Як добратися до...?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Sweety Chocoland, 28 Травень 2010.

  1. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть, яка маршрутка їде до Солонки із Сихова. Або хоча б з перехрестя Стрийська-Наукова.
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Хто знає, як доїхати до Кримської (Пан Тао) краще з перехрестя Стрийська-Наукова? чи простіше доїхати до Петрушевича, а там сісти на любе, що їде по Зеленій?
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Mazerati,можна ще на 55,52 сісти на перехресті і доїхати до Арсену на Зеленій,а там пересісти на любий,який їде по Зеленій(76,94,24,62).Я завжди так добираюсь на Кримську(в мене там бабулька живе)
     
  4. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть чим найкраще доїхати до Ужгорода зі Львова?
    Ябо чим доїхати до Мукачева і з Мукачева до Ужгорода?
    (Бажано в 6-7 ранку)
    І що є назада до Львова, приблизно в 17-18 вечора
    Буду дуже вдячна за відповідь!:ed4d70def841dc74b57
     
  5. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Десь коло 6 ранку є харківський поїзд, в Ужгороді він в 12.30, десь пів 7 ще здається одеський поїзд є.
    Той же одеський поїзд з Ужгорода відправляється в 18.05, у Львові він в 1 год ночі.

    Ще десь біля 7 ранку є маршрутка з гол. вокзалу, в Ужгороді теж приблизно в полудень.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Як добратися до...?

    є дуже корисна штука е-квиток
    потребує реєстрації, але видає інформацію про наявність квитків на потяги у потрібному вам напрямку
    дуже рекомендую
    а тут пошук автобусних рейсів
     
  7. Martushok

    Martushok New Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Хто їздив в Білорусію, а саме в Мір (замок) підкажіть як туди краще добратися.
    Буду дуже вдячна:girl_crazy:
     
  8. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Як краще зі Львова добратись в Хуст а ще краще в Шаян і скільки часу туди їхати ?
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    В Солонку з Санта Барбари їде 115, а з перехрестя-всі підряд
     
  10. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Mоже хтось їздив до Варни і знає приблизно скільки коштує білет? (маю на увазі поїзд)
     
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Дівчата, а хто знає??? чи їздять прямі автобусиз Жешівського аеропорту до Львова??? і відповідно назад??

    Дуже треба ...або як дістатись з аеропорту до Львова в найкоротший і найоптимальниіший час? ( ціна не відіграє великої ролі)
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    а хтось знає якісь дешеві авіалінії щоб можна було добратися до США з Європи дуже-дуже-дуже економно?
     
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Компанії типу лоукостів давно перестали демпінгувати на українському ринку, вони часто дорожчі за звичайні. Замовляйте за 3 місяці наперед, зайдіть собі на якийсь сайт, який має бази даних усіх авіакомпаній і там сортуйте собі по ціні, пересадках і т.д. Дуже-дуже економно вам скоріш за все буде з Варшави, і то якщо до Польщі добиратися не літаком (LOT має гігантські розцінки на рейси зі Львова), а автобусом. Щасливої дороги )
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    хочемо поїхати маршруткою до Золочева у замок, чи хтось підкаже чи далеко від зупинки до замку чи краще їхати поїздом?
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Чим доїхати в Зимну Воду від перехрестя Стрийська-Наукова або Приміського вокзалу?
     
  16. Yoda

    Yoda New Member

    Від Стрийська -Наукова 87 маршруткою. З приміського раніше можна було 84а і 153, але із-за ремонту Городоцькоі не знаю як вони ідуть.
     
  17. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    а 87 їде тільки до епіцентру?
     
  18. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Ні, вона іде в Рудно (семінарія) через Зимну Воду.
    А ще є 84а (Щурата - Рудно), 183 (Приміський вокзал - Суховоля), теж через Зимну Воду, ну і 156 (Під Дубом - Зимна Вода).
     
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    ага,просто я дуже не орінтуюсь, вона повертає біля епцентру на Зимну воду? мені просто треба доїхаи до ресторану "7 небо"
     
  20. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Так, всі вони там повертають, але в такому випадку вам більше підходять 87 і 84а, вони проїжджають повз той ресторанчик. Правда з 87 може трохи не скластись, можна довго чекати на неї, не дуже вони надійні одним словом, а от з "ашкою" ніяких проблем, хіба що людей багато....)))
    Потрібно вам буде вийти на "станції" (зорієнтуєтесь швидко, бо там дуууже багато людей завжди виходить) і пройтись вперед чуть-чуть, а там з лівої сторони відразу ж біля дороги побачите вивіску "7 небо"! :))