Як і де знайти своє кохання

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем NATALIJA, 9 Вересень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Смішно Смішно x 3
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    В моєму оточенні більшість неодружених, особливо 30-33, І вони з задоволенням заморочуються 20річними, бо легко впасти на вуха , "розказати".
    Тому уникати треба не лише одружених і неважливо в якому віці, а старатись дивитись по вчинках, а не слухати солодкі трелі. І по можливості не вискакувати з трусів певний час, щоб вийти з категорії дівчини для сексу)
    І взагалі мені здається автору треба вчитись більше придивлятися до людей, аналізувати, відключаючи емоції. Бо те, що ви пишете дуже інфантильно, наївно, мило , але не відповідає дійсності
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Для того, аби знайти достойного чоловіка, не має спеціального переліку вправ, нічого не треба з себе корчити і зі шкіри пнутися, треба бути собою, щирою та відвертою, не терпіти того, що суперечить вашим принципам, що ображає ваші думки та почуття. Чоловіки цінують жінок, які відстоюють себе. Знаю з власного досвіду, ви зекономите безліч часу, якщо просто будете собою. І ще! Важливо! Не шукайте мачо з грошовим веєром - шукайте того, з ким вам буде добре, максимально добре!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    підтримую
    Але з досвіду знаю, що часом те, що починаєш робити "заради" мужчини, приносить неочікувану користь для себе. І з мужчиною не складається, а користь залишається.
    Звичайно, якщо він скаже: "А чому б тобі не зробити пластичну операцію?" - це одне. А якщо Ваша пристрасть має пунктик на іспанській мові, приміром, то чому не сприйняти це як знак долі :)
    Вдячна всім, хто був в моєму житті, за те, що кожен з них був для мене сходинкою догори.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Не можу не погодитися):girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    [

    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2017 ---
    і ще про "знайти кохання". Дуже вже ріже око назва теми :)
    ну як можна знайти кохання? Знайти можна щось об'єктивне, задати в пошуковик параметр...

    А кохання - воно таке... бабах! вибило фазу і ноги підкосились :) Це дивовижне пережиття, почуття і досвід. Але саме по собі кохання конструктивним не є. Тому весілля чи рішення бути разом - це далеко не хепі-енд, а відправна точка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я з своїм коханням познайомилась на шаховому турнірі :heart:
    Зараз щасливі, одружені, маємо синочка.

    Тобто своє кохання і вправду можна найти, там де не шукаєш
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з дівчатами "за 30" все складніше. Бо вони дійсно знають, що хочуть. І за першого ліпшого не підуть. Але біда у тому, що сучасним трішки "перезрілим мачо" ( маю на увазі власне категорію чоловіків, яким ближче до 40 і більше, і які власне є отими потенційними женихами для дівчат, котрим уже за 30) трішки не те в голові. От якраз нещодавно в одному поважному товаристві, де були отакі чоловіки, зайшла розмова за те, яких жінок вони стараюься уникати. Так от: виявляється, для них простіше спілкуватися і будувати стосунки із розлученими "дівчатами за 30", ніж з тими, хто жодного разу не був заміжньою до цього віку. А аргумент убивчий: якщо вона до 35 років не змогла зацікавити і втримати жодного, значить там стільки "тарганів"чи "комплексів" (?!) , що і мені не хочеться вже тим заморочуватися ( грубо кажучи, вибачте за слова- вони не мої: "якщо ти до 35 не була нікому потрібна, то і мені теж". Це просто аут. І це говорять чоловіки, які мають клепку у голові і багато чого досягли у житті.. Найбільш благодатна категорія "дівчат за 30", за їх словами, - жінки до 40 років, розлучені і без дітей ( та і з дітьми теж, основне, щоб така "дівчина"з порогу не розглядала "мачо" як потенційного повноцінного батька її дітям зі всім витікаючими наслідками). Ото з ними найпростіше - вони мають досвід життя із чоловіком, цінують, знають, чого хочуть, чого ні, іє простішими без особливих тарганів і т.д. Навіть у мене є сестричка, якій 37. Яка нікои не була заміжня і дуже цього хоче. І цікава, і самодостатня, і розумна. Але от в тому власне і проблема. Таким найважче знайти свою половинку у такому віці: їх потенційні половинки хочуть щось попроще і як чують, що не була заміжня- самі стараються втекти теж.
    До речі , "вікове питання" теж своєрідно поставлене: бо навіть якщо тому перезрілому мачо і 60 років, він вважає, що його вікова категорія- це до 40 років. А от після 40 років, таке враження, що нашим жінкам лише реально лиш на кладовище повзти:)
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    одного разу в черзі гортала нет і натрапила на "за живе" про дорослих незайманих жінок. Нащо я ту маячню дивилась? їхні псіхолухи криком кричали, що жінці в 35 нормально бути розлученій з дитиною, але не нормально бути незайманою за переконаннями. Що це прямо на психічному рівні патологія і т.д. Як завжди, змішали в купу все. Але ж то мільйони людей дивляться і несвідомо мотають на що вже в кого є...

    Те, що будь-яка нестандартність - включно з неодруженістю, незайманістю до якогось суттєвішого віку, іншим віросповіданням тощо, - це завжди виклик для партнера - це правда. Але це виклик і питання власне до партнера, а не до людини з яскравою рисою. І хороший фільтр на лажу.
    Загалом, бути собою, бути собою... і не дивитись СТБ, ОММММ
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Знаєте, я дуже здивувалась прочитавши, що є такі чоловіки, бо особисто мені такі жодного разу не траплялися. Якраз навпаки, чула від них, що не хочуть розведених, бо вона не зможе втримати нову сім'ю теж і ще швидше розведеться при перших труднощах з другим чоловіком. А тим більше не хочуть розлучених з дітьми, бо вони хочуть лише своїх. А те що наприклад дівчина не вискочила заміж рано, це свідчить, що вона розумна і навпаки серйозна, бо їй не треба аби заміж і навряд чи розведеться через якісь дрібниці, а буде тої сім'ї триматися. Якось так.
    Ну але це напевно ще раз свідчить, що чоловіки бувають різні, з різними поглядами і підходом до вибору жінки:girl_smile:. Є такі кому розлучена з дітьми підходить, бо в них немає пунктика, є такі кому потрібна стервозна, ефектна жінка або жінка "сіра мишка", є такі кому потрібні лише незаймані, хоч самі вони вже перепробували з сотню:girl_haha:. Чоловіки таки різні, хоч в чомусь певно і однакові. І в житті трапляються дуже різні історії, часом дуже неочікувані. І на мою думку, дуже залежить як себе жінка подає і що вона про себе насправді думає. Бо можна показувати зовні, що от я така вся впевнена і успішна, а всередині не вірити, що достойна щастя. І навпаки, якщо жінка вірить, але справді вірить, а не переконує себе в цьому, що вона вартує хорошого, достойного чоловіка, то саме такий їй і трапиться:girl_curtsey:.
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Apelsynka , все вірно. Але скажу відверто: от моє оточення жінок, у силу мого віку, це вже ближче до 40 і далі. Так от: серед них є чимало вдруге заміжніх після 30, і в той же час - 4 жінок, які у віці 37-43 ні разу не були заміжні. У них ж все- і веселі, і відкриті, і достатні. Але як тільки чоловіки чкють що до цього віку у них не було жодного навіть цивільного кількарічного шлюбу ( то ж не мається на увазі виключно рагс)- задумуються і переходять у категорію " друзів" тп потім щезають. Тобто реально у 40 років простіше влаштувати своє життя розлученій ( цивільний шлюб теж рахується), ніж одинокій по житті
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну до цієї вікової категорії мені ще далеко, та й знайомих практично немає таких, але все ж я б не говорила так категорично). Мені здається вся справа в напруженості тих жінок, бо може вони й хочуть стосунків і справді є чудовими жінками, але оте напруження і здатність стерпіти багато аби вийти заміж чи сильно підлаштовуватись під чоловіка, забуваючи про своє "я" і відштовхує від них чоловіків. Сам прикол, що перефразований вислів, який в оригіналі існує про чоловіків "Чим більше ми чоловіка любимо, тим менше подобаємось йому" підходить і для жінок. Бо якось чоловікам не цікаво коли здобич сама кидається їм в руки:girl_crazy:.
    Та ну, що то за чоловіки такі, ну то хай ті жінки придумають, що в них був цивільний шлюб, як у них лише через це пунктик (хоча підозрюю, що це не єдиний в таких екземплярів:girl_haha:), штампів же немає в таких шлюбах.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та якраз в 40 ніхто в руки кидатися не буде. Бо жінки у цьому віці настільки самодостатні, що не будуть впдати у паніку : Блін, я не заміжня. То більш у молодому віці питаманне, коли усі подружки масово виходять заміж-народжують-рідні десь довбають. Ото настає такий період, що "хочу заміж".А в 40- подружки уже порозводилися, діти подужок виросли, родичі змирилися :). Робота давно устаканена, організація власного часу теж, жити самій уже теж звично і не дуже то і напрягає. От в тому уже і складність. Жінці не потрібно заміж аради заміжжя. І не потріьен просто чоловік у домі. Там вимог і тарганів "ого-го". Я завжди жартую, що якби по молодості не "ушла в сім ю", то зараз би точно було в 100 раз складніше. Бо у мене критеріїї високі, навіть з урахуваням гнучкості внаслідок сімейного досвіду. А ті, хто до 40-ка не мав сімейного довіду ті ритерії мають не просто високі, а інколи нереальні. От чоловіки і не хочуть ними заморочуватися. Бо це категорія тих чоловіків, яким самим давно за 40, і які ають свій анамнез у житті- екс-дружину, дітей... І вони вже теж втомилися. Тому або кидаються на молодих тілом , щоб уже відгуляти так відгуляти перед клімаксом ( причому нерідко і одружуються на молодих німфах); або просто не заморочуються довготривалими стосунками : зустрілися-переспали-побули разом-розійшлися Ніхто мозок не напрягає. А розбирати тарганів 40 -річної одиначки їм просто уже лінь і напрягає мозок. От тому , чим старше жінка, ти реально складніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може й так...Щодо цієї категорії, то вам напевно видніше.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я познайомилась з майбутнім чоловіком в 32 з хвостиком. по нету. і от коли він їхав у львів знайомитись "вживу" то його друзяки(одружені) відмовляли. казали. якщо вона не заміжня до сих пір. то щось тут не альо.. ну це чоловік мені вже потім розказав. так що такий міф. що описувала @сніжна існує. цікаво з чого вони такі висновки роблять..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Існує, 100%
    також спостерігаю щось подібне в своєму оточенні, навіть при тому, що жінки з категорії ніразунезамужем до 35+ відверто виглядають краще ніж розлучені і вже з дітьми, бо мають можливість забезпечити собі належний догляд
    Проте, всі розлучені за останніх 5 років вже повторно заміжні, а дівки дівують далі
    Як казала моя співробітниця жіночці з іншого відділу на питання чого наші дівчата заміж не виходять - "Та чому ж не виходять? Виходять, але постійно одні і ті ж "
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ага, то як в тому жарті "Заміж вперше? -Головне, щоб не востаннє:girl_haha:". тьфу-тьфу-тьфу:)))
    Мені здається, що мудрі чоловіки такі тупі поради не слухають. Ну тоді можна зробити висновок, що з чоловіками теж щось не те, якщо вони довго не одружуються. А може він якийсь імпотент, психопат чи алкаш? Так що медаль має 2 сторони. А розведені, то теж можна всякого надумати, що там не так...Тому мені здається сумніви можуть бути, але розумні перевірять, а тоді вже зроблять висновки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене мудрий чоловік)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1