Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    Дівчатка добрий вечір ,нещодавно зареєструвалася тут,все дуже цікаво і пізнавально,ми також плануємо дитинку і от в мене М мають бути 28 числа ,хоча я їх не дуже чекаю оскільки чекаю // полоски .В мене вже другий день крім базальної температури ,сама температура тіла 37,4 напротязі всього дня,хоча хворою себе не почуваю,що це може означати,БТ в мене після овуляції тримається в межах 37 , 37,1 і 37,2 не нища.Буду вдячна за відповідь.

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Про те саме хотіла спитати, БТ останні три дні 36,9, це наразі найвища в цьому циклі, а температура тіла 37,4. Хворіла минулих вихідних, і з онеділка вже себе добре почуваю, тіки от температура чогось є. і ще останні дні дуже втомлююсь сидіти - болить поперек, і тягне внизу живота... М. мали б бути 26-28 числа.
     
  3. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    А я не хворіла і такі самі симптоми,тяне трішки живіт і неможу довго сидіти,тільки лежати хочеться

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, температура тіла ні про що не говорить, якщо до Кд ще скількись днів... Те, що вона пвдвищена, це нормально для другої фази. Можна шукати ознаки в собі, але найкраше почекати затримки :), при умові, що день овуляції приблизно відомий саме у цьому циклі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    Дякую за відповідь! От і настав той день в мене БТ впала з 37,1 до 36,9 чекаю гостей ,низ живота тяне від 6 ранку

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Natalija Ch як на мене то ще не впала, так що вище носа
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Вчорашня мазанина на 20 дц мене збила з толку. Тести пусті, признаків ніяких, діла у вівторок, а Т росте. Здала кров сьогодні...чесно, боюсь позаматкової,бо вже мала. Книжка пише, що при ній БТ 37,2 і вище типу завишена. Але це ж норма зчичайної вагітності. Чекаю 14 години результату

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  8. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    В мене щось схоже було і мазанина бордового кольору і тяне низ живона ,Кд аж у вівторок мають бути ,але....сьогодні БТ впала з 37,1 до 36,9

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене вже падала, тепер росте

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    в мене минулого циклу 2 дні була коричнева мазанина, ну так дуже трошечки, і температура базальна 37 і 36.9. ну а вже потім впала до 36.7 і почалися місячні.:sad: але я вже у можливість своєї вагітності не сильно вірю, з місяця до місяця надіюся і все. але в мене вже довгий час не получається завагітніти, тому Ви так з перших місяців не засмучуйтесь якщо шось не так:)
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене також було зниження т-ри, але вагітність була:)
     
  12. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    Це вже 4 місяць плануємо,може це ще не великий термін...

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То ще дуже мало. Норма - рік. Так що рік плануйте і про лікування не думайте. В нас вийшло на 10ий місяць планування.
    І вірогідність завагітніти в одному циклі - якось в межах 20%... точно не пам'ятаю.
     
  14. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    Будемо старатися

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    при визначенні овуляції за ознаками плідності і статевого співжиття у дні, визначені як плідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Так-так,бо якщо не знати приблизні плідні дні, то тоді можна довго планувати)))
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    минулоріч в цей час мені написала подруга, що, мовляв, збираються вони з чоловіком обстежуватись. Одружені рік часу, весь цей час живуть "відкрито" і нічого. Я її спитала, як вони визначають плідні дні, а вона вперше про таке почула :) Почитала інфу, навчилась визначати - і за 2 міс вислала мені фото смугастого тесту. А зараз вже тішиться новонародженою донечкою.
    здавалось би, століття інформації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Natalija Ch

    Natalija Ch Member

    Я виміряю БТ то цього місяця вона повинна мала бути 10 числа а була 15 ...чоловік щойно сказав до мене, ти напевно вагітна... хоча я так не думаю бо симптомів немає а от мажеться і температура впала

    Надіслано від мого GT-I8552, використовуючи Tapatalk
     
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    От і тоді лікуються люди, по лікарях бігають, навіть мінімально не вивчивши себе.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ніколи в житті не мала мазанини за 36 років. Тому для мене це щось нове.

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk