Як на нас полює реклама...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 13 Липень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    сьогодні ввечір реклама по телевізору...
    мужчина значить стоїть і півшепотом розмовляє по телефону, а з телефону до нього жіночий голос, з інтонацією працівниць сексу по телефону:
    -Не можеш говорити? ковтати? Тоді тобі СМОКТАТИ............

    То реклама льодяників для горла:haha:))))))))))))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2009
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Мене вражає політична реклама Януковича, де він говорить про те, що зробить так, щоб через декілька років українців стало 50 мільйонів. цікаво, як він збирається то робити? особисто в кожному селі?:girl_feminist:
     
  4. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Він то зможе :)
    А я люблю рекламу мезиму, там де зятя приймають :) :) :)
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Ага, реклама сама за себе все каже... Той зять, як чахлик невмирущий, бо ж їсть мезим.
    а ще класна реклама про Бленд-а-мед: "Мій дідусь був стоматлогом, тато-стоматолг і я теж буду стоматологом". Типу чистіть люди зуби, ми вас будемо лікувати і лікувати
     
  6. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    акція від Кіндер-сюрпризу

    Дівчата,чи хтось з вас приймав участь в акції від Кіндер-сюрпризу,тій,що зараз по телевізору рекламується - пришліть 6 обгорток-і вам обов"язково вишлють замок або піратський корабель на вибір-це обов"язково, а потім лист ще приймає участь в розіргаші електомобіля?
    Ми з малою купляли ті кіндери, подивились в неті умови акції, написали листа, навіть малюнок намалювали,відправили то все разом з обгортками, чекаємо -вже три тижні - "ні отвєта, ні прівєта":girl_cray:.
    Мала кожен день питає зі слізьми в голосі,коли ж то дяді їй той замок вишлють:girl_sad:.
    Чи хтось з вас відправляв ті фантики? Чи прийшов замок? І через який проміжок часу?
    Чи може це черговий "розвод",і треба заспокоїти дитину, і забути про це?
     
  7. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    на офіційному сайті є список власників замків, може, варто перевірити, чи ви там є? :)

    на рахунок розводів, пригадалися реклами АО МММ :girl_crazy: пам"ятаєте?:girl_crazy:

    http://www.youtube.com/watch?v=ZB1P3znV3h4

    http://www.youtube.com/watch?v=47GF2sblIKs

    http://www.youtube.com/watch?v=7In6DmDGFc8
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    коли брала участь в подібних акціях жоден приз раніше як за два місяці не присилали
     
  9. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Кожного вечора до самого рання будуть вимикати світло, виключать опалення - от люди і почнуть інтенсивно грітися і час вбивати(інтернету теж не буде) - може то такі в нього плани:girl_smile:
     
  10. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Нашу рекламу як подивишся, то таке враження, що головні проблеми в українців, це критичні дні, карієс, воші і вибори:))
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    А в кого як діти на рекламу реагують? Я в курс іщо дітки переважно всі люблять її дивитись, наша не виключення.... оскільки телєк ввечері працює - вона час від часу дивиться а от коли реклама вона вся там..... є реклами дивлячись які вона посміхається ( наприклад стоматолог і лілія подкопаєва, говорять про сенсодин уайтенінг). А от недавно пішла в ефір реклама моб.оператора Лайф, та де хомяк волохатий робить запаси.... мала як тільки бачить її на екрані одразу плакати починає. І навіть не знаю - чи там щось поміж кадрами таке є що дорослі не сприймають а лише дітки... чи вона просто хомьяка злякалась.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Побачила щойно по телебаченюю і знайшла в неті, хочу показати вам майже агітацію за ГВ. Тільки в українському варіанті вона дещо інша.
    http://www.youtube.com/watch?v=TGiXEm49YJ4
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    А наше мавпочко дивиться новини і каже: не говоріть, я новини слухаю! Починається реклама: все, можете говорити.:girl_crazy:
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    а аденома простати? :girl_wink::girl_crazy:
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

     
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Останнє редагування: 7 Грудень 2009
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Як на нас полює реклама...

    Ну, там до агітації, як до Китаю пішки... нажаль :girl_sad:
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

  20. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member