Як і де знайти своє кохання

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем NATALIJA, 9 Вересень 2009.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Поясніть мені, бо я як той хлопець того не розумію....ти ідеш на побачення, і в такому виді все подаєш...Ну, людину ви вже самим таким відношенням до того побачення ображаєте...Коли не відноситеся серйозно, може краще не іти взагалі і нікого не мучити, особливо себе...
    Дівчата, запам'ятайте, область де зав'язані почуття, тут не жартують...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну тут вже проблема з гумором, вибачте за прямоту. Чи на Ваш погляд треба написати CV (в якому включено чим хворіли, які прививки і коротке есе про плани на майбутнє) і людині вручити?

    Більшості випадків, хлопцям подобався такий оригінальний підхід. +я ніколи в житті не піду на побачення з незнайомою людиною. Після певного часу спілкування, я розумію чи потрібно з людиною заводити реальне знайомство.
    п.с. моя ось така відповідь, була тестом на перевірку наявності гумору. Якщо людина не зрозуміла жарту, розмова закінчувалась.
    п.с. №2 про які почуття мова може іти, якщо людина півгодини тому відкрила Вашу сторінку на сайті знайомств?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так що в тому жарті, що наведений як приклад, поганого? Навпаки, дівчина сприймає ситуацію і обставини за яких вони з хлопцем знайомляться, з гумором, пом'якшує тим самим обстановку, допомагає розслабитись і уникнути натягнутості. Та й це рівень зав'язування знайомства - і жартувати, і кокетувати якраз сам час. Вона ж то не у відповідь на освідчення каже.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я так розумію, що то не на побаченні, а при початку спілкуванні через інтернет такий опис себе був:) деколи шоб зав'язати розмову можна з жарту почати. як буває в анекдотах хлопці кажуть :"Вашій мамі зять не потрібен?":)
    тим більше, думаю,що на сайтах люди вже до всього готові.
    але якщо йти на побачення з метою, щоб над кимось пожартувати, то таке неправильно. на все мають бути свої межі дозволеного і розумного:)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Спробую, ще раз пояснити, а коли ні.....то я здаюся....Гермі, в мене нема проблеми з почуттям гумору, оскільки ми не знайомі, маєте повірити на слово...Просто на деякі теми можна жартувати, на деякі ні.....Ще таке, жарт вважається тоді жартом, коли смішно усім, коли хоч одному не смішно, то вже не жарт....Чому такі жарти, як ви пишете про корів і телят несмішні, звісно коли Ви його розглядаєте як потенційного кавалера....Бо коли чоловік , зрілий чоловік вирішує одружуватися, підходить до того питання зі всією серйозністю, він має певні критерії якостей для майбутньої жінки, тому і питає чи Ви ними володієте....Плюс є принципові питання, ваше відношення до яких він хоче взнати.А тут ви такі, з тим дописом, або собі така на пріколі, питання що може подумати нормальний чоловік? Ну, по-перше він візьме з агалогією з собою, що Вам серйозних стосунків не треба. Ще може подумати, що Ви його зневажаєте раз на такі серйозні питання відповідаєте несерйозно....А надати легкості побаченню можна за допомогою купи тем,яких є міліон, жартуйте собі на здоров'ячко. Хороше доречне почуття гумору ознака дуже ерудованої людини. Майте на замітку, коли під час побачення чоловік багато жартував і жодного разу Вас не образив, то таки ТО)))).
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2016
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо це не смішно Вам, це не означає що і всім іншим також. Повірте, може з 50 людей 2-3 не зрозуміли цього жарту. Всіх інших навпаки така відповідь зацікавила. Було навіть таке, що перша писала, людина не охотно відповідала, задавала банальні питання, серед яких було "коронне", після моєї відповіді, зав'язався цікавий діалог. Познайомилась з людиною в реальному житті і ми зараз хороші друзі, то він мені ще досі той колгосп згадує, каже що якби не колгосп, то б ніколи на мене увагу не звернув би ;)
    +мова іде про сайт знайомств, а не про реальне побачення. Це або у Вас якесь дуже серйозне ставлення до такого, або я щось в цьому житті пропустила.
    Особисто я відразу викреслювала людей, які першим повідомленням скидають повне досьє про себе. Ну не цікава мені та людина. Розумію що людина ставиться серйозно, але вибачте, я не на базарі і не торгуюсь (хто більше запропонує), людина має зацікавити мене як особистість, а не своїм послужним списком.

    п.с. я Гермі ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Гермі, я процитую чоловічу думку. Коли Ви хочете, знайти партнера по життю, то таким чином Ви його не знайдете.....Коли друга, партнера по переписці, то так, корова колгосп, нормально...
    Не пробуйте сформувати мій психотип по моїх дописах, все рівно не вдастся)))).Я люблю жарти, і сама багато жартую....Багато неприємних ситуацій згладжу таким чином....Але так прокручую в своїй голові, коли спілкувалася з різними чоловіками, друзями, однокласниками, то жоден, коли говорив по своїх коханих не хіхікав і не хахакав.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в кожного свій підхід ;)Я не шукала відразу чоловіка, я шукала хорошого друга, який стане моїм чоловіком ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ой, дівчата, та френдзона то така підступна штука....Якщо в психологію жінки вписується сценарій ми дружимо, а потім одружуємося....То для чоловіка, то повний капець, навіщо просто дружити енну кількість років?так розумію без інтиму, а потім починати будувати стосунки, а гормони то ж грають.....то ваш сценарій передбачає іншу??????Коли зараз її нема, але за стільки часу може бути що сама знайдеться....
    Плюс, чоловік як бачить вперше жінку, точно знає, чи може бути щось більше, коли так легко погодився дружити просто, то може бути що Ви не у його смаку...А коли, Ви йому до вподоби важко буде його вговорити просто на дружбу, хоча дехто може і погодиться, по ходу намагаючись вас переконати в протилежному, проте переконувати Вас роками ніхто не буде...А про ті випадки, які тут описувалися вище, то в людей так вийшло....Я не уявляю, як то можна штучно організувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Йой!Де?!:girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2017 ---
    В мене троха інша заморочка.Якогось милого на мене завжди дивляться скоса і роблять випади мовляв:"З таким коханцем і чоловіка не треба".Але іронія долі,що я одна.Звідкіля той маразм в них в голові я ніяк не зрозумію.
     
  11. Constance

    Constance New Member

    усвідомила,що хлопцям подобаються легкодоступні (знаю,не відкрила Америки) але останнім часом зіткнулась з тим,що настирливо "пікаплять" старші чоловіки (30-35),які вже одружені чи навіть мають дітей.Якби це був простий флірт нехай...але явно мета набагато грандіозніша.Можливо я чогось не розумію,але як знайти кохання,якщо одноліткам не подобаюсь...а розбивати чужі сім*ї не моя спеціалізація + от так думаю жінка відпускає чоловіка на роботу,сама няньчиться з дитиною,а він шукає "різноманіття"
    п.с. самотність видається не такою поганою перспективою
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, якщо вже я під столом від такого визначення "старших", то більшість форумлян взагалі Вас не зрозуміє :)
    кохання не знаходиться, а стається. І нічого воно не гарантує насправді
    бо вірність - це робота і її результат. Стосунки - це взаємне пізнання. Сім'я - це спільна будова, де цеглинка його, а цеглинка - її.
    Останнім часом багато чую тої думки - що чоловіки менш схильні бути вірними, ніж жінки. Та неправда, вірність протягом десятиліть - це вірність і людині, і переконанням.

    А самотність в самодостатності - це справді непогана перспектива.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені здається що без невеликого проміжку часу самотності в самодостатності, хороша сім2"я, діти, стосунки не вийдуть. а то без дого розгрібати і розгірбати,думати і роботи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    ви наче з неба впали)) так було всю дорогу
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    дівчині 20 років :). Для неї 35 -річні мужчини- то справді прірва :). Мені у 19 років 29 річні чоловіки здавалися такими страшно зрілими і дорослими ( і то при тому, що завжди любила старших). Свого я спочатку навіть опасалася - 10 років різниці, жах. А 35- то "діди" :)
    а вам однолітки подобаються? Якщо 30-річні для вас "старі", то явно забагато для спілкування навіть 10-річної різниці. В 20 років знайомляться у вузах, на дискотеках, молодіжних спільнотах, спільних товариствах.....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Constance

    Constance New Member

     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені в 16 хлопець 29-річний був не старий :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Мені власне не старий. А зрілий. І реально здавалося: він уже такий життєво досвідчений, а я ще така соплюшка , що цікаво і страшно одночасно :)П.с. усі моі кавалери були мінімум на 7 років старші :)

    @Constance

    Не всі зараз до цього віку одружені. Але ті, хто не одружені у 30-35, не особливо хочуть заморочуватися з 20- річними. 20- річні- то " поле діяльності" для 40+, коли криза бахає в голову і штани. До того часу діти уже часто немаленькі, а дружини - в статусі " екс" :)
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене таке враження, що більшість чоловіків до 30 неодружені :) може, оточення таке і картина фрагментарна, але...

    і все ж, якщо хочеться знайти саме КОХАННЯ, а не чудовий секс, "непогану партію", спонсора тощо - то слід зважати, що кохання - воно ірраціональне. Любить траплятись саме в тій віковій-соціальній-національній групі, з якої не чекаєте. В місці, де зустріч точно не може відбутись і у час, коли не чекаєте. Коли у Вас голова не помита, на сукні пляма не відіпралась і взагалі ПМС :) (не обов'язково, але таких історій чимало )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну та 30-35 то вже майже дєдушка:girl_crazy:Таке написати може хіба зовсім юна дівчина:connie_pull-pigtailЯкраз на теперішній час в такому віці ще купа неодружених і навіть нерозведених чоловіків, бо вони зараз зовсім не спішать. Така ж ситуація і з дівчатами під 30 і певно навіть за 30, вони добре дивляться за кого виходити, бо їм не треба аби було, їм треба щоб добре було:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1