Як боротися з Герпесом?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Vittoriya, 18 Квітень 2009.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    М- да.. Після такого в мене стоматит вилазить все... Лікуйтесь.. За пару днів буде краще!
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Це звичайна ефірна олія чайного дерева, але вона має бути якісна і нерозбавлена, у мас-маркетах точно не то. Мені привозять з-за кордону, тому вже перевірена. Але реально допомагає на самому початку, пізніше я мащу ациком або герпевіром.
    У вас вже така стадія, коли зупинити процес досить проблемно, тому мусите перетерпіти і підсушувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. basia

    basia Well-Known Member

    У мене було досить часто. Герпевір внутрішньо і зовнішньо, протефлазид і т. д. - все це пройдено. Помітила одне - обов"язково треба дати йому вийти ( створити пухирці ), бо як мастити на стадії свербіння, то вилізе в іншому місці (як правило важкодоступному) і набагато більшого розміру. Було і всередині ніздрі, і на пів бороди. Тому зараз угода - даю вилізти, потім ефірні олії.
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Це певно дуже індивідуально - у мене ще жодного разу в іншому місті не з'являлось )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. basia

    basia Well-Known Member

    Звичайно, у кожного по іншому. І всі свій герпес знають - мій , наприклад, найбільше не любить сонця. Щороку на морі вередує.
     
  6. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Звичайна мазь Зовіракс (вона хоч склад має той самий, що Герпевір, але значно густіша, краще гоїть). Вітамін С. Та амінокислота L-Lysine - з нею герпес сильно не розвивається і значно швидше гоїться. Почитайте собі про неї. В інструкції препарату описано дію, в тому числі на герпес.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мазь, як правило, допомагає лише якщо ви в перші години помастите, потім вже майже без толку. В мого чоловіка колись часто герпис був - десь 4 рази в рік. Постійно носив з собою в сумці Зовіракс або Герпевір. Потім пролікував в імунолога, і проблема зникла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А мені під час вагітності допомагав інтрферон (робила типу примочки на герпес). Доречі в мне теж потрібно герпесу дати трошки вилізти, бо як мащу зразу, то може рознести на цілу губу((
     
  9. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    А в мене і чоловіка навпаки - якщо перші кілька годин не намазати, вилазить велий і довго не сходить. А якщо швидко відреагувати на його появу - не більше прищика і сходить за 2-3 дні.
     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Опалення вимкнуте, вдома холодно, от і мене не оминуло - висипало досить сильно, багато років такого не було. І така я "красуня", що все-таки вирішила кремом і чайним деревом не обмежуватися, почала приймати Герпевір внутрішньо - і дійсно допомогло, нові пухирці перестали з'являтись і загоюється значно швидше.
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Чим підсушувати?
    В мене вчора почалось, я собі помастила бетадином кілька разів, думала пройде. А воно за ніч так нагнало, шо півгуби спухло. Не знаю, що тепер робити, бо ніколи немала такої біди. Вдома маю ілон-мазь, бепантен, судокрем, пурелан-щось з того може підійти?Може мастити бетадином чи йодіцерином?Чи навпаки не треба?
    --- дописи об"єднано, 23 Серпень 2016 ---
    А, і ще я годую грудьми, тому не знаю що з медикаментів можна...
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Пробуйте ефірні олії.
    Можливо, ще судокрем підійде. Ви на ГВ, тому звичне для мене лікування вам не підійде
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. rusyarusya

    rusyarusya Member

    В мене дуже часто колись вискакував герпер (на губах), при любому (зміна клімату, промокла, перенавантаження ітд). Кров очищали ітд, помагав тільки спирт (припікала герпес) але після цього дуже довго заживало, завжди тріскає і кров текла. Почала при герпесі пити таблетки Ацикловір великими дозами (200 мг 4-6 разів на день) дуже помагали, але часто він був навіть дуже і такими пухирями. Одного разу сходила до дерматолога ( причиною був герпес + обсипало прищиками), виписали мені лімфоміозот + хепель (в уколах) після курсу цих препаратів я майже на 2 роки забула про герпес. Зараз кожного року проходжу курс такого лікування але купляю лімфоміозот в краплях а хепель в таблетках. Буває що герпес може проявитися але він скоро дуже скоро заживає і мінімальний але при цьому днів 3 п'ю Ацикловір (200 мг 2 рази в день). Також забула про ангіну, а мала колись 2-3 рази на рік! Будьте здорові!!!
     
    • Подобається Подобається x 2