Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    ніяк
     
  2. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Згадалося...:)
    Як молода панянка рветься до каси:
    - Пропустіть без черги!Я вже(дивиться на годинник) 2 години,як вагітна!:D
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    І мені дуже цікаво. Будь ласка відпишіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Думаю всім цікаво. Якщо то не дуже особисто - то напишіть тут:)
    Думаю, це тільки серцем і головою можна відчути!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    не знаю, як то визначила Коза-Дереза, але можливо визначити шляхом щоденного вимірювання базальної температури. При овуляції на 3-й день Т має впасти, а якщо відбулося запліднення - Т тримається :)
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Так за 3 дні запліднення могло і не відбутися. Тут гарантії нема
     
  7. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    тоді Т падає
     
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    може і не впасти. В мене до вагітності Т падала лише в перший день місячних.
    В кожного індивідуально, тому поТ можна побачити, якщо її пару циклів вивчати.
     
  9. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    От я так вичислила свою вагітність з перших днів. Тести показували навіть через 7 днів лиш привид другої полоски, такий слабкий, що можна було подумати що це самонавіювання. А температура не підвела :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ой... ну менi трошка незручно тут такi деталi писати :-/ якби то самi дiвчата це читали, а то при кавалєрах хоч вiртуально але червонiю :shy:
     
  11. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    смішні ви тут визначити вагітність з 3-го дня неможливо, адже ти ж не знаєш коли саме відбулося запліднення , сперматозоїди перебувають в організмі жінки ще протягом 2-3хднів після статевого акту , от як ви визначаєте коли саме відбулося запліднення , поки що це нікому не вдавалося зробити, тай специфічний гормон ХГ зявляєтьс(тобто підвищується) в крові лише в кінці першого тижня вагітності, а тести дають змогу визначити його в сечі аж з другого тижня вагітності
     
  12. тсссс

    тсссс New Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    скажіть чи взагалі м ожливе таке,що при тому,що йдуть критичні,можливо бути вагітною??це питання дуже мене цікавить...будь ласка напишіть... сенкс!
     
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Колись коліжанка говорила, що в одної її знайомої місяцні були до 4-го місяця, і вона не знала що вагітна, а на 7-му родила...ги ги
     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    якщо Ви вагытны, то це можуть бути не мысячні, а загроза викидня. Принаймі, знаю такі випадки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    В мене були мысячні, або щось похоже на місячні, а коли щось запідозрила недобре( місячні протікали не так як завжди, і мен болючі, і не такі довгі і кровотеча не дуже сильна) я звернулася до лікара і мені поставили загрозу викидня, а те що я вважала місячними були кровотечі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Чи правильно я розумію, що Ви питаєте про перший місяць вагітності? Якщо так, то дійсно буває. У випадку якщо запляднення відбулось не в середині циклу, або просто плідне яйце затрималось у трубі (де власне і відбувається запліднення), то місячні проходять і затримки нема. В таких випадках вагітність "помічають" уже на другому місяці.
     
  17. КАЗОЇДКА

    КАЗОЇДКА New Member

    ЧИ ВАГІТНА Я!!!!!!!

    ;) привіт усім!!!
    у мене проблема я не знаю чи вагітна я??? тест пока нічого не показує ,а до лікаря йти раною?? що робити місячні були останні ще з 1 по 6 серпня, а зараз уже вересень 6 число. що робити напишіть я буду чекати ваші відповіді. дякую
     
  18. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    відповідь: чи вагітна я!!!!!!!

    гм..то у вас є затримка чи ні? в жінок часто бувають збої в місячному циклі.почекайте день-два-три.якщо не розпочнуться - купіть тест на вагітність або сходіть до лікаря.
     
  19. КАЗОЇДКА

    КАЗОЇДКА New Member

    відповідь: чи вагітна я!!!!!!!

    в мене затримка є і вже десь 5-6 днів. бо місячні у мене через кожні 28 днів. приблизно. а тест пока нічого не показує. до лікаря мені мабуть ще рано.
     
  20. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    відповідь: відповідь: чи вагітна я!!!!!!!

    нормальний тест показує вагітність вже на перший день затримки,так як,якщо ви всетаки вагітні,то завагітніли десь з 12 по 16 день циклу (коли відбулась овуляція),тож зараз,коли вже ,я так розумію по ваших дописах, десь 33-34 день циклу, тести на вагітність повинні визначити її присутність,якщо вона таки наступила. мені "дует" показував півтори палочки,а звичайний "фрау тест" показав відразу дві заповітні полосочки :) якщо ніодин тест не показує,то десь за два-три тижні можете показатись лікарю,якщо для вас це так принципово :) .а взагалі по своєму організму подивіться,відбулись якісь зміни?