Як допомогти коханому кинути курити???

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kiss, 26 Березень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    мій співробітник пив табекс. казав що після тих таблеток сигаретний дим просто огидний на смак. к-сть сигарет зменшив, але чи кинув зовсім не знаю.
     
  2. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    А нам допоміг фільм Алена Кара "Легкий способ бросить курить"
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Мій тато прочитав книжку Алена Кара і кинув курити. До того курив 20 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Актуальна тема)))Я зі своїм курцем воюю стільки часу, скільки ми знайомі. Він вже міліон разів намагався кинути. Була і книжка, і фільм, і електронна сигарета, і на люльку пробував замінити. Нічого з того не виходило. Минулого тижня купив табекс: вже тиждень без цигарок і каже що йому майже не хочеться. Поки ходить дуже довольний, але я намагаюсь завчасно не тішитись, оскільки курс лікування триває місяць часу. Буду час від часу звітувати про нашу боротьбу з цигарками.
     
  5. penn

    penn Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    а мій поспорив з своїм татом ,у випадку виграшшу він віддіє нам гараж,в випадку програшу ми йому 1000дол на 2 роки,вже 3роки в нас гараж свій
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    кинула прямо з першої таблетки "Табекса"...( дісталася на халяву)тримала їх вдома більше півроку, не вірила в ефективність. Пропила тільки 1 пластинку ( 25 шт). Більше не потребувала.
    Стаж паління 10 років, перерва на 3 роки, потім знову 3 роки. Від паління получала задоволення, палила мінімум пачку в день. Не палю вже місяць, не тягне.. АЛЕ _ таки поправилась вже на 2 кг, апетит несамовитий...тепер буду щось робити із ним.
     
  7. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Книга Алена Кара помічна дуже була - всі знайомі років 6-7 чи може і 8 тому після неї кинули палити (крім одного). Але частина знову вернулася до куріння років так 2 тому. І я в тому числі. Але зараз я просто кинула палити без книги без таблеток просто так, але на цей раз халепа - поправляюсь, так навіть не помітно, але джинси не обманеш.
     
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Ну то може не дуже хоче кинути курити.
     
  9. xenia

    xenia New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Тим все і сказано! :good: Якщо людина проявить свою силу волі і твердо сама захоче відмовитися від куріння, бо ні таблетки, ні "воювання" не допоможуть, а якщо і перестане курити, то тільки щось піде не так, знову повернеться то цієї звички.;)
    Знаю одного дідуся, який курив 50 років (з малих літ), то в один день перестав курити і більше 30-ти років вже не курить.
    Хоча , як кажуть, різко відмовлятися від паління ризиковано, особливо курцям з багаторічним стажем, краще декілька тижнів поступово зменшувати.
     
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Ну не зовсім, бо якщо вже 5-6 років без куріння, то вже нова шкідлива звичка :) в мене точно нова, бо курила лише ментолові і то раз десь колись, а потім вже коли щождня і тривалий час, то просто вирішила зупинитись повністю, бо зрозуміла, що то вже знову залежність.
    а, щодо того, що різко не можна відмовитись, бо то шкідливо, мені здається, що то міф, відмазка. Нікотин з організму виводиться за тиждень, а тоді лишається тільки психологічна залежність, прив'язанысть до того, що за кавою треба поцмалити, поки чекаєш маршрутку, бо чим же зайнятись в той час, ну таке ніби нема куди руки діти в той час. якось так
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Мені важко оцінити важкість усього того процесу "відмови від куріння", я ж не курець.
     
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Отже, я обіцяла тут відзвітувати про наші результати. Табекс допоміг чоловікові кинути курити. До того нічого не допомагало (детальніше вже писала вище), він курив майже 10 років, ще з підліткового віку. Чоловік відпиви повний курс, так як писало в інструкції, і вже майже 2 місяці ми без цигарок!!!!:girl_tender:
     
  13. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    молодці, а я воюю, вже трохи зменшив к-сть і тут знов понеслось, від табексу болить голова тому пити його не може, що робити?
     
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    А моя мама курила десь більше ніж 30 років і от недавно кинула,це був прорив))Вона сама в то не вірила.Але якось в інтернеті їй подруга видрукувала якусь книжку про куріння,не знаю що там пише,але курити вона перестала.Я булапросто шокована і вона теж.Тепер ще одна подруга читає,бо немає з ким курити)
     
  15. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Знала дуже добре старшого пана,що курив часто(вночі ходив на балкон) і то такі міцні цигарки.І кидати не думав навіть.
    Перестав відразу,без розтягнення термінів,тоді,коли почув про страшний діагноз і усвідомлював в глибині душі,що його чекає.Хоча лікарі давали надію.Його 2 сини кинули курити,третій ще не може.
    Дівчата,ви сильні!Кидайте зразу і назавжди!Потім не зможете терпіти навіть того смороду від курця,що покурив перед заходом в маршрутку і встав якраз над вами(а ви щасливі сидите).
    А для початку зранку натще(як тільки пробудилися) біжите на кухню НЕ каву ставити,а загріваєте гарячу ВОДУ(1 шклянку) і розчиняєте в ній соду харчову(спершу на кінчику чайної ложки,з часом до 0,5 пласкої ч.л.зможете пити,але не більше)
    Трохи чекаєте,щоб можливо було пити і випиваєте скільки зможете.
    Їсти,пити можна через 25-30 хв,щоб не зробити з соди-помічниці соду-ворога.
    Як вам це піде досить легко,то дуже добре.Якщо організм відмовляється таке пити,то роботи у вас попереду ще багато,щоб прочистити організм і мозок.
    Для чоловіків теж таке підходить,якщо зможете намовити.
    То що,починаєте?

    ---------- Додано в 01:52 ---------- Попередній допис був написаний в 01:48 ----------

    Тим,хто нещодавно кинув палити і ще дуже важко почувається---тим більше пробуйте той рецепт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Я теж за те, щоб люди меньше курили, а молодь взагалі ні-ні.

    Але, на жаль, у Раду хочуть внести пропозицію повернути рекламу сигарок в місцях продажу і створити сприятливі умови для алко-тютюнових кіосків.

    Пропоную, не дати цьому законопроекту взагалі відбутися, а тому написати свої коментарі на сайті Мінекономіки щодо нього. Форма для відправик є тут
     
  17. Junita

    Junita Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Хочу допомогти коханому кинути, тому вирішила почати з книги про яку тут згадували: Аллен Карр "Легкий спосіб кинути курити", можливо хтось має цю книгу, я б відкупила або знає де її можна придбати?

    Надіслано від мого GT-P3100, використовуючи Tapatalk
     
  18. Natalisb

    Natalisb New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Цю книгу Алена Кара я купувала в магазині "Книги" по вул. В. Великого (біля кільця на вул. Кн. Ольги) одразу біля ресторану "Таксі Марсель". Ціна недавно ще була 18,00грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Маю книгу в електронному вигляді. Можу скинути
     
  20. leopolice

    leopolice New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Junita,

    Можу скинути аудіо (рос.), текст в fb2 або doc