Як часто бачитися?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Adeo, 6 Лютий 2018.

  1. heppi

    heppi New Member

    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2018 ---
    я цілком з Вами згідна, одна проблема більшість пар від такого зустрічання просто розпадеться. Не всі зрозуміють що крім них ,,принцес,, є ще хтось мама, бабуся і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Познайомилися на роботі. Це було кохання з першого погляду (ну, в мене то точно :girl_blush2:). Бачилися щодня як на роботі так і опісля.
    Дуже часто це були просто прогулянки містом, я теж не кремпувалася, і сама платила за каву і морозиво, можливо, через те, що в 27 років то було не як 17?
    і ті ж самі друзі, з якими теж хочеться на пиво! І та ж робота, яка деколи вимагає допізна затриматися.
    Все індивідуально, просто потрібно підходити з розумом до кожної людини і ситуації. Всім, правда, не вгадаєш як вгодити :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ShumukTaras

    ShumukTaras New Member

    дівчина не хоче часто бачитися в чому проблема?
     
  4. Adeo

    Adeo Active Member

    Ваша дівчина?
    Часто - це як, в Вашому розумінні?
     
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    От я б у неї прямо так і запитала. Бо причин - мільйон. Від затяжного ПМС і критичних днів до наявності "запасного варіанту" (ще з кимось зустрічається). А можливо, просто такий темперамент.
     
  6. SKgoldfish

    SKgoldfish New Member

    Мені здається, якщо людина подобається, то навіть розлучатися не хочеться)
     
  7. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Ми живемо за 100км.Зустрічаємось по різному:часом я до нього поїду на свята,а то тиждень поживу,часом просто в обласному центрі поспацеруємо.Чомусь бодай раз на три дні ми сваримось:girl_impossible:.Коли в нього живу,то завжди коли гамцяє,то щось читає ,а я хочу уваги.Передзвонюємось,якщо я не подзвонила,то він телефонує.:girl_phone1:
     
  8. SvitlaLu

    SvitlaLu New Member

    ой ну на початку стосунків бачились кілька разів на тиждень, цілувалися-обіймалися, гуляли)
    а коли поїхала на навчання до іншого міста то десь раз на тиждень бачилися.