Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    я робила в перший день затримки, але в мене відчуття вагітності кожного разу з'являлося майже відразу моя інтуїція мене поки що ні разу не підводила, вона швидша за тест:girl_claping:
    а живіт у вас і раніше болів? можливо краще поберегтися до 100% впевненості

    ось з нету:
    • Самим раннім доцільним тестом можна вважати дослідження, проведене в перший день затримки менструацій.
    • Якщо ви не в силах терпіти невідомість і п'ять днів зайвого очікування позбавляє вас можливості нормального життя, то використовуйте більш чутливі струменеві тести: при циклі 28 днів з їх допомогою вагітність можна визначити вже на 23-24 день.
    • Коли робити тест на вагітність? Та хоч щодня! Нетерплячим можна спробувати звичайну тест-смужку ще до дати очікуваної менструації: комусь може принести непередаване задоволення щоденне дослідження з поступовим появою слабкої полосочки до яскраво виражених ознак позитивного тесту.
    • Тест можна взагалі не робити, а відразу піти до лікаря або здати аналіз на ХГЧ. Багато гінекологів, правда, самі рекомендують це домашнє дослідження, але воно не є строго обов'язковим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тобто комусь тут сказали "так, то 100% вагітність"? Тема дивна.
    16 - 5 = 11. Якщо цикл 28 днів, то виходить О на 17 день мала бути. Теоретично то трохи пізно, а фактично чому б і ні. Далі, якщо О таки була на 17 день, відбулося запліднення, то імплантація мала відбутися до тижня часу, тобто до 24 дня циклу (до 12 липня). З того часу ХГЛ стрімко росте і до сьогодні перевищує рівень 5-10, який мають чутливі тести, в кілька разів.
    Але не сказано, скільки триває цикл, чи стабільний. Бо при 32 днях тривалості О могла бути і пізніше.
    Найпростіший тест за 10 грн пояснить більше, ніж вся ця тема;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Haidee все так докладно пояснила, що й додати нема що.
    @Bree van deKamp та зробіть тест та й все, а тоді вже будемо говорити ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Тест може показати слабку полоску вже за 2 тижні після дня зачаття. Можна зробити аналіз на ХГЛ, він точніше покаже.

    Надіслано від мого V812 Core4, використовуючи Tapatalk
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Одна...
     
  6. катенок

    катенок Well-Known Member

    Може спека і організм так реагує затримкою.........в мене в спеку бавало по-різному, то раніше то довше..
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для достовірності результату ( так на 99 % звичайий побутовий тест- то 2 тижні від затримки. Чому так- бо нерідко у ряду жінок концентрація ХГЧ до цього періоду фізіологічно буває заслабкою і тест- недостовірний виходить. А так- за 5-7 від затримки ( достовірно виловлюється за 7-14 днів після імплантації).Аналіз крові на ХГЧ зараз буде більше достовірний. Але якщо маєте можливість і не хочете здавати кров, тоді почекайте до 25-30 липня ( зараз ще зарано може бути для побутового тесту,тим більше, якщо ви знаєте, що і минулу вагітність вам виловив пізно). І якщо до того часу не буде М- повторіть

    п.с.ниє живіт,збільшені чутливі груди- то не показник. Бо ці всі симптоми характерні просто для прогестеронової дії. ЩО буває і в 2 половині циклу і при вагітності
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    Всім привіт. Я ось уже кілька місяців планую вагітність, поки що наразі нічого, переживаю оскільки в мене полікістоз і були нерегулярні місячні (мені 27 років). Останні місяці п*ю дуфастон. Переживала, що нема овуляції тому цього місяця зробила фолікулометрію, і на щастя виявилося, що овуляція є, проте дуже рання на 7 день циклу (на щастя фолікулометрію робила якраз перед самою овуляцією). Після овуляції пройшов тиждень, ал оскільки вже кілька днів мене болять груди і часом дискомфорт в животі як перед місячними. Плюс температура 37,2-3 і голова болить (хоча думаю я простудилася від кондиціонерів на роботі)Можливо це самонавіювання, але я дуже дуже надіюся на дитинку))) не можу дочекатися щоб пройшло хоча б 2 тижні (з цього нетерпіння робила вже 2 тести))), вони негативні і надіюся тому що зарано ще) От цікаво чи гасправді це можуть бути симптоми вагітності і чи вдавалося комусь відносно легко завагітніти з полікістозом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    полікістоз буває різний. І якщо у вас у циклі прослідковується овуляція, то шанси на вагітність є.
    якщо пройшов тиждень після овуляції, то тести вам нічого не покажуть. Бо лише в цей час +_ імплантування проходить. Але наразі вам би радила поки що не налаштовувати себе на результат і не прислуховуватися до симптоматики.Теж банально: груди, дискомфорт в животі- це все притаманно для прогестеронової фази циклу. Т була би достовірним показником, якби ви вели графіки і вимірювали її базальтно.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Напевно. Почалися мої критичні дні(((
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ага, в мене теж типу полкістоз. Але не справжній, бо при справжньому овуляціі нема. Це мені так лікар пояснювала. Маю двоє діток - вагітніли без проблем. Врахуйте, шо ймовірність завагітніти навіть під час овуляціі 40%. Тому говорять про проблему завагітніти, якщо пара протягом 9 місяців не досягає бажаного результату.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    це нормальна т-ра для другої фази і свідчить лиш про те, що прогестерон працює добре
     
  13. bazana

    bazana Well-Known Member

    я робила кожного разу тести-полоски - то мабуть з нетерплячки робила зарано, ще й не вранці, а в обід і ввечері - то був негативний результат, а через +-5днів - уже дві чіткі смужки
    і теж мала інтуіцію на вагітність - якось знала і все
     
  14. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    я теж все таки дуже нетерпляча, тому останні кілька днів робила тести..почала з'являтися ледь помітна друга смужка (чоловік теж її бачить). Сьогодні здала кров на ХГЧ, бо не знаю чи можна перестати пити дуфастон..чекаю)))
     
  15. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    Результат 33 - але лікар каже дуже маленький термін і треба знову здавати через тиждень і перестати пити дуфастон поки що..
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Негайно проконсультуйтесь ще й когось, будь ласка. Ніколи не можна кидати прогестеронову підтримку, коли є вагітність (ви ж її недаремно почали)!! А вона 100% є, якщо результат 33. То в Синево? Дуже Вас прошу, ще когось попитайте!
     
  17. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member


    Дуже дякую. Так, аналізи здавала в Сінево.
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    То малюсінький термін, тому лише 33. Ви ж нічого не втрачаєте, якщо просто не кинете прогестерон, а через 2 дні перездасте аналіз. Подвоєння (або хоча б в півтора рази збільшення) - це чудова вагітність!
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Якщо зараз покинути різко цей гормон (за умови, що Ви його приймали досі) - це великий ризик.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2015 ---
    В кого Ви консультуєтесь? Може Вам якісь контакти ще потрібні? Я можу дали телефон до Куніц В.В.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    о ні ні, якщо пєте, то кидати зараз в жодному випадку не можна. Взагалі прогестеронова підтримка отак різко не відміняється, а ще й в час коли там якраз яйцеклітинка закріплюється добре
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2