Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    якщо добре знаєте свій цикл, то сміло можна робити тест
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Можете зараз здавати. Роблять у приватних лабораторіях, таких як Сінево, Медіс та ін. Подивіться на їхніх сайтах, коли вони приймають і скільки то коштує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. mipa

    mipa Well-Known Member

    Я свою вагітність виявила на 34 дні МЦ при звичайній тривалості 26-28днів. Десь за тиждень-півтора до цього я відчувала дуже сильну сонливість, просто патологічну. Я могла спати цілий день (добре, що це співпало з відпусткою). Я з цього приводу аж звернулась до невролога:), думала, що захворілаo_O. Добре, що не почала приймати ніяких ліків,які мені поназначали (як же без цього:rolleyes:), бо виявилось, що я вагітна!!! Ще крім цього були всякі інтуїтивні відчуття, ну це напевно не в ту тему:)
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    будь-яка приватна лабораторія. Аналіз крові на ХГЧ виявляє вагітність з 3-4 акушерських тижнів ( тобто вже за кілька днів до затримки). Оскільки у жінки може бути пізня О і відповідно зсунутися період імплантації у випадку запліднення, то до планованих місячних бажано не особливо, бо тоді можна отримати результат "на граничній межі", що потребуватиме все-рівно повторної перездачі. А от з першого дня затримки - запросто
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Писали дівчата в карму ,що дружно чекали ранку:girl_impossible:, а я дотягнула аж до вечора:girl_haha:, я зробила тест і // такі червоні і ясні:girl_blush2:
    Таке дивне відчуття...щасття:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 19
    • мімімі мімімі x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  6. Melinda

    Melinda Active Member

    18 день циклу зараз, ознак ніяких, тест негативни - хоча і сама знаю що заскоро зроблений. Чекаю.
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    3 день затримки. Нічого не роблю, вичікую. Боюся "спугнути", з моїм то везінням. :girl_smile:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 9
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 3
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Навіщо робити тест на 18 день, коли овуляція відбувається в середньому на 12-14 день циклу, а імплантація заплідненої яйцеклєтки на 7-10 день після овуляції? А тести починають полосатись через 5-7 днів після імплантації. Не переводьте тести і гроші. Тест можна робити коли є вже пару днів затримки, краще тиждень. Буває що і через 2 тижні затримки тести "мовчать".
    В мене за 3-4 дні до затримки появилась страшенна сонливість і стали дуже чутливі соски на грудях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а мене до цього дуже боліла голова і з"явилась така дуже легка тошнота (що якби не була вагітна і просто почались місячні, то я б цієї тошноти навіть не замітила). А, згадала. Ще мені було дуже важко носити ноутбук. В сумку покладу, на плече повішаю, то те плече аж вогнем пекло...
     
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В мене почали змінюватися смакові вподобання з настанням вагітності. А ще живіт став більшим, таким трохи надутим знизу. Я ще ображалась на коханого, що він підсиіювався з мене:) і груди стали чутливими:)
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Не втрималася я і вчора зранку зробила тест. Ну я в результаті і не сумнівалася. Друга полосочка, бліденька. Збиралася в понеділок поїхати і здати аналіз, але так в мене "тягнув" живіт, що я була впевнена, що довго не затримається. Ми вже таке купу разів проходили. І сьогодні проснулася в калюжі крові... Так мені шкода, що знову зрив. :girl_cray:
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Співчуваю, зверніться до лікаря краще. Можливо потрібна прогестеронова підримка і спокій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Flame ,
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2015 ---
     
  16. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Антифосфоліпідний синдром
    А також може бути проблема з активністю щитовидної залози
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Все здавали, на всі віруси, інфекції і т.д. В різних клініках і зі всього де тільки можна взяти аналіз. :girl_cray: 2 коня, орати можна, ащо таке - ніхто не може сказати.
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Вихідні данні:
    Секс з можливими наслідками був 5липня. М мали бути 16 липня, їх нема. Ніяких особливих сипктомів М нема. Живіт ниє вже 2тижні, але то скоріше від того, що малу таскаю.
    Коли можна робити тест?
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та хоч вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А тема не для того?
    Мені, перший раз, показав тільки коли була затримка в 2т. До того не показував
     
    • Подобається Подобається x 2