Як допомогти коханому кинути курити???

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Kiss, 26 Березень 2009.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    усі мої друзі і знайомі кинули палити, прочитавши книгу Аллена Карра ( читали протягом 3-4 днів, інколи перечитували окремі розділи, одним словом, читали і вдумувались в прочитане ). А сестра кинула палити несподівано- чоловік пішов з донькою гуляти, через годину повернувся, а сестра каже що кинула палити. Вона подивилась фільм Аллена Карра- 40 хв. Вже 1.5 року не палить. До речі, вона не збиралась кидати,подивилась фільм як скептик.
    Дівчата, Аллен Карр- це бомба! Читайте, дивіться, і кидайте ту гидоту назавжди! Вагу ви наберете однозначно- від 4 до 7 кг бо ваш організм буде шокований і від радості " спухне " :girl_crazy:, але через пів року- рік все стане на свої місця- 100% :girl_spruce_up:
    Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    то точно, я в таке ніколи не вірила, сміялась з того, але мій тато, в якого день починався з сигарети, курив 30 років і після прочитання книги кинув і вже навіть не знаю скільки то років не курить взагалі. То для мене був шок!
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Теж про Карра чула хорошi вiдгуки. Але впевнена, що бажання досить, щоб кинути. Якщо людина "не може" - значить, недостатньо хоче)
     
  4. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Цікаво, якби у нас такі картинки на пачках з сигаретами друкували, курців сталоб меньше?

    [​IMG]
     
  5. HelenM

    HelenM New Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Там справа не просто в бажанні - книжки Карра доже добре допомагають усвідомити психологічні механізми, що криються за курінням, а відповідно спокійно та відповідально підійти до прощання з цигаркою. Так що найкращий рецепт це книжка Карра для коханого + постійна підтримка на цьому нелегкому шляху
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Мій практично кинув! Стаж куріння мав невеликий. десь років 7-8.
    Рішуче почав кидати як доця народилась. я постійно казала, як то твоя дитина буде нюхати той запах, і буде фактично пасивним курцем (хоч і не курив біля неї.) також казала, що або хай кидає, або я як догодую, то теж почну :girl_wink: .
    Перейшов на електронні сигарети. десь пів року покористувався, і пройшло йому бажання курити. зараз може пару шт. викурити, як якісь гулянки. але в мене тепер сильниіший аргумент) син! він ж ростиме і бачитиме все!
     
  7. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    і є той аргумент справді дієвим??
    мій курить небагато,але у випадках гулянок чи нерви/переживання - надолужує втрачене (те,що може дні 3-4 не курити взагалі.
    от я теж йому говорю,коли появиться син - буде брати негативний приклад з тебе. а він мені: я при сину курити не буду,* , а я йому *та і син при тобі теж...*
    може задумається...:girl_spruce_up:
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Погоджуюсь. Мій чоловік кинув курити майже 3 роки тому. Просто в один день перестав і все, не акцентував на цьому увагу, не шукав заміну сигареті і ще жодного разу не зірвався, каже, що не тягне) А курив постійно ще з студентських років, інколи і по пачці в день.
     
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    А насправді треба було кидати ще задовго до зачаття дитинки. АЛЕ.... А мій чоловік курив і до. і аж до тепер-- а то вже 13 років, як старша народилася. Лякаю, вчу, серджуся--- хоч стріляйся. В носі має ту науку. Мабуть, напхаю в цигарки якоїсь гидоти, щоб його знудило до неможливого,--мо" допоможе?
    Я сама тут всіх вчила, що содова вода зранку допомагає кинути курити. АЛЕ, то тре дійсно хотіти самому курцеві кинути, а не ,щоб жінка курця за нього переживала. А він-ні.

    Ви- щаслива!!! Вітаю.
     
  10. ultra

    ultra Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    так давно прошу свого чоловіка кинути курити, не слухає, нервується, що говорю, тркба попробувати ще прочитати книгу Кара. Не знаю чи вмовлю????
     
  11. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Якщо сам не захоче кинути, то ніхто не допоможе. Мій не курить вже більше 3-ьох років. Але сам так вирішив, ми ще тоді зустрічались, я якось на то навіть не звертала уваги. Казав, що найважче спочатку стримуватись на якихось святкуваннях, коли всі виходять на перекур. А чоловіка дядько перестав курити після того, як прочитав якусь книжку. Можливо це та про яку ви написали, тепер всім іі радить читати)
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Вся справа у мотивації, якщо для нього є сильний чинник, щоб покинути цю з згубну звичку, значить покине. У мене чоловік кинув, коли ми зустрічалися, бо я йому прямо сказала, що я дуже не люблю цигаркового диму і цілуватися з попільничкою не буду))) Певне, хотів мені сподобатися, тому кинув, ось уже більше 5 років не курить і тепер сам каже, що дим від цигарок йому противний.
    А чоловіка батько мав стаж курця десь мало не 30 років. І чоловікова мама з тим боролася, як могла, але смалив нещадно, викурюючи по 3 пачки в день. І знаєте, коли кинув? Коли я мимоволі кинула фразу, що як йти до новонародженого внука (а то був їх перший внук), то курити мені не треба, щоб дитина тим не дихала. І сталося чудо - він кинув тоту згубну звичку. Ось уже майже три роки не курить.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Мій читав Алана Кара - не помогло :sad: Коли планували Яну - кинув, не курив десь до іі року, потім потихеньку почав знов, але виходив аж на сходову клітку. З Владиком не переставав курити. А зараз знов кинув, вже десь тиждень, бо має негативний приклад - рак легень у родича:sad:
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Як допомогти коханому кинути курити???

    Не довго я тішилась, знов почав, ех:sad:
     
  16. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Це таки правда.
    Кинула курити в жовтні минулого року
    стаж куріння-15 років
    Вже дійшла до того, що курила по 2 пачки в день(
    Пробувала кинути курити багато раз. Але вистарчало мого терпіння лише на 5 днів.
    Аж тут на мене "кинулись" мотивації...
    Й пахну погано, й дорого стало страшенно, й... багато іншого.
    Порадили мені таблетки Табекс. Але наголосили-пити потрібно строго по графіку. Будеш без графіка-нічого не дасть.
    От я по будільнику й пила. На 5й день сама сигарету викинула!
    Правда!
    Це не реклама таблеток.
    Я почитала відгуки пр них: 90 відсотків людей,які вживали їх-кинули курити. А тих10% просто не по графіку пили
    Ніколи не думала, що не буду хотіти курити.
    ось-вже пів року не хочу!
    Й дуже тим горжусь!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Отже, вирішено(всім дякую за явки/паролі)- купимо таблетки. Ох, хоч би!

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @MalvinkaLv я от темку знайшла. Мій чоловік хоче кинути але ніякі аргументи не дієві. Він, коли про це говорить, то враження, що заплаче від безсилля. .
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Буду тримати за Вас кулаки;)
    ...і пробувати вмовляти чоловіка на таблетки:dash1:
    Чомусь мені здається, що жінкам легше кинути курити, бо вони можуть взяти себе в руки, знайти мотивацію і т.п. А чоловіки шукають собі відмазки, якесь ефемерне заспокоєння в сигаретах/танчиках/інтернеті... Ні до кого особисто, просто власні спостереження, в т.ч. за своїм чоловіком. Звичайно, це не про всіх чоловіків, от і на ДП є позитивні приклади. Мій чоловік пробував кидати і під час вагітності, і після народження малюка, але то тривало всього пару тижнів.
    Колись сама бавилась сигаретами (не курила постійно, просто час від часу), але не дозволила собі виробити залежність від сигарет, бо розуміла, що мені це не потрібно, вчасно зупинилась.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дякую).
    А вмовляти не довелось- він відразу погодився, бо хоче кинути але шукає чарівну "піґулку". В голові в нього не знаходиться кнопочки потрібної(. Будемо пробувати, може і від самої думки, що ось вона таблеточка!, виникнуть і інші стимули.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1