Як добратися до...?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Sweety Chocoland, 28 Травень 2010.

  1. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть, будь ласка, чим добратися до Калуша зі Львова. Розглядаються варіанти регулярних автобусний рейсів та приватні маршрутки (здається, такі є, але звідки/куди/коли вони їздять не знаю). Також підкажіть відразу, як добратися з Калуша до Льовва після 18,00.
     
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Підкажіть, будь ласка.
    Цікавить маршрут Львів-Дубно (зранку в Дубно) і навпаки (ввечері до Львова). Може бути в сторону Рівне-Київ, але ч/з Дубно.
    Звідки ще відправляються автобуси в цьому напрямку окрім автовокзалу на Стрийській?
     
  3. romanb

    romanb New Member

  4. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    У мене радше питання не як добратись ,а коли краще це робити

    Підкажіть, коли найоптимальніше перетинати границю Україна-Польща. Я розумію, що раз на раз не попадає, але може в когось є хороший досвід і вимальовується тенденція, коли там менше машин. Їдемо на авто.
     
  5. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Можливо хтось підкаже як без пересадки добратись до Любліна, щоб бути там зранку?
    Зараз відмінили прямий рейс, а проїзний прибуває в 12 ночі.
    До речі можливо хтось поїде в Люблін 16 квітня? Оплату та порядність гарантую.
     
  6. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Як доїхати до ...

    Створюю темку для тих хто не має навігатора, але має потребу доїхати до певного пункту на авто, а "гугл" не допомагає.

    У мене є потреба доїхати до цвинтаря у Зимній Воді. Так як, я водій початківець і ніколи не бувала на авто у тих краях, то не можу зорієнтуватись як краще їхати: через Зимну Воду чи по трасі на Городок?

    Можливо хтось мешкає у цих краях чи їздив туди. Допоможіть.

    Дякую.
     
  7. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Як доїхати до ...

    а хіба в Зимній Воді є цвинтар? не скажу точно, але здається там немає, трохи далі в села тре їхати...можу помилятись
     
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Дівчатка, хто часто подорожує Польщею, як і чим добратися з Катовіце до Львова? Гугля кажещо авіа і хоча б залізниці нема. А автобусом доооовгооо і важко. Тре то взнати сьогодні, бо дехто дуже мудрий вже купив авіа до Катовіце а про як добратися звідти нашо думати :дуже злий несмайл:
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    залізниця є, але на нині мені дає лиш з пересадками. Можете набрати тут Katowice і Lwów і виберіть дату, яка вам треба. Хоча думаю , що без пересадок не буде.
    Тут на сайті є розклад, на сьогодні мені дало Сіндбад фірму перевізника-то відома фірма, також мусите вибрати дату


    І тут є

    І тут
    Eurolines, Eurobus, Sindbad-то приватні фірми, які по всій Європі возять
     
  10. liprikon

    liprikon New Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Хто знає як краще і дешевше добратися в Таллін? Як на рахунок поїзда???
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    дівчата хто був в Трускавці, санаторій(готель) Женева легко знаходиться? бо маєм туди їхати а я поняття не маю як його там шукати.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    а гугл-меп?
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    легко!їхали в інший заклад, то його проїжджали. він на головній дорозі, впізнаєте відразу по величі і блиску ;)
     
  14. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Як краще доїхати в Солонку з Топольної? З якої автостанції відправляються автобуси?
     
  15. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    У Солонку з Топольної автобуси не їздять...Маршруткою до КК, а потім будь-якою маршруткою чи пішки ( якщо недалеко)
     
  16. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    краще доїхати в Солонку з Топольної? З якої автостанції відправляються автобуси?з перехрестя Стрийська-Наукова
     
  17. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    Маршрутки їдуть з Примісько вокзалу,Шота Руставелі,Санта Барбари,вул.О.Невського...Кожна має свій маршрут і свій графік- тому ...Маршруткою до КК, а потім будь-якою маршруткою чи пішки ( якщо недалеко)
     
  18. rybamech

    rybamech New Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    доброго часу доби! Маю таке запитання, дуже сподіваюсь що хтось мені допоможе. Як краще доїхати з Німеччини (дармштадт) до львова? Можливо хтось їздив або знайомі-родичі. Що краще обрати, приватних перевізників чи автобус? Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?

    ми завжди літаємо візейром. спочатку поіздом до Дортмунда чи Кельна, а звідти вже літаком. якщо не жаль свого здоров'я, то можна автобусом з Франкфурта.
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як добратися до...?


    Автобус коштує 90 євро, літак як повезе, але з Німеччини до Львова прибл.50-60євро. В Німеччину візейр дорожчий. Маю квиток на вівторок Львів-Дортмунд - ціна 1700грн.
    Я б автобусом не їхала, це довго і втомлює, тим більше, що різниці в грошах майже немає.