Як налагодити ГВ після КР або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ука, 22 Травень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Мені приклали до 2 годин, я ще зовсім не відійшла, але медсестри приносили малу кожні 2-3 години, це було на Батальній, годувалися майже 1.5 року. Але а мене був неплановий КР після 13 годинних фізіологічних пологів.
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    мені приклали дитину як тільки я відійшла від наркозу, десь за годин 5 після народження, молоко прибуло на 3-ій день, як книжка пише. І в подальшому з нестачою молока, в принципі, проблем не було. інше питання, що жінці після КР (в моєму випадку ще при критичній втраті крові) дуже тяжко взагалі встати з ліжка перші дві доби, не говорячи про те, щоб дитину носити. в мене в пологовому були з цим проблеми, тому що встати не могла, так як просто мліла зразу, то вдень був чоловік або мама і опікувались дитиною, давали на годування, а от вночі караул!!! бо чоловіка вони не залишають в палаті, бо "не положено", а дитині треба ж їсти. то першу ніч принаймі домовилась з нянечкою (ще досі з теплотою згадую ту стареньку, добру нянечку), що вона малюка буде приносити,як тільки писне. другу ніч ще якось дуже тяжко перекантувались, а на третій день, наслухавшись "добрих" слів та образ від медсестер (мовляв, яка я лінива і погана мама, що не можу зі своєю дитиною сама дти раду, було дуже образливо і плакала),яким просто впадло виконувати свою роботу, я вставала, ходила попри стінки, а як перший раз взяла своє 4 кг щастя на руки, то мало шви не розійшлися, але то були мої проблеми і персоналу на то начхати. тому я би радила вашій кумі не так боятися налагодження ГВ, якщо дитину одразу після наркозу прикласти, то все має бути ок. А більше потрібно настояти, щоб перші дні хтось повсякчас був з нею, щоб допомогти при потребі.
     
  3. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Підкажіть мені, хто пройшов через кесарів розтин (загальний наркоз) - коли можна прикладати дитину до грудей?
     
  4. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    та певно не має обмежень. хоча мені також цікаве ваше питання.
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Першого разу приклали до 2 год., другого - за 4, але сама операція тривала майже 3, були непередбачувані ускладнення. З наркозу виводять ще в операційній, після переведення в палату можна прикладати-головне щоб біля вас хтось був, бо реакція різна буває.
     
  6. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Та от чого питаю, братову вчора з бухти барахти прокесарили, бо показів не було, але то в райцентрі і там кесарять через одну, так тепер сказали не прикладати три дні дитину, бо був загальний наркоз. Я такого ще не чула, тому перепитую... Як правильно налагодити ГВ і коли має бути прикладання
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    нічого собі, три дні? дикунство якесь! а як в мами має налагодитися процес вироблення молока, коли дитину не прикладають три дні.
    прикладають, зазвичай ,як тільки жінка виходить з наркозу. мені приклали десь через 5 годин після народження, бо знову таки КР був складний, кровотечу не могли зупинити, тому коли прийшла до тями, то зразу приклали (теж в районі народжувала). і далі казали годувати часто, бо дитина велика і їсти хоче, і зв'язок треба з дитиною налагодити.
     
  8. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Може ій колють обезболюючі, тому не рекомендують ГВ? Чи може вона неправильно зрозуміла?
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    таке можуть казати. мені на Мечнікова 6 років тому так і радили. Кололи після операції цефтріаксон і казали годувати сумішшю.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    мені теж капали антибіотик, але ніхто навіть про те, щоб не годувати не заікався.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    10 років тому на Мечнікова усім мама, які були на антибіотиках, дитину спокійно приносили на годування, Лише дітям паралельно давали ентерол , щоб убезпечити від розладу. Мені вже після виписки кололи антибіотики ( були серйозні проблеми з грудьми, малому тоді було 2 тижні. Теж виписували мені антибіотики, а неонатолог дитині радила в ті дні давати по 1 дозі ентеролу. Суміш не давала

    ---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    тут ще має значення індивідуальний підхід- залежить скільки часу мама була під дією загального наркозу . Інколи потрібен довший час для виведення медикаменту з організму, інколи дитина встигає "ухопити" більшу дозу, ніж потрібно, тому після народення сама кілька годин перебуває у напівмлявому стані і потребує спокою ( рефлекси заглушені і вона просто фізично не має сили ще кілька годин опісля на смоктання)


    При епідуралці дитинку можна прикладати одразу
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    мені при загальному приклали Сергійчика ще на операційному столі
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    аналогічно з Юстинкою. І потім як тільки привезли в палату, одразу принесли Юстинку.
     
  14. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    ех, певне мені відразу в желєтку... все що від мене залежить я сказала, шкода що породілля ще дуже молода, а поруч має дуже мудру маму, яка жодного з трьох дітей не годувала і ще там якась дуже добра дохторка намалювалась з "розумними" порадами, правда маю ще малюсіньку надію, що ГВ в них таки налагодиться... ну зовсім малюсіньку надію
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

     
  16. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    тю, розсмішили )))), але вона направду ще занадто... лиш 17 стукнуло, правда то такий недостаток що швидко пройде
     
  17. Kukoc

    Kukoc ljutij

    Відповідь: Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

    Був в мене загальний, тільки прийшла до тями- принесли дитину



    Отправлено с моего iPod touch используя Tapatalk

    ---------- Додано в 05:06 ---------- Попередній допис був написаний в 05:03 ----------

    Молоко прийде це точно. Там є медсестрички, за 20 грн розцідять, нехай кожен день ходить, тоді буде вдома з молоко


    Отправлено с моего iPod touch используя Tapatalk
     
  18. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    дитей прикладала до груді аж на другий день, бо важко відходила від кесарського, була втрата крові. Але молоко прибуло на 3 день, ніхто не казавв не годувати, хоча антибіотики кололи. Теж ходила до акушерки і просила розмасувати груди, дуже допомогло.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Дівчата, а можна дитинці давати груди відразу після КР? Бо мені знайома каже що вона забрала дитину аж на другий день, а до того кашою напихали. І каже не віддавати дитинку в дитячу кімнату, а лишати біля себе оскільки після кр дозволяють залишатися комусь з рідних, то впринципі справитися можна. Але ж в тому молозиві, напевно, той наркоз буде. То що краще молозиво чи таки каша?
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Як налагодити ГВ після кесарського розрізу

    Можна і треба. дитинка все одно отримує свою дозу ліків ще в мамі. а ті антибіотики що колять після кесарського сумісні з гв!