Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. lunatik

    lunatik New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Якщо вірус герпесу турбує, то справді варто звернутися до імунолога. Можна в Обласний діагностичний.
     
  2. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Є такі чудо-крапельки Протефлазід. Можна і вагітним і тим хто годує, можна приймати і мазати ранки герпесу, якщо вже виліз. Я пропила курс і на пару років забула про герпес на губах. Звичайно, вагітності знизили імунітет, тому ось знов їх купила. Правда ціна кусюча 244грн. Але це дійсно дієвий засіб, пройшовши курс про висипання забудете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Чула від дерматолога, якщо герпес з'являється більше ніж 3-4 рази на рік, дійсно вартує його пролікувати
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Розгребуся зі всіма справами і теж буду лікавути свій герпес. Уже втретє за цей рік. Ну але цього разу вже краще - зовсім маленький. Навіть умудрилась сфотографуватися на паспорт з ним:girl_crazy:
    Вже раніше радили мені Протефлазід, але зажалась купити. Тепер от шкодую. Може ще хтось їх пив?
     
  5. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    я пила, а ще згадала, що з протифлазидом пила біотроф-4 для підвищення імунітету.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Дівчата, в малого на бороді вискочив герпес, це на фоні нвсмарка і температури 38 один день, лікарка казала мазати герпевіром або зеленкою, толку не бачу вже 3 дні, вроді підсихає а потім знову якби трохи більшає. Хтось має практику лікування герпесу у 3 річної дитини?
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Дівчатка, маю це "щастя" з дитинства у спадок від тата. Висипало постійно. Під час вагітності висипало виноградами. Мені навіть кололи сироватку з антитілами проти герпесу. І ніц не помагало. Пішла до гомеопата і забула, як герпес виглядає. Навіть після того, як у чоловіка висипає, в мене нічого не з'являється. А раніше- стандартна схема. Мене обсипало відразу після нього. Імунітет піднявся однозначно вже після місяця лікування. Раніше навіть не могла пити напої кімнатної температури, а зараз - просто з холодильника. Обходила всіх ЛОР-ів- найвідоміших світил. Мій "букет" до гомеопатичного лікування. Хронічний гайморит через викривлену перегородку. Гнійні виділення з носа круглий рік. Від холоду ніс набрякав і я зовсім не могла дихати. Хронічні тонзиліти промивала безперестанку. Ліки пила упаковками. Імунітет на нулю. Старалась навіть не ходити в людні місця, аптеки... Відразу нежить, посилення гнійних виділень, відсутність дихання, довгий і виснажливий кашель... Аж пересіпнуло, коли писала. Наважилась на операцію. І вияснилося, що я вагітна. В мене був шок. Вже був кінець осені, а зимою в мене ніс зовсім не дихав. Тепер я розумію, що доця просто захистила мене від непотрібної операції. Я звернулась до гомеопата, щоб якось до операції підлікуватись, поки доця маленька. А тепер я забула про всі болячки. Почуваюся в рази здоровішою. Не приймаю жодних ліків (і діти також). Дякую Богові, що нічого не оперувала і знайшла дійсно мудрого спеціаліста.
    Висновок: герпес- лице Вашого імунітету. Чим його не змащуй. Буде нормальний імунний фон- герпес проявлятись не буде)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Bassa Gora

    Bassa Gora New Member

    Відповідь: Як боротися з Герпесом?

    Перечитала всі дописи і вирішила купити мазь Етоній, бо герпес в дитини висипав дуже рясний.Скажу чесно -не розчарувалася.Дуже добре підсушує і затягує ранки.Буквально на днях попали в інфекційну лікарню і в дитини на личку були залишки герпесу, то лікар зразу спитала чи я мастила етонієм.На даний час з тих всіх мазюк то найєфективне. Плюс як тільки починається висипка по 5табл герпевіру на добу протягом 5 днів.
     
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Можливо хтось лікував герпес в імунолога чи якогось іншого хорошого лікаря. Мене мучить часто на фоні зниження імунітету, переохолодження чи стресу вже багато років. Лікувалась купою препаратів, але все малоефективно. До кого варто звернутись із такою проблемою? Чи може хтось порадити лікаря?
     
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    я лікуюся в Діагностичному, але ще рано казати про успіхи...
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Аааай, в мене вперше герпес... на губі(((. Що купити, чим мастити? Хєлпміпліз

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Є герпевір, ацик і ще купа всього. Я останнім часом користуюся феністил- пенцивір. На початках,коли тільки почервоніння і свербіж, мажу спиртовою настойкою прополісу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Начиталась, дочиталась... в мене вже пів Анджеліногуби по ходу(( То ще щось типу Герпевіру допоможе чи до дохтора йти якого?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. unsure

    unsure Well-Known Member

    Мені найкраще Зовіракс мазь помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В мене коли перші симптоми того, що "зараза" вискоче, приймаю таблетки "Валавір". Допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Таблетки беру якщо часто вискакує. Або дууууже сильно набирає- обсипає. Але попри них все- одно ще чимось мазати треба.
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Ще добре допомагає чиста олія чайного дерева, в ідеалі одразу мастити нею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Vepoнiкa в наших аптеках таке продають? Я читала про це в попередніх дописах. В мене воно вже зробилось таке гидотне і більше. Чи це від мазі так має бути
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2016
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Це не від мазі. Це воно собі набирає далі. Якщо таке сильне, то олійки не допоможе. ( олійки на скору руку можна і в дс купити, і в оріфлеймі колись була; тут на форумі колись продавала якісь ніби кращі).
    Як так сильно набирає, то візьміть ще таблетки ( мабуть на 5 днів, запитайте в аптеці хоча б). Це все за день герпесу не забере, але вірус в організмі приглушить. Заживати буде тиждень- півтора. Найгірше перші 2-3 три. Потім як трісне, то легше.
    Згадайте, чи не були часом вчора чи нині в гостях. Може хтось мав таке. А Ви випадково взяли не той келішок. Або й просто посуд був не достатньо добре помитий . ( то як при ангіні- взагалі окремий треба).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Vesnyanka, я милась і витирала ту гЕ паперовим рушником, то почало скочуватись якийсь верхній шар і ніби кров виступила. Помастила знов, а таблетки завтра куплю або тут про краплі писали ще. Мені й згадувати не треба- я знаю на фоні чого воно могло "вилізти")- стрес від перебування в стоматологічному кріслі 2.5 год, наркоз/рана/шви((. В мене від таких маніпуляцій і чужого посуду моментально з"являються заїди, а такого я ще не мала цуда.