Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    дуже ДОПОМАГАЄ корвалол. так, так саме корвалол. намочіть на ватний диск трошки корвалолу та приставте до прищиків герпесу, пару раз в день, а після нього можна й мазями. корвалол сушить а мазь доліковує. дуже допоміжне!!!
     
  2. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    З'явився сьогодні зранку у мене на губах Герпес. І Герпевіру нема, і вийти купити не було як. Вдома маю мазь Синафлан, і незнаю чи можна мазати, в інтернеті пише, що хтось використовував і йому допомогло, в інструкції лікарства пише, у Протипоказаннях, що при герпесі, таке якби не можна. Як думаєте, то можна собі ту заразу помазати тим, чи все таки, не варто?
     
  3. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Всі глюкокортикостероїдні (тобто гормональні) мазі при герпесі протипоказані. Синафлан - гормональна мазь. В інтернеті пишуть, що допомогло, бо гормональні мазі знімають запалення і свербіння. Зате дуже знижують місцевий імунітет. Можна отримати хронічний герпес, коли пухирці будуть один зникати, а другий зявлятись - і так постійно.
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Герпес- вірусне захворювання, і найкращий спосіб з ним боротися-ним не заразитися.Мій чоловік ще ні разу не мав герпесних пухирців.Тому, коли вискакує герпес, добре мити посуд і не цілувати дітей, щоб вони не заразилися.
    Герпесний вірус сидить в нервових клітинах все життя, і при стресі, переохолодженні, зниженні імунітету вилазить на зовні.Коли починає свербіти- треба мазати,бо тоді віруси ще не розмножилися.Кому не допомагають мазі з ацикловіром чи пенцикловіром( віруси швидко стають резистентними), в нас рекомендують мазі на основі мелісси( не знаю, чи продають такі в Україні-Lomaherpan ) або мелісову олійку.Можна самому настояти 10 листків мелісси на 100 г спирту 2 тижні. Також можна протирати губу олією чайного дерева. Прополіс на спирті помагає.Таблетку цинку розчинити у воді і кожних 5 хвилин змазувати інфіковане місце.
    Коли вже пухирець вискочив-треба його висушити.Можна мастити пастами з оксидом цинку чи зубною пастою.
     
  5. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Лікувала герпес краплями Протифлазид (рекомендувала знайома гінеколог). Не загострювався більше року, хоч перед тим міг бути по декілька разів на місяць. Правда я не пройшла цілий курс, бо мала інші проблеми і якось забувалося про то. Зараз герпес буває, але дууже рідко, по декілька разів на рік.
    Брат бере крем Зовіракс, каже, що йому більше помагає ніж Герпевір
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Я останнім часом власне цим і рятуюся. Добре допомагає, але треба бути обережною з тою олійкою-можна попалити шкіру. Я колись так зробила-мастила часто нею і з моєю шкірою таке поробилося....
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Вдома не було спеціальної мазі. То Корвалолом припекла і нанесла, на ранку, мазь від якої проходить свербіж і почервоніння, допомогло. Дякую за пораду.
     
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Може і дивно звучить, але допомагає звичайна вушна сірка: намастіть хворе місце і пухирець не з’явиться
     
  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Мені теж більше Зовіракс допомагає, всі дивуються, бо склад один і той же, але я направду відчуваю різницю. Герпевір мені - що мертвому припарка. (( Якраз востаннє ще раз впевнилася в тому, користувалася Герпевіром, бо Зовіракс закінчився ((
     
  10. Olemar

    Olemar New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    зла, як чорт. сьогодні мала бути романтична зустріч, але через ту заразу прийдеться відмінити:girl_devil:

    ---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    :girl_cray: вчора зранку встала, то були вже пухирці. і тепер нічого не допомагає

    ---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:50 ----------

    ацик не допомагає
     
  11. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Якось в аптеці купувала мазь від герпесу, то аптекарка говорила, що герпес появляється зазвичай, від пониженого імунітету, казала, що треба їсти багато грейпфрутів чи пити свіжовичавлений сік.
     
  12. Snegamondo

    Snegamondo New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Дівчата, підтверджую про сірку з вуха-кілька днів тому за день таким чином позбавилась герпеса, що активно почав рости. Просто мастила сірничком кожну годину дві, й на очах він сходив.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    і я сьогодні проснулась "красунею"..наразі мажу то щастя олією чайного дерева, п’ю герпевір і їм апельсинки....
     
  14. avatarwin

    avatarwin миється в бані

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Найкраще---Зовіракс
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    не знаю як в Юлані, але в Польщі є. І в Італії є. :)
     
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    В мене підозра ( лікар, так сказать, натякнув), що маю проблеми через Herpes zoster після перенесеної вітрянки. Хтось знає, куди можна звернутися, щоб якось пролікувати? Може, якийсь лікар комусь допоміг в такому випадку? Вітрянку мала кілька років тому.
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    І мені треба лікувати Герпес - раніше вискакував раз в рік, а тепер через 2 місяці знов з’явився...Поки що їм вітамінки, але розумію, що треба глибше дослідити ці збої в організмі. Наскільки я розумію, то треба до імунолога йти?