Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А в мене той герпес вилазить не на губі,а в носі,або половина в носі і половина під носом.Ще як в носі,то хоч не видно,а як під носом то це жах просто.І навіть нема як мастити мазями,бо на слизові не можна...Зараз знов маю.Змащую хлорофіліптом.Те що було під рукою і те що можна на слизову наносити.Мушу сказати,що ефект кращий за герпевір.Тиждень пройшов,а вже все гоїться.Залишилось ще зачекати щоб відновилась шкіра.
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    от у мене теж - на губах ніколи не має..а на носі...на зовнішній поверхні. не відчуваю, коли він зявляється, а коли вже зявився то спалюю його спиртом, а потім все це змащую герпавіром..от так і рятуюсь
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    От та зараза у мене вискочила..і знову на носі...і позбавилася я її за 3 дні....перших 2 дні припікала йодом (була вдома, тому мала таку можливість)...воно все гарненько присохло і відпало...а почервоніле місце день мазала маззю "Етоній"...і все..носик як новий)
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    У мене позавчора вискочив на губі. Я вирішила проексперементувати, бо дуже не люблю ті аптечні мазюки, після них дуже довго заживає, тріскає і кровоточить. Взяла часник розрізала і притулила, і так кілька разів, трошки пекло. Та нічого не спухло, і вже почало підсихати. Майже не видно.
    А можна ще так: берете перикись водню і розмочуєте шкірочку від пухирців, що потріскали, наголошую - розмочуєте, а не здираєте, до тих пір поки вона сама не злізе, потім мажете обліпиховим маслом. Через деякий час повторюєте процедуру, і так протягом усього дня. Заживає просто на очах.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я здавала в лабораторії аналіз на герпес. В мене його не виявлено. Але без нього який саме тип лікувати - невідомо. Це я не рекламую лабораторії, просто щоб не палити з гармат по горобцях, і навпаки - якщо корінь в іншому - лікувати причину, а не замазувати інші ділянки.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я десь була вичитала, що герпес стоїть на другому місці у списку смертності після грипу, а тоді ССЗ. Справа в тому, що він може вискакувати не тільки на губах, а й на внутрішніх органах. В мене таке було - лікувала тяжко кілька місяців, м"язи спазмують деколи й досі.

    звідси
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Привіт. А як лікувати герпес у дитини? Малому ніяк не проходить. Мазі в основному до 2 років не призначають.
     
  8. Dmutrivna

    Dmutrivna New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    мені колись лікар призначила мазь Етоній. Я уважно перечитала інструкцію, і таки використовувала,- малому тоді було трошки більше року. А ще лікар казала, що деякі ліки можна застосовувати у дітей, навіть якщо в інструкції написано "протипоказано".
    Головне, щоб лікар був досвідчений,і ефект від застосування ліків був позитивний!

    Успіхів Вам!
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    от млін... кажу ж лікарю - герпес мені на пальці вискочив - каже що так не буває!!!
    а на губах як нема під руками спец мазючки можна коли п"єте чай витягнути гарячу ложечку і припекти, так кілька раз, але тільки прищик а не губи довкола нього. Тут вже про сірку з вуха писали - але помагає мені тільки на стадії коли ще нема прищика а тільки з"являється характерне свербіння в місці появи майбутнього герпеса.
     
  10. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    У мене постійно вискакував герпес, особливо при зміні клімату, сезонів, перед місячними і т.д. Періодичність була десь 2 місяці. Лікарка виписала уколи для підвищення імунітету, сказала, що це на деякий час допоможе, герпес приховається і 3 роки мінімум буду мати чистий спокій, я пройшла курс, от з початку року ще не було ттт... подивлюся, на скільки допоможе
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я у Польщі купляла мазь Vratizolin - то мені суперово допомагало, бо українські працюють (принаймі ті, що пробувала) за принципом: сьогодні роздує, завтра присохне, післязавтра вже під помадою не видно буде. А польський - кілька разів у перший день помастив і на ранок вже НІЧОГО нема.
     
  12. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    при перших симптомах я вигріваю(як і ячмінь) ваткою намоченою в дуже гарячій воді (колись навіть голкою припікала розжареною, але то жесть, ніби наслідків ніяких не було, але так не ризикую), або чайним деревом олійкою як що з самого початку. замість того ше хороший бальзам для губ від біокону теж на перших стадіях допомагає.

    ше десь мала дуже непогану книженцію про всілякі інфекції типу герпесу, хламідій і тп(здається називалася "скритиє інфєкциі). з того шо пам’ятаю було:
    – про дієту при герпесі – не можна продуктів у яких є аргінін(амінокислота чи шо) це кава, шоколад, цитрусові, цукор і мучні продукти і навіть бобові і червоне мясо(телятина особливо) тре обмежити. а корисні тоді яблука у великих кількостях, курага чи абрикоси, молочні продукти, морозиво біле тамде є лізин . звісно я в той період і мажу і припікаю якшо встигну, але виявила шо при такій дієтий набагато швидше проходить і гоїться все? і навіть не так важливо чим мастити чи герпевіром чи ациком.
    і ше як при застуді (навіть якшо без температури) варто пити якнайбільше доброї води негазованої.
    –і ше якраз про те шо на і на пальцях рук герпес буває, і тре тоді мастити чимось типу синього метиленового і зеленки і протирати ручки на дверях спиртом, щоби не заразити когось з домашніх

    колись сиділа на таблетках гомеопатичних Енгістол, дуже класно допомагають зразу їх шось 8 шогодини тре випити. але тепер я з того збилася, підозрюю шо не надто кориснт постійно їх пити, хіба в екстренних випадках, коли тре швидко в люди вийти..
    також давніше для зміцнення імунітету допомагали курси Цигапану, але тепер не допомогло замість герпесу чиряк з’явився ги:)

    щодо дієти то ше й алкоголь протипоказаний, і схожі правила діють для мене й при ячменях на оці й при фурункулах. і взагалі бачу шо білшістю цих продуктів не можу зловживати навіть якшо відносно здорова
     
  13. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    помагає розпарений чайний пакетик. як тільки появляються неприємні відчуття на губах, треба трохи потерти тим теплим, мокрим пакетиком. час від часу повторювати процедуру.
    воно просто не дасть тій заразі перетворитись на бульку. присушує ранку і гоїть
     
  14. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    я десь читала що герпс не залежить від імунітету, що він сам по собі проявляється як окрема інфекція.
    коли в мене вискакує, то я спочатку спалю його спиртом або зубною пастою з ментолом )) а потім заживлюючою мазю. і воно зараз завжди вискакує коли не треба !!! памятаю кілька раз змінювала роботу, і завжди в перший тиждень на тобі радість )))
     
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    колись герпес рідко вискавував, а перед минулої зами як почав...в одному місці заживе,у іншому вискоче...і так декілька раз. Тоді купила і попила таблетки Герпевір (чи якось так), ніби допомогло на деякий час. Потім знову-і я знову пропила курс. Тепер як вискакує то поодиночно:)(і як правило завжди на нижній губі, в одному і тому ж місці:) Заразк як чую що щось не так-припікаю спиртом добряче, або настоянкою з прополюсу...потім(якщо в цьому буде потреба), мащу герпевіром, якомога частіше...взагалі терпіти не можу коли в мене герпес, такий дискомфорт...:girl_cray:
     
  16. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    я стикалася під час вагітності. наявність антитіл говорить про те ,що ви колись стикалися з цим вірусом, але ваш імунітет не дав розвинутись хворобі.це не є проблемою, а навіть плюс, тому що плід отримає частину тих антитіл ,що вже є в вашому організмі, і дитина матиме вже певний імунітет до цієї хвороби (принцип щеплення). Серйозною проблемою і великим ризиком для дитини є первинне інфікування матері вірусом герпесу під час вагітності.Це дійсно може стати причиною загибелі плоду чи вад розвитку .В вашому випадку слід бути уважною до свого здоровя підчас вагітності і пізніше коли будете годувати, щоб не викликати рецидиву захворювання, а герпес дуже "любить" загострюватися в моменти коли імунітет скомпроментований, що характерно для вагітності.Не преохолоджуватися, не нервуватися пити полівітаміни. Це вам лікар думаю призначить і сам. Я пила декілька курсів Кардонат+ Магне B6+Елевіт .І ще додатково перед пологами призначили повторно здати аналіз крові на предмет відсутності загострення (десь 36-38 тиждень) ,бо герпес така штука що може протікати і безсимптомно (у мене так і було). Особливо небезпечним для дитини є вірус герпесу 2-го типу (на геніталіях),його загострення потребує курсу лікування безпосередньо перед пологами або є показом для призначення кесаревого розтину. Будьте здорові, і не переживайте ,головне, не заразитися якоюсь гадістю вперше ,поки ви вагітні. P.S. В аналізі крові первинне інфікування або загострення хвороби визначають по надмірній кількості ImM (+). Наявність антитіл (набутого імунітету) визначає ImG (+)
     
  17. slio

    slio Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А чи можна годувати малюка грудьми, коли на губах Герпес? Якщо це так небезпечно для вагітних та новонароджених, можливо варто перервати годування?
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    в мене то саме! може то від стресу, хвилювання?
     
  19. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Перервати годування грудьми при простому герпесі(висипка на лиці) думаю не варто.Ось що знайшла на сайті 5 поліклініки Києва.

    Хронічна персистентна герпетична інфекція у матері не є протипоказанням для грудного вигодовування. Віруси простого герпесу І та II типу з грудним молоком не передаються. Водночас новонароджена дитина отримує антитіла класу імуноглобулінів Ig G, які будуть зумовлювати імунний захист дитини протягом перших місяців життя. Якщо у матері перед пологами клінічний епізод урогенітального герпесу, жінка має от[цензура]римувати лікування специфічними протигерпетичними препаратами, дитина має вигодовуватись грудьми.

    Матері, які мають активні ураження молочних залоз, повинні молоко зціджувати. Поновити годування грудь[цензура]ми можливо після того, як ураження підсохнуть на фоні системного лікування матері препаратами ацикловіру.

    Гострий клінічний оролабіальний герпес потребує тимчасової ізоляції матері від дитини, мати зціджує молоко, дитина годується з чашечки.

    Ураження у інших місцях під час годування слід накривати.

    тому я думаю,що потрібно бути обережним,щоб не торкатися герпеса,а потім дитини.Обробити декілька разів ураження (наприклад, олійка чайного дерева),продезинфікувати руки хоча б господарським милом чи чимось іншим і все.
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    не переривати в жодному разі! В молоці вірусу герпеса не буває. Хіба що герпес на сосках, але ж у вас такого немає? Передати можна через поцілунок, якщо оближете дитячу соску, ложечку, Якщо доторкнетеся рукою до своїх герпетичних висипань, а потім до дитини - тому не торкайтесь губ!


    Герпевір дуже токсично діє на печінку та нирки, тому тепер кваліфіковані спеціалісти радять його вживати лише особам, в яких герпес на фоні СНІду, бо тоді є ризик генералізованої герпетичної інфекції. При частих рецидивах - зміцнювати імунітет, в загальному - ліквідувати джерела інфекції, якщо такі є ( карієс, хрон. тонзиліт), якщо хворий кишківник - пролікувати, достатня кількість часу на сон та відпочинок, повноцінне вітамінізоване харчування. Можна пропити курсами протефлазид ( натур. ліки зі злаків, продаються в аптеках) і застосовувати його також місцево

    Так. Від моменту зараження вірус герпесу вже ніколи не виводиться з організму, але імунітет тримає його під контролем, в неактивному стані, це може тривати десятками років. Але варто ослабити імунітет ( стрес, переохолодження, погане харчування, недосипання, перевтома і т.п.), як герпес "вилазить".


    досить непогано, часто дієвіше, ніж герпевір чи олія чайного дерева. Багатьом добре допомагає корвалолом помазати, там і спирт - він припікає, а ментол зменшує відчуття пекучості і свербіння.