Як налагодити ГВ після КР або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ука, 22 Травень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ну взагалі ситуація така непевна. бо ж такій манюні саме молозиво треба, скільки ж їй того треба...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я не впевнена. Але я впевнена, що кашою напхають((
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2015 ---
    Згідна з вами стосовно молозива.
    Мене і тата(по сумісництву мого кума) лякає те. що після пляшечки буде тяжко налагодити ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну я активно пробувала перед операцією "заборонити" ТАКЕ робити з моєю дитиною. Гарантії що послухають не було, але по тому як малий тянув, я зрозуміла, що або його таки не годували, або то йому ніц не пошкодило забути ту кашку.
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Вікторія добре написала, @Bree van deKamp а нема когось хто б міг маму зцідити?і маля погодувати?
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Нажаль нема, там всі з закріпленим совєцкім мнєнієм
     
  6. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Мала таку непередбачувану ситуацію, дитинку забрали в реанімацію в іншу лікарню, 3 дні малечу годували з пляшечки сумішшю, на третій день як прибуло молоко і мене виписали- одразу почала сціджувати і возити туди і так кожні 3 год і то далі з пляшечки, бо діток там багато і ніхто б там не бавився шприцом з моєю дитиною. Нічого не вимагала і не оспорювала бо хотіла одного- аби була здорова. Мене заспокоїла консультант по ГВ- сказала що дітки отакі ще малюсінькі в більшості не встигають звикнути до соски і що все буде добре, головне зберегти молочко. Як дозволили прикласти (ще за три дні)- то дитина ніби й не пробувала нічого окрім грудей) Жаль що в роддомі лінуються годувати шпріцом, та що дивуватись, як сама бабуся не хоче.
    Можливо мені просто повезло. Маю надію що все налагодиться у вашої подруги)

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дивуюсь з позиції бабці - батьки дитини, я так розумію, шукають методів, як зробити гв успішним - то бабці провести роз'яснювальну роботу по годуванні шприцом, це ж мама їх - хіба не допоможе? Медперсонал теж попередити, що тільки так, і хай бабці покажуть що і як. Ну і в першу добу справді дитина може навіть не проситись до грудей, або вже кілька мл тої суміші з'їсти, молока ж переважно нема у жінок одразу по пологах. Те, що найцінніше в цій ситуації - молозиво, раннє прикладання, заселення маминою мікрофлорою - ви все одно не забезпечите, тому такої принципової різниці, між донорським молоком і сумішшю на одну добу, не бачу - тільки спосіб годування, щоб потім добре взяла мамині груди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Краще молоко мами 7міс. дитини, ніж суміш. Якщо це мед - кажуть, що там прохідний двір. Тобто мало би бути не дуже складно організувати годування )))
    Якщо вийде зцідити молозиво і дати дитині з ложки - це буде ще краще. Для цього навіть консультант може на годину до мами прийти - помогти зцідити і віднести дитину нагодувати.
    Розкажіть потім будь ласка чи вийшло.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Закінчилось все, як все в нашій країні.
    Дитину забрали, нікого не пускають, пхають кашою, бо маленька(2800)
     
    Останнє редагування модератором: 14 Вересень 2015
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Розкажу історію сестри. Був КР, малий народився 1900, до грудей приклали десь аж на 4 день, до того постійно суміш, потім змішане, а зараз тільки грудне. Дитині місяць, але там мама хоче і старається. Тому все в маминих руках. Хай все вдасться☺

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Не знаю чи сюди, чи то в перли. Сьогодні моя сестра народила дівчинку. Був КР. Дитинку зразу забрали, я пішла подивитись і мені одразу перше питання - де суміш, я кажу що ми за ГВ, суміші не буде, та дитяча лікар дивилась на мене квадратними очима, бо в них всі після КР на суміші, а що дитина буде голодна, я кпжу що мама вже притомна і зараз погодує, а вона - так молока нема ще, чим буде годувати. Я така зла була, добре що стрималась щоб не наскандалити. Коли принесли вже до мами дитинку, та так гарно приклалась, але і тут та дохтор приперлась, каже - довго не годуйте щоб не переїла, я кажу що там молозива 2 ложки, а лікар - звідки ви можете знати що і як, ви що лікар?! То просто пі... чесно, ад тіпає мене. От яка пропаганда за штучне годувагня на Джамбула.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    А порадьте мені. Народила свого малявчика добу тому, забрали його і мені ще не віддають. Годують сумішшю.
    Завтра переводять в охмадит, бо є якісь шуми в серці, і, кажуть, груди поки не можна, бо тягнути важко. поки діагноз не встановлений, не хочуть "напружувати" дитя.
    На моі звернення що пройшла доба і нруди починають боліти, всі категорично заявили що АЖ за півтори доби можна зціджувати молозиво. І таке твердження мене дещо насторожує. А що ви скажете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Можливо Ви б поговорили з консультантами по ГВ, тут на форумі також є. А те, що найперше приходить в голову, то коли прибуде молоко малюка могли б годувати ним, а не сумішами. Хоч може то і молозиво можна зціджувати і давати...
     
  14. Fast

    Fast Well-Known Member

    Після КР - таки суміші, бо дитина вночі не з мамою, і не цілий день з мамою. На Джамбула чудовий консультант по ГВ з третьої доби вона мені дуже допомогла, а на четверту ми були вже дома і до 2-х тижнів вже взагалі без суміші були і без всяких надлишкових зусиллях.
    У нас теж були шуми і ми годувались, але з Джамбула одразу в медінститут поїхали, за направленням (нічого катастрофічного, але після 3-х місяців контроль), а інша дитина з шумами в серці постійно була під наглядом і мамі тільки на третю добу віддали.
    Бо середньо статистично так, вам тільки до консультанта
     
  15. AirLady

    AirLady Active Member

    Мої жіти були під ковпаком перші 3 доби, народила я пізно ввечері, а з самого ранку мене дитячі медсестри з подивом питали 'як то я ще не зціджувала молозиво?'. Казали купити шприц і цідити туди молозиво і то якомога більше, а вони їх тим годували, без сумішей. Шукайте консультанта, щоб не заробити застій з перших же днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Дякую, дівчата! Наробила вчора паніки персонаоу, то сьогодні маю зустріч з консультантом по гв
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Зціджуйте молозиво, нехай дають дитині.
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а який антибіотик колять після КР? Моїй сестрі кажуть, що 3 дні не можна годувати, поки прийматиме антибіотики, але ж є сумісні з ГВ, так?
     
  19. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Колять цефтрiаксон i вiн сумiсний iз ГВ - менi дитинку прикладали ще на операцiйному столi.Хiба ще призначають бактерii, для запобiгання дизбактерiозу.А то що сказали Вашiй сестрi - то якiсь бздури, я уявляю, що з тими грудьми за 3 днi буде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мені кололи цефтріаксон. Годувала малого з першого дня. Додатково казали давати дитині бактерії (Лактомун).
     
    • Подобається Подобається x 1