Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на облік ви можете ставати тоді, коли вам зручно ( ну побурчать трохи, що пізно) Ну і з урахуванням того, що потрібне оформлення декретної відпустки, бо від цього залежить строк виплат .Тобто бажано до 30 тижня з явитися. Ну а так- залежить від протікання вашої вагітності та самопочуття. У ваших інтересах самостійно принаймні контролювати аналізи крові та сечі, та пройти УЗД діагностику на встановлених термінах. Потім ці папірчики не забудьте узяти із собою і тоді їх долучать до вашої обмінної карти вже в Україні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Дівчата, я вибачаюсь за питання якщо воно не по темі, де сдати аналіз хгл?
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у будь-якій приватній лабораторії
     
  4. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    не приватні такого аналізу не роблять?
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мене завжди з поліклініки відсилали в Медіс... Але, я просто не наполягала. Може, за логікою, і в поліклініці мають зробити, якщо є покази,
     
  6. bazana

    bazana Well-Known Member

    я робила в "синево"
     
  7. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Це все дуже індивідуально, і залежить від перебігу вагітності. Звісно, краще стати на облік, і контролювати, щоб у разі певних відхилень миттєво відреагувати. Адже є багато чинників, які самі не проконтролюєте.
    Проте зовсім не обов'язковов повертатись додому. Я б Вам порекомендувала поцікавитись, чи можна стати на облік в тій країні, де Ви зараз знаходитесь. До слова, моя знайома проживає за кордоном, і там же ставала на облік. Оскільки документів у неї немає, то вона офіційно платила 300 євро за страхівку, і за ці кошти обстежувалась всю вагітність, і народжувала там же. Сервіс - чудовий. Тому спершу дізнайтесь, як справи з цим в тому місті, де Ви проживаєте, а потім приймайте рішення.
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Може я якась безвідповідальна, але я би швидше додому не іхала. До лікаря зверталася лише по потребі, щоб оформити декрет і дізнатися стать.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  10. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    Здала повторно ХГЧ, розстроїлася бо лише 2,4((( і плюс прогестерон тільки 0,86((( місячних поки нема....
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    значить це таки дія штучного прогестерону підвищувала ХГЛ. Якщо ви ще зараз продовжуєте прийом дюфастону, місячні можуть затримуватися. Вони починаються після відміни препарату.Зараз у вас рівень прогестерону характерний для фолікулярної фази. Десь місячні мали би вже от-от початися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. MariAnnaGG

    MariAnnaGG New Member

    Дякую. Не потрібно мені було так надіятися, а то тепер дуже дуже жаль(
     
  13. KvitochkaOlia

    KvitochkaOlia New Member

    Не впевнена чи пишу в тій темі, на Форумі взагалі вперше, але ситуація хоче ясності та поради більш "досвідчених і мудрих". Підкажіть.
    Під час того самого акту кохання відчула певний біль та дискомфорт. Друг Гугл розказав купу всього різного, одне гірше іншого :girl_sad: І кісту, і різні болячки, і навіть рак .... :girl_impossible:
    Пішла я до лікаря-гінеколога, щоб заспокоїв, але моя дільнича в декреті, йшла до дежурної. Вона оглянула, розпитала коли місячні були (а вони були, але якісь не такі як все, слабші, теж думала, що то через болячку), і сказала, що можу бути вагітна (аргументувала це синюватим відтінком шийки матки). Сказала чекати до місячних. А до них, по плану ще більше тижня, сидимо, хвилюємося. Потягнуло на селедець ще до огляду в лікарки, списувала, що останній раз ще зимою як їла, тому й захотілося ... але через 4 дні 3-хразового приймання його вже не хочеться, але сни такі кольорові щоночі, навіть не знаю що думати ...
    Тест взяла (але він з чутливістю 25мМО), показав, що ні, одна полоска. Якщо я й дійсно не вагітна, то чи може бути нормальним отой синюватий відтінок? Порадьте можливо якісь чутливі, перевірені тести на ранніх термінах ...
    Дякую, зозульки! :girl_yes:
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    який день циклу?
    здайте ХГЛ і будете знати чи є вагітність
     
  15. KvitochkaOlia

    KvitochkaOlia New Member

    Дякую, що відгукнулися :)
    20 день, але по підозрах зачаття ще минулого циклу відбулося, але місячні були. Лікар сказала, що тому й слабкі
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ну тоді точно здайте кров і буде Вам щастя. бо тести то таке, комусь показують, а комусь і ні.
    але якщо припускаєте вагітність ще з попереднього циклу, то і тест мав би показати вже...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    синюшний відтінок слизових- це лише одна з ознак. Як і рихлість, як і асиметричність матки при пальпації ( вона трішки набухає з тієї сторони, де імплантація відбулася). Тобто на терміні в 6 акушерських тижнів лікар при огляді на кріслі може прощупати і припустити. Але, це не 100% ознаки ( синюшність і рихлість може бути при певних процесах, які порушують структуру слизових і призводять до гіршого відтоку крові. При варикозі, при вульвовагінітах( запальних процесах, в т.ч. кандидозі)- теж може бути синюшність). І навіть протягом звичного циклу, перед місячними, у жінки спостерігається синюшність шийки матки. Теж по причині сильнішого кровопостачання.Тому краще і достовірніше, ніж аналіз крові на ХГЧ для вас зараз немає.

    п.с. якщо зачаття відбулося ще минулого циклу, то тест би вже мав показати.Як і для лікаря не мало би особливо бути проблемою визначити вже вагітність не лише по ознаці деякої синюшності. А якщо це зараз 20 день чергового циклу, то синюшність може бути присутня природньо.
     
  18. KvitochkaOlia

    KvitochkaOlia New Member

    Дякую за пораду! :) Я переживала чи той відтінок взагалі нормально, якщо він є, а вагітності немає)))
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ще сюди напишу, симптоми можна шукати кожного місяця. А от тіки що подивилась на себе у дзеркало вся...а там ...всі груди і аж до шиї все посиніло. Ніби паутиння, вени просто фестивалять. І на грудях синє все.
    Я звісно вже інет перерила, у когось це було першим признаком?

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  20. nalia

    nalia Member

    В мене таке було при другій вагітності. Замітила в перший день затримки.

    Отправлено с моего SM-A300H через Tapatalk