Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А в мене все навпаки.Маю алергію на штучні запахи:викликають рвоту.А з приходом вагітності все як рукою зняло.:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    З Марком я відчула відразу. В голові просто думка пройшла - тепер я вагітнію :) Смішно чи ні, але виявилося правдою. Зараз - ні. Затримки в мене ітак постійні через ГВ, тест робила на 4й день затримки - негативний, я вже їх не один зробила то й розслабилася. От вже на 12 днів затримки показало мені полосочку :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ознаки вагітності

    оййййййййййй,боженько,регочу вже з того 10 хилинне можу,аж живіт болить:girl_haha:)))) я собі уявила жінка,чуть не з пательньою в руці,: А НУ ДАЙ ШОКОЛАДКУ,БО ПРИБЮ))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    В мене теж історія нічогенька, Різво Христове, всі "гамають" пампухи, кутю, ковбаси, а я в "закладі" біля керамічного друга їх тихо ненавиджу, болі в низу живота були такі, що я аж плакала((( Дзвоню своєму гастроентерологу (гастрит 12 років стажу) і кажу: "Дохтюр - вмираю, ратуйте!!!" Запропонував мені тоді той добродій шклянку самогону з перцем чорним і в ліжко, а після свят до нього! Добре, що я його не послухала, хоча про вагітність навіть не мріяла, старший син -14 років моя єдина вагітність була на той час, і будь які обстеження нічого доброго не прогнозували! На ранок - біжу в аптеку за тестом (надія завжди є)))) і от дві полосочки. Мої сусіди питали що я за звіра придбала, який так ричав зранку))))) а це я видавала концерти з радості! Тепер у мене 7-й місяць, ледь лажу на тую роботу і мрію про дикрет (особливо хочу виспатися). Зробила з того всього висновок - "на все воля Божа" - має бути дитя, буде обовязково, і не тоді, коли щомісяця тести робиш, а коли найменше сподіваєшся. Дякую Богу за цей дарунок, і бажаю всім, хто розраховує на це щастя - відчути радість материнства як най швидше!!!! Удачі Вам!
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Я повністю з вами погоджуюсь! В мене теж склалась подібна ситуація: після одруження я дуже хотіла дитинку і скільки ми не намагались нічого не виходило, а коли я перестала марити вагітністю, якось так само все сталось. І ось вже сьомий місяць моє малятко не дає спокою моєму животику.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А це тому, що діти нам послані з Небес, і не ми маємо вирішувати, коли вагітніти і чи народжувати...то вирішують за нас! Якщо Бог дав дитинку, ми маємо прийняти це з радістю та покорою і виконати свій обов"язок сумлінно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    те що послані з небес - те само собою зрозуміло, але чому ми не маємо права на планування сім"ї - то дивно від Вас чути...як тоді справа з 10 презервативами?????
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Уляно, ви знову за своє??? Вгомоніться вже...Планувати всі мають право, от тільки інколи наші плани збігаються з Божими, а інколи ні...Хтось хоче і 10 років не може, а хтось і не хотів, а моментально завагітнів...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Я думаю щоб знати вагiтна чи нi треба дуууууже добре знати i вiдчувати своє тiло, щоб помiтити змiни що обов'язково стаються майже одразу з часу заплiднення. Я обидва рази "знала" що вагiтна. АЛЕ це при тому що двi вагiтностi планованi. Тобто, коли ми застосовували застереження (презервативи) то я знала що 99% я НЕ вагiтна. (Тiльки не кажiть менi про похибки презервативiв, тому що якщо вони стаються, то вони наявнi, а в нас нiколи такого не було). Першого разу у мене була змiна хiм. балансу у тiлi, другий раз мене страшенно потягнуло на солодке, я як Оленка була, гинула за шоколадом, медом, тортиками iтд. За перший мiсяць набрала шось 5 кг ваги! Тобто я знала що шось вiдбуваєься у мому тiлi, однозначно, i це все ДО болючих грудей, пропущених мiсячних, болiв в районi матки, нудоти iтд.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Чи вірите ви в те, що коли майбутня мама вагітна хлопчиком, то її тягне на солене, а коли дівчинкою - на солодке?
     
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    нєа! я з хлопчиком їла малосольні огірки і закусювала цукерками "ромашка":girl_haha:
    і де тут правда?
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ірено! Просто як про мене написано! Ромашки - це було кілограмами! А малосольні огірки тільки на початку вагітності дуже їла. А потім якось відпустило. І то тільки тому, що був токсикоз, а я, не дочекавшись маминих огірків малосольних, купила якусь гнилу хімію в Арсені. Це важко було назвати огірками. Бо там якась така специфічна приправа була. Коротше, я об"їлася тих огірків, ну потім самі догадуєтеся, що було. І після того вже не дуже їх їла.
    Але Ромашки - це я їла по дірки в носі:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ірено! Просто як про мене написано! Ромашки - це було кілограмами!:girl_in_love: А малосольні огірки тільки на початку вагітності дуже їла. А потім якось відпустило. І то тільки тому, що був токсикоз, а я, не дочекавшись маминих огірків малосольних, купила якусь гнилу хімію в Арсені. Це важко було назвати огірками. Бо там якась така специфічна приправа була. Коротше, я об"їлася тих огірків, ну потім самі догадуєтеся, що було. :bad::scare::xaxa:І після того вже не дуже їх їла.
    Але Ромашки - це я їла по дірки в носі:):girl_crazy::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    І хто у вас: хлопчик чи дівчинка?
     
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    дозволю собі відповісти-у PROTSKIV хлопчик:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    я солодке їла "тоннами",а маю Ігорчика:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Ага, Уляночка правильно сказала. У мене хлопчик. А ще, якщо говорити про вподобання. За період вагітності я передивилася фільми Матриця і Термінатори. Всі. Причому нові серії дивилася навіть в Кінопалаці. Так співпало. Тоді це мені навіть подобалося.
    Зараз мене б і палкою не загнали таку пургу дивитися. Вибачте, якщо когось із меломанів образила. Просто в нормальному стані мене ці "витвори мистецтва" (знов вибачте) не цікавлять.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    а мене в перші місяці таааак від солодкого відвернуло, хоча я ще та солодкоїжка...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    О! точно! а я Донцову читала:girl_crazy: десь тиждень в мене такий був, зараз з чоловіком згадуєм і регочем: шо на мене найшло?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Так про Матрицю і про Термінатора. Я вела до того, що мені всі казали, що буде дівчинка. А я собі в глибині душі зрозуміла, що буде хлопчик. Я навіть весь час про дитинку казала "він". Деколи хотіла сказати"вона", але чомусь язик не повертався.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1