Як налагодити ГВ після КР або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ука, 22 Травень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Бажано так і зробити. Попросити щоб замінили на антибіотик сумісний із ГВ (думаю такий має бути....), а від знеболюючого можна відмовитися.
     
  2. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Знеболююче теж є сумісне з гв.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    точно сумісний. головне наголосити, щоб зразу дитину не догодовували поки мама під наркозом.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    А таке можливе? Надіюсь чоловік буде зі мною і проконтролює
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    а на маєш...а нам казали що не можна годувати поки колють його. збіговичько тлумків
     
  6. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    В мене не було ніяких проблем з ГВ після операції. Молоко прибуло на 3-тю добу, до того було достатньо молозива. Але, можливо, це ще пов'язано з тим, що КР не був плановий і пологи почалися природньо(відійшли води, були перейми)
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    я в два місяці мала міні-операцію і кололи. лікар казав що можна і я перевіряла з консультантом по ГВ, то там ризик 0.

    В моєї подруги було екстренне кесарське і її маму переконали що тре погодувати зразу дитинку, поки та відходила. щоправда вона налагодила ГВ
     
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    В мене КР хоч і був неплановий, але води не відійшли, були легенькі перейми лише. Молочко прибуло на 2!!! день, в перший же ж день було молозиво(народила о 6 ранку). від знеболювального відмовилася, від антибіотика відмовитися не дозволили. Малого як перший раз принесли, я вже не віддала, і наніч не дозволяла забрати(хоча сусідки ще й платили за те щоб діток забирали наніч, щоб відпочити). Чоловікові наказала не давати догодовувати поки я буду в відключці. Так що ГВ після КР дуже навіть реальне. Головне мати бажання :)
     
  9. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    В мене був позаплановий КР. "Народила" в сьомій вечора, а від наркозу відійшла в 22ій. Дитину принесли в 23ій один раз, коли чоловік до мене приїхав, показали і забрали назад. Зранку не хотіли приносити, скільки я не просила. Тоді я туго підперезалася пеленкою і поперла в друге крило від оперблоку по дитину сама. Медсестри не знали за ким бігти, чи за мною чи за моїм лікарем. Добралася до дитини, але її мені таки не дали. Пообіцяли принести пізніше, коли "викапають" всі крапельниці. Дитину годували сумішшю. Коли накінець-то принесли, казали щоб догодовувала сумішшю. Але я плюнула і почала прикладати, потім вирішила догодовувати сумішшю. Нервувалися обоє: я, бо не формувався сосок і не розуміла (читай не знала) чи є молоко, а він, скорше всього, бо відчував, що я нервуюся ))). Молоко прибуло на 5! добу і то так, що я не знала де від того дітися, просила медсестру розмасажувати і зцідити. На щастя, я таки вмовила виписати мене на 5ий день (власне, коли прибуло молоко) і вдома я навіть і не згадувала про суміш і пляшечку. Просто я знала, що буду годувати грудьми і ці 4 дні із сумішшю нам не зробили жодної погоди.
     
  10. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    В мене пологи почались природньо-відійшли води,але закінчились неплановими КР. Годувала відразу,як прийшла до себе,якось навіть думки не було не годувати,я ж вчилася цьому в школі:girl_smile:
    Та й в пологовому допомагали,приносили і прикладали,хоча я часто вирубувалась. Вже аж за пару місяців,як гуляла з візочком почула черговий міф,що після КР годуваим ніззя ні-ні,бо "молока нема,а якщо є то будуть коліки і дисбакиеріоз" во:girl_nea:
     
  12. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Мені після кесарського дитину дали на через три доби ( в нас був резус-конфлікт, малий лежав в бювезі), дуже довго було лише молозиво, доводилось догодовувати, але я вперто налаштувалась годувати. І прикладала-прикладала... Догодовувала в крайньому випадку зі спеціальної пляшечки... Всі вже казали "Та махни рукою, не муч не себе, не дитину". Дуже добре що не послухала. Пила лактаційні чаї, робила масаж. Двічі попала на Джамбула з затвердіннями через догодовування і мудра акушерка сказали "припини догодовувати, в тебе повно молока"... Так мое мацьопство з 2-х до 6 місяців був чисто на грудному. І годувала я його до 1 і 9 місяців. Отже, процитую свою подругу, щасливу мати трьох прекрасних діточок : "В усіх бажаючих молоко є". звісно бувають випадки, але це виключення, які підтверджують правило. Спосіб один: багато пити, намагатися якомога більше спати і ГОДУВАТИ. Успіху всім у цій добрій справі.

    ---------- Додано в 01:30 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

    Я від анальгіну з дімедролом відмовилась і без них спала як сурок. Від цефтріаксону відмовлятись не варто, але він жахливо болючий, дівки в мене в палаті верещали, просіть колоти його з ледокаїном - не так болить. І ще важливо пересилити себе і на другу добу ходити (без фанатизму) аби спайок не було.
     
  13. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

     
  14. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Кричав як навіжений, я думала з голоду. Перша дитина.Недосвідчена мати. Може й не треба було. Не знала.
     
  15. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Я родила в 6,40год (непланове КР), малого принесли в 11,45год. молозива було дуже мало, а синуля богатир 4400 їсти хтів, дали суміш. я масажувала груди, пила багато, молоко прибуло на 3 добу. попросила медсестру, щоб глянула до моїх грудей, вона сказала що в мене все гуд, нетре ніц масажувати. в дома (малому десь 10днів було) в мене гулі зявилися і звичайно молока все менше ставало, я така зла була на ту медсестру :girl_devil:
    про цей сайт я ще не знала, а порадити, підсказати не було кому...а навпаки свекруха до сліз доводила:girl_sad:
    так намучилась поки все внормувалось.
     
  16. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Без образ, але я б на себе була зла, до чого тут медсестра, ви ж мали б бути готові - і морально, й інформаційно, бо
    ніякої залежності одне від одного не має. Молозива є стільки, скільки потрібно дитині, це може бути і 10 гр для дитини. Молозиво не для того, щоб дитина наїлася, тому цього
    не треба було робити, як і цього
    А
    бо треба частіше прикладати було
    А чому звичайно?
     
  17. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Тому що дитина чим меньше їсть, тим меньше молока... В мене до речі теж, на мої 50кг в мокрому одязі ( звичайна вага) малий 4200 народився (непланове КР), отже голодні дітки, які з великої дірки докорм їдять, не так легко їм наїстися цицею (це ж смоктати треба... зусилля прикладати).
     
  18. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    на початках я годувала дитину по 1,5-2,5 години поспіль, хоча в книжках гарно писало, що за 15-20хв дитина наїдається (можливо в 6міс. і так, але аж ніяк в перші 3 місяці, коли дитина інтенсивно росте і налагоджується лактація. Боліло мене все, хотілося втекти на край світу, придумати будь-які причини і виправдання, тільки б не мучитись так з тим годуванням, але я не здалася і не дала дитині суміш. Моя братова також народила козака 4200 і також сиділа по дві години на початках, але навіть не думала догодовувати.
     
  19. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Я погоджуюсь. мала б бути готова, але мої знайомі порадили звернутись до медсестри, мол вона підкаже "що як і почом" от вона і підсказала.
    Тепер я вже у всьому обізнана і зробила би все поіншому... але повернути час назад неможливо:girl_sad:
     
  20. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Це прекрасно якщо він 2 години смокче, а там є що смоктати. Мій теж висів на грудях годинами, але за 15 хвилин там вже нічого не було, міняла, то одну, то другу, а дитина голодна, дратується, що пусто... То як тут не догодувати?
    При всьому цьому, наголошую: догодовувала до 2-х місяців, далі - налагодилося.