Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Sashen’ka

    Sashen’ka Active Member

    Відповідь: Ознаки вагітності

    Kandy, як добре ви відкрили цю темку)))))
    Я от тоже плануюча. І мене цікавить буквально усе. Так, я розумію, що основна ознака, це коли росте живіт і хтось там рухається...
    Але наспрвді, ми плануючі так переживаємо, що ми прислухаємось до кожного нового поштовху нашого організму. І думаємо а можливо це вагітність????
    Я не раз так обманювалась. Мені дуже цікаво що відбувалось із іншими.
     
  2. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Ознаки вагітності

    От що я знайшла:
    Ознаки вагітності індивідуальні і різні у всіх жінок, проте, найвідоміша ознака вагітності - порушення менструального циклу. Важливо уміти визначити ознаки вагітності, оскільки кожний з них може вказувати не тільки на вагітність, але і на захворювання.

    У деяких жінок перші ознаки вагітності з'являються протягом тижня після зачаття, у інших такі симптоми з'являються через декілька тижнів, або навіть не з'являються зовсім.

    Найбільш поширені ознаки вагітності:

    Кровотеча імплантації - один з найраніших симптомів вагітності. Приблизно через 6 - 12 днів після зачаття відбувається посадка ембріона на утробну стінку, у деяких жінок цей процес може супроводжуватися кровотечею і спазмами.

    Іншими причинами кровотечі можуть бути: нормальна менструація, позачергова менструація, побічний ефект прийому деяких протизаплідних пігулок, інфекція, пошкодження, отримане в процесі сексуального акту.

    Затримка менструації, порушення менструального циклу - найвідоміша ознака вагітності, яка примушує жінку пройти тест на вагітності. При настанні вагітності у жінки відбувається затримка менструації. У багатьох жінок навіть якщо вона вагітна може спостерігатися кровотеча, як правило, менструація швидко закінчується і проходить менш інтенсивно, ніж зазвичай.

    Сама по собі затримка місячних - ще не ознака вагітності. Якщо менструація не наступила вчасно, то на наступний ранок можна почати вимірювати ранішню температуру. Термометр треба вводити в пряму кишку на глибину 2 см на 5 - 7 хвилин. Якщо температура декілька днів підряд перевищує 37 градусів, найчастіше це свідчить про можливу вагітність. При затримці менструації на 1-2 дні і більш можна зробити тест для визначення вагітності На жаль, такий хворобливий стан, як позаматкова вагітність, на ранніх етапах дуже схожа на вагітність нормальну. Упевнитися, що вагітність, що наступила, маткова, допоможе тільки фахівець за наслідками УЗІ.

    Інші причини затримки менструації: надмірна втрата або набір ваги, хронічна втома, гормональні порушення, стрес, припинення прийому протизаплідних пігулок, грудне годування.

    Набухання, підвищення чутливості грудей - ознака вагітності, яка може з'являтися через 1 - 2 тижні після зачаття. Груди можуть реагувати на кожний, навіть незначний дотик, або набухати.

    Інші причини підвищення чутливості грудей: гормональний дисбаланс, прийом протизаплідних пігулок, передменструальний синдром (ПМС).

    Швидка стомлюваність, апатія - ознака вагітності, яка може з'явитися вже в перший тиждень після зачаття.

    Інші причини швидкої стомлюваності, апатії: стрес, перевтома, депресія, простуда або грип, інші захворювання.

    Нудота, токсикоз - цей симптом вагітності часто виникає на 2 - 8 тижні після зачаття. Деякі жінки не стикаються з проблемою нудоти всю вагітність, проте переважна більшість вагітних жінок страждають від токсикозу.

    Інші причини нудоти: харчове отруєння, стрес, захворювання шлунково-кишкового тракту.

    Болі в поясниці також можуть указувати на ранній термін вагітності, також несильний біль періодично виникає впродовж всього періоду виношування дитини.

    Інші причини болю в поясниці: передменструальний синдром (ПМС), стрес, проблеми із спиною, фізичні або розумові навантаження.

    Головний біль і мігрень - підвищення рівня гормонів в організмі може викликати головні болі на ранньому терміні вагітності.

    Інші причини головного болю: обезводнення організму, утримання від кофеїну, перед менструальний синдром, надмірна напруга зору, інші захворювання.

    Часті позиви до сечовипускання - приблизно на 6 - 8 тижні після зачаття можуть виникати часті позиви до сечовипускання.

    Іншими причинами можуть бути: інфекційне захворювання сечостатевої системи, діабет, надмірне споживання рідини або зловживання сечогінними засобами.

    Потемніння шкіри навколо сосків.

    Інші причини потемніння шкіри навколо сосків: гормональний дисбаланс, незв'язаний з вагітністю, залишкове явище після попередньої вагітності.

    Збільшення апетиту, тяга до певних продуктів - необов'язково, що виникне бажання поласувати незвичайними продуктами, але у багатьох вагітних жінок все ж таки виникає тяга до певних продуктів.

    Інші причини збільшення апетиту: погане харчування, недолік певного вітаміну або живильної речовини, стрес, депресія, менструація, що наближається.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Корисно Корисно x 1
  3. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А на якому етапі вагітності треба бігти до лікаря? І можливо у когось були такі випадки що тест нічого не показав, а насправді виявилась вагітність????
     
  4. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Можна здати кров на ХГ, буквально за декілька днів після зачаття цей гормон підвищується в крові. Ще навіть тест не покаже, на УЗД видно не буде, а по аналізу вже буде видно :)
     
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Ознаки вагітності

    І я дуже хотіла спати :8: перший місяць так і провела в ліжку, на пари абсолютно не ходила :ninja: . А потім вчіпися мене блуд і я не могла сидіти дома, а тм більше в ліжку. Також в мене боліли груди і відчутно збільшились.
    Якщо до вагітності я могла за 1 раз з'їсти 4-5 пачок сухариків Флінт, то тоді (коли ще незнала, що вагітна) просто не могла на них дивитися :bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А у мене була така штука. Купила я собі перед самою вагітністю якийсь дезодорант. Запах дддддуже сподобався. Через кілька тижнів помітила, що мене від нього нудить, але так конкретно, що аж до рвоти::bad::bad::bad:. Дивувалася, як я могла таку мерзоту купити (а то вже я була вагітна). Прийшлося його викинути, бо від одного вигляду тошнило:8:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А в мене ніяких видимих і відчутних ознак, взагалі ніякого "намёку" на вагітність, тільки гречки з кефіром на три місяці з"їла річну дозу, дуже добре мені вона шла:xaxa:, я навіть не здогадувалась що ляля вже є в маминому животику, а живіт почав рости у мене десь після четвертого місяця, і то дуже помаленько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    І я гречку з кефіром їла,думала,що в мене якісь проблеми з травленням,що більше нічого не хотілося,гречка була три рази на день:xaxa:,потім дізналася,що була вже вагітна:)
    А ще в мене була температура стабільно 37-37.5,сильно заклало ніс,пізніше дізналася,що то нормально при вагітності,а тоді дуже переживала. Але то почалося десь тижня з 6-8-го і до 11-го минулося само по собі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А ще в мене була температура стабільно 37-37.5,сильно заклало ніс,пізніше дізналася,що то нормально при вагітності,а тоді дуже переживала. Але то почалося десь тижня з 6-8-го і до 11-го минулося само по собі:)[/QUOTE]

    Мені також почало з носа текти, але не сильно чучуть і пчихати я почала. Так до цього часу пчихаю
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ная в мене та сама історія , я мала завжди проблеми з шлунком і гречка з кефіром для мого шлунку як бальзам, нічого більше не могла їсти, думала що в мене чергове загострення хвороби:xaxa: на роботі коли дізналися про мою вагітність то сміялися, казали що мала буде ненавидіти ту гречку, бо стільки за своє маленьке життя з"їла, але Соня любить гречку і кефір:xaxa: не вдалося мені відбити дитині охоту до того.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    У мене подібна історія....тільки я почула запах дезодоронту в подружкитак мені сподобався,шо пішла і купила такий самий,а через тиждень викинула.....так мені смердів!!!!!:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ага, а я собі парфуми купила. До вагітності марила ними, а потім як раз напшикалася, одразу в туалет....:bad:
    Віддала мамі, то мама ними пшикалася вже за дверима як виходила з хати:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Дівчатка, скажіть будь ласка, хтось з вас відчував якісь скорочення внизу живота, як завагітніли, ще до затримки місячних. А то в мене вчора там щось так ніби скорочувалося, навіть ззовні було видно як рухається спазмами низ живота, а чоловік відчував як поклав руку мені на живіт.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Лідочка,купіть тест і не мучтеся здогадками.....заспокойтесь, якщо чудо сталося, то нікуди воно від вас не втече:) удачі:y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    За старшою ще коли і затримки не було дуже їла яблука, на одних яблуках десять днів просиділа.А тоді вже затримка і токсикоз у всій красі. Я вулицю переходила з поліетиленовим пакетом, бо дійти могла тільки досередини.:bad: - далі, на середній білій лінії - фізіологічна зупинка:xaxa:
    А за меншою теж до затримки страшенно загострилося почуття справедливості! Стільки людям навиказувала! :tanksmile: Добре, що пробачили, коли дізналися причину...:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ну що Лідочка робила тест?
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Не робилва бо ще нема затримки, але то певно просто якісь скорочення, бо щось я сумніваюся щодо вагітності, та й мені здається я би відчувала ще якісь ознаки, а так....:confused:
     
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Якщо ви і вагітні, то одне з другим не пов'язане- це кишкова перистальтика. Просто, вагітність напевно дуже бажана, тому Ви до себе "прислухаєтесь".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Irynka84

    Irynka84 Active Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Допис від Koza-Dereza
    Я знала на 2й день що я вагiтна. Кому цiкаво як, я можу написати в приват.

    привіт! Поділіться секретом, як Ви дізналися, що вагітні на 2-ий день.
     
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    І мені напишіть,будь-ласка, в приват! Дякую
     
    • Подобається Подобається x 2