось підказати і хто стикався з даною проблемою. Дякую
     
  10. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Герпес є у 90% населення, але у когось він проявляється назовні, а в когось сидить всередині в організмі і недає про себе знати. В мене під час вагітності теж виявили антитіла до того вірусу, успішно виходила вагітність та народила здорову дитину. Тому не хвилюйтесь, все буде добре. Легкої вагітності та хороших результатів!!!!
     
  11. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Олія чайного дерева в аптеках дешевша ніж в оріфлеймах і ейвонах, вона і мені дуже допомагає, навіть як вискакують пухирці, я їх поколюю вмоченою в олійку голкою, і щоро змащую оією ранку перед сном, на другий день воно так засихає, що і не понятно що то, і за 2 дні взагалі нічого нема з тої рани., а герпевір мені не допомагав ніколи чомусь.
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Це неправда, мужчини теж мають!!!


    У мене теж буває та зараза!
    Правда я знайшла те, що мені допомагає! Це крем Феністил Пенцивір. Одного разу купила в аптеці за порадою фармацевта! Діє!!! Мажу коли тільки починає свербіти. І герпес навіть не зявляється! Навіть якщо він уже появився, зникає набагато швидше!!!
    Тюбик має 2 грами. Заплатила десь рік тому приблизно 35 грн. Маю досі. І чоловік теж користується.
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2009
  13. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    а мені ніякі креми, мазі непомагають хіба надувають губу як бульку, я зразу як відчуваю що от от ... мажу зубною пастою вона сушить і 2-3 дні все зникає
     
  14. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    колись мастила зубною пастою,але люди косо дивляться.....
    тоді купляла герповір...но єфект не той що я чекала((((((((
    коліжанка порадила ацек,супер!!!
     
  15. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    І я ацик використовую. Правда спочатку за звичкою берусь до Герпевіру, але потім бачу, що толку з нього, як з губної помади, купую Ацик - і за день все налагоджується.
     
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мені одна знайома казала(вона випробувала на собі),що герпевір треба намастити на пухірець і розтирати коловими рухами,поки він не скатається у кульку маленьку.це їй порадив стоматолог.тобто,тоді мазь глибше проникає і діє
    може комусь згодиться
     
  17. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    ага, я таке робила тільки коли вдома
     
  18. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я саме так і роблю - мені допомагає і присихає швидко. Але то присохше ше тиждень тримається, поки під ним нова шкіра виросте :girl_cray:
    А на Ацик мій герпес взагалі не реагує.
    До слова, маю зараз 3 штуки того щастя!!!:girl_cray::suicide: Тільки прихворіла, імунітет погіршився, і маєш...
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    При герпесі можна використовувати мед. Але це потрібно хоч 4 рази в день поприкладати компрес. Бинт чи марлю промочити в мед і прикласти на 10-15 хв.

    Та потрібно пам"ятати, що поява герпесу це зниження імунітету і потрібно при цьому зміцнювати імунітет!
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    В мене теж найбільше та проблема є. Бо я тепер вже добре відчуваю, коли воно починається, але ще не видно.Я одразу п'ю Ацикловір Стада, або Гевіран і воно не встигає набратися, а просто присихає і тоді сходть довго. І що з тим робити-не знаю...губи стають сухі,неприємно так... от недавно якрах то щастя мала. Завжди як якийсь стрес, вилазить...:girl_sad: