Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    100%, я вже перевірила на собі ) це від нервів ))
     
  2. Dolexia

    Dolexia New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    моя подруга використовує мазь Етоній. Неприємний запах, правда, але ж дієво!:girl_curtsey:
     
  3. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Це точно, у мене малий попав у лікарню (током вдарило - я чуть не посивіла) я поки на швидкій доїхала до лікарні і оформила документи, як глянула в зеркало - не повірила, що так швидко може вискочити та зараза і так багато...
     
  4. marsianka

    marsianka New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    добре допомагає від герпесу сірчана мазь
    :shok: як малий?
     
  5. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

     
  6. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    мені помагає герпевір, але тільки до стадії пухирців,потім вже ніц не рятує.
     
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    В мене зараз якраз та зараза:confused: Але, слава Богу, вже проходить:radist::radist: Мені помагає Герпевір, за кілька днів проходить..
     
  8. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Також рятуюся герпевіром. Головне вчасно побачити і почати лікувати, на щастя до пухирців майже ніколи не доходить. З"являється десь раз на рік, тому я особливо з цієї причини не панікую:girl_smile:. В знайомої вискакувало як тільки заживав попередній, їй радили приймати ліки для покращення імунітету. Чесно кажучи, мало чим допомоголо.
     
  9. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    і я зараз ходжу як Памела, тільки ті бульки на губах,таке враження, що друга губьонка росте...вже днів 5 пройшло, а герпевір шось не допомагає, хоча моєму братові в таких випадках був якраз доречний.. Ще казали за тетрациклінову мазь, і от тут почитала - буду шукати іншої панацеї для свого '5-го' розміру губи =))))
     
  10. oksibly

    oksibly New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я також від герпесу потерпаю. Що тільки не перепробувала: і народні рецепти на зразок сірки, і мазі, ... :girl_in_dreams:В одномі місці ніби починає заживати, то в другому вискочить поки усе своє не вийде назовні. Для себе зробила висновок, що краще його взагалі не чіпати ні мазями, ні руками. :ninja: Так швидше заживає.
     
  11. tuti

    tuti Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мене ця напасть теж мучить часом. Я користуюсь Феністил Пенцивиром, він хоч і дорожче ніж Герпервір (коштує в районі 35 гр), але тьху-тьху все за 3 дні завжди заживає. навіть якщо пухірці є. Спробуйте :girl_wink:
     
  12. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Дивно, я вважала (читала десь), що мазі типу Герпевір допомагають, якщо ще нема пухирців. А на наступній стадії лише дещо прискорюють загоєння і то не всім.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мужу герпевір не помагає, мажем тетрацикліновою маззю, та шо 3-х процентна. Швиденько присихає.
     
  14. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Маю великий досвід боротьби з герпесом. Позбутися його назавжди неможливо. Але щоб не було рецидивів слід уникати пускових механізмів: стресу, переохолодження, перегрівання, зниження імунітету. Місця уражені герпесом не можна мочити! Піхурці не чіпати, їх вміст заразний. Рознесеться довкола чи заразите інших! Місцево противірусні мазі з ацикловіром ( ацик, зовіракс, герпевір і т.п.), таблетки герпевір у важчих випадках.
    Лікувалась протигерпетичною вакциною - жодного ефекту не було.
    Ось такі поради.:girl_smile:
     
  15. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Колись користувалася мазями типу ацикловір та герпевір, результату це не давало, як був болючий прищик так потім робилася ранка та довго заживала. Не памятаю хто мені порадив "припікати" маслом чайного дерева, тільки треба зразу поки він ще не тріснув. За останні пару років навіть не памятаю щоб герпес тріснув і була ранка.
     
  16. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    До речі, я також це використовую і допомагає, бо жодні мазі не допомагали.
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    А якій саме укол,назва?
     
  18. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Герпес--вірусне захворювання. Перепробувала усе .Найкращий результат дає мазь--ZOVIRAX ointment, декілька днів і як не було.Дякую за увагу!
     
  19. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я теж маю проблемку з герпесом, тільки якась трохи нежить зразу ж опісля дає про себе знати ця какашечка на губах. Мені допомагає Зовіракс (Zovirax). Тільки бачу якесь почервоніння зразу користуюсь цією мазькою, і до наступного дня герпес вже не прогресуе, просто зникає. Дуже зручний маленький тюбик завжди в косметичці. Раджу!
     
  20. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    можна "припекти" звичайним йодом, як тільки герпес з'явився, мені допомагає.