Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Deer125, 7 Серпень 2007.

  1. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    а я Донцову 9 міс читала,маю тепер пару ящиків з книжками:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    а ще діти в нас майже ровесники :) шоб їм бідним не передалось:girl_crazy:

    а по темі: те, що я завагітніла відчула зразу і зразу відчула шо там дівчисько, хоча й хотіли пацана...не знаю як, просто відчувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    а зараз ходжу і за крутими тачками оглядаюся:girl_haha:, аж чоловік зауважив..., а з Остапом, то мене на рукоділля пробило було:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    В жінок дуже почуття інтуіції розвинене і щодо статі дитини багато відчувають хто в животику. В мене таке було :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    то вже трохи не по темі, але стосовно статі....
    мені ще до того, як я дізналася, що чекаю дівчинку снився сон: я на лижах спускаюся з гори по дуже поганій трасі, мокрий сніг, декуди болото (психотерапевти якраз інтерпритують спуск - як процес пологів) і коли нарешті спускаюся донизу, то на подвір'ї бачу свого кота, а він - без хвоста. Уві сні я була дуже здивована, навіть маму кликала подивитися. А коли пробудилася, то зрозуміла: "хвостика" в животику не буде:shy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Я їла солодке кілограмами,читала Донцову і "іже їй подобних", вишивала картини,малювала-народився хлопчик ( який наразі не особливо любить малювати,не вишиває:girl_haha:,хіба солодке дуже любить)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А в мене сестра, будучи на третьому місяці вагітності, сказала на весіллі "не піду додому, поки не подадуть кровянку, я заради неї прийшла на весілля". Так і чекала до другої ночі. І ще - просто до безтями розгадувала японські кросворди. Народилась дівчинка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Це я так прийшла на весілля і поїдала горішки з кремом:girl_crazy: Поки всі не струбила, то не вгомонилась. Народився хлопчик. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    якщо зразу після овуляції на 2-3 день підниває живіт, і є легенькі спазми, то ніякої вагітності не може бути, так? чи може він переболить?
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?


    навпаки, то може бути ознака імплантації:girl_claping:
    (принаймі в мене так було два рази):girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    але матка спазмує як на місячні, а при вагітності біль такий чи інший?
     
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    матковий біль плюс чи мінус, але дуже схожий що на місячні, що на загрозу при вагітності, що на імплантацію... таке ... відчуття незатишку внизу живота...
    часом ще овуляція овуляції різниця... то від того теж схожі відчутя бувають.
    в мене живіт нив після овуляції перед двома вагітностями, а на загрозу переривання цього разу не болів - просто було відчуття клубка внизу живота.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    в мене таке відчуття ніби легеньке скорочення матки, ніби вже м. скоро. але не постійно а моментами. напевно це нічого не обіцяє.
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Вважається, що імплантація відбувається на 6-7 день після зачаття. Тому біль на 2-3 день після овуляції трохи ранувати броліти на імплантацію... Це більше може боліти через овуляцію. В мене цього циклу болів яйник день перед овуляцією, в день овуляції і ще один після, але вже менше. Бачили на УЗД точно, коли відбулась овуляція, то можу писати про це. Це також добра ознака - бо організм добре працює і є шанс завагітніти!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Galynka St

    Galynka St Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Виявити вагітність можна лише на 7-10 день (після запліднення), це я на власному досвіді знаю... Я теж не могла дочекатись до затримки, і купляла цілі "купи" тестів. Нормальну другу полосочку можна побачити за 3 дні до дати менструації, навіть на самому дешевому тесті. А щодо зміни смаків, поболювання живота - це суб'єктивні відчуття, які дуже часто можуть бути самонавіюванням і бажанням відчувати це, а не ознакою вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    У мене здувало живіт в перші 2 тижні після того, як я завагітніла. Причому так сильно, що було враження, ніби місяць 4-5.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    А у мене зовсім нічого не боліло і ніяких інших відчуттів не було, лише коли зробила тест то зрозуміла , що вагітна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    От у мене зразу десь на 6-7 день циклу почали поколювати груди а завжди вони боліли тиждень перед менструацією потім був металевий присмак в роті і часті походеньки до туалету а ще усі вени навколо живота і грудей якби їх хтось намалював синьою краскою , а коли був викидень 6-7 день циклу поколювало в вагіні як би зараз повинна піти менструація це в мене плід розташувався внизу матки.А тест і в тому і віншому разі показує недуже виразну другу лінійку незнаю чому.
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    Про це мені говорила і інструктор з ППС (природного планування сім'ї), і лікар. А тепер знайшла іншу інформацію:
    Вероятность имплантации в зависимости от ДПО (день после овуляции)
    3-5 дпо - 0.68% 6 дпо - 1.39% 7 дпо - 5.56%
    8 дпо - 18.06% 9 дпо - 36.81% 10 дпо - 27.78%
    11 дпо - 6.94% 12 дпо - 2.78%

    Тобто, найчастіше імплантація відбувається на 8, 9 і 10 день після овуляції!!!
    Але не думаю, що цей процес так вже дуже добре вивчений, можливі різні варіанти і звідти наші відчуття в цей момент.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Aliaa

    Aliaa Member

    Відповідь: Як можна виявити вагітність у перші 3-5 днів?

    В мене на третій-пятий день, особливо вночі свербіло все тіло... і я пригадую десь прочитала, що так може бути, а ще в мене чоловік одразу відчув, що піднялась температура тіла, і постійно перпитував чи я часом не захворіла, бо тіло було гаряче. Як виявилось я була вагітна, і підвищення температури тіла 37С-37,5С це норма
     
    • Подобається Подобається x 1