Як налагодити ГВ після КР або інших ситуацій, коли дитина розділена з матір'ю

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ука, 22 Травень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я так розумію, ви маєте на увазі на боці? я не знаю як в інших, але мені в перший день (тай в другий, третій..) було нереально лягти на бік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Це без обговорень, ну я так собі вважаю. Якби ж то було якесь уявлення про той процес :), а то я маю спогади лише про жахливий біль і боротьбу із собою, щоб відкашлятись - а як лягати на бік чи сідати, а тоді опускатись із малям - то навіть уявити не можу. Можливо, треба буде відразу в ПБ купувати подушку для годування двійні....
    --- дописи об"єднано, 2 Вересень 2015 ---
    До слова (сподіваюсь, не дуже далеко від теми) - чи в ПБ жінки після кесарського мають якісь пріоритети у домовленості за сімейні палати? Мені видається, що ГВ тоді легше налагодити, якщо хтось допомагає носити маля і доглядати, підкладе зручніше, а мамі треба лише дати цицю :).
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    на Мєчнікова не мають -"кто нє успєл, тот опоздал":girl_sad:
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    думаю, що ні.
    Але не всі так б'ються за ГВ, як робитимеш це ти, так що проб'єшся - однозначно
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так, на боці. Може якось такий легенький напівбік організувати, і подушками бути зафіксованою зі всіх сторін, щоб втримувалось те положення - ну, то як варіант, а там вже по самопочуттю буде видно, звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я не в курсі, але у вас напевно не було КР.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ні, не було - я не наполягаю, що це можливий варіант - може й ні, просто @truskaffka спитала про лежачі положення - може їй і вдасться спробувати - бачила, що жінки по-різному почувались і відходили від кр - дехто навіть бігав на наступний день краще за мене після пп, а дехто дуже тяжко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    відходять дійсно по різному
    я відходила дуже тяжко, але навіть тим, що легко відходять, "бігати" на наступний день нереально:)
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2015 ---
    ну, після КР їй більше ніякі положення і не світять (в перші дні), а щоб не на боці, то хіба так
    na_spine_2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я власне теж була дуууже здивованою, коли жінка з моєї палати в патології підійшла до мене в коридорі наступного дня після свого кр, коли мене везли з пологів, усміхнена і бадьора, а ще наступного дня прийшла до мене на інший поверх в палату провідати - я ж тоді себе почувала дуже слабо, і в туалет вийти була каторга, не те, щоб по палатах бігати. Та то таке, байки, хоча хай би і у @truskaffka так було)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. madey

    madey New Member

    Дівчаточка! Може хто знає телефон консультанта по гв,щоб надав консультацію по телефону? Дитині 2-й день голодна,плаче у мами груди вже болять,немає чим годувати в хоче вже догудовуаати сумішшю((((
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Потребую поради. В понеділок на світ з`явиться маленька дівчинка, буде планова операція, в мами проблеми з серцем. Дитину на добу від мами заберуть. Скажіть чи може хтось погодувати дитину. Є я, не годую же 2м але молоко є. Ще є одна коліжанка в якої дитині 7м. Чи то треба щоб молоко уло від мами яка теж тільки народила?
     
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не стикалася з таким, але думаю, не дозволять цього зробити, грубо кажучи, людині з вулиці. За дитину відповідають лікарі, поки вона в пологовому. Тож уявіть, як радо вони дозволяють, щоб хтось (швидше всього, без медогляду) перебував з дитиною добу і годував її. Операція на серці чи кесарів розтин - все одно дитина без мами певний час. В таких випадках, скоріш за все, догодовують медсестри і добре, якщо з шприца. Моя кума після КР майже добу відходила, то так і робили. А колись, мама розповідала, діток тих мам, в яких ще не прибуло молоко, носили годуватися до "молочних" мам. Так, одна жінка могла цілу палату годувати.


    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    З дитиною буде бабця. Але вона буде годувати кашою з пляшки. Там стара закалка і все таке
    Шукаємо варіанти кращі. Бо я щось мало вірю в те, що після доби ,,на пляшці,, дитина візьме груди
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида



    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В мене після важкого кесарського малого не годували 14год, чи 12год. А далі дитя "висіло " на грудях майже постійно, особливо в ночі. Виписались ми з +70грам. Тобто це не критично, ну , звичайно, дивились на мене як на вар*ятку, бо я не погоджувалась щоб малого забирали і догодовували. Для мене було важливим годувати грудьми, тому малюк був зі мною ще до того як я могла встати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Там дитину 1000% заберуть, вони в різних корпусах меду будуть перебувати.
    Мене цікавить чи можна дитину якій 1день погодувати грудьми якими гдують вже 7м? Склад молока інший, це не зашкодить?
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А ви впевнені, що її варто годувати у перший день? бо я готувалась, читала - і є така думка, що дитина 24год після народження спокійно може бути "голодна".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    можна націдити молока і щоб ним годували, то ж не обовязково саме годувати на циці. Он в фейсбуці зараз збирають донорів молока для лялі малої, в якої мама в реанімаіії. Дівчата цідяться і передають молоко, різне, і від маюнюнь, і не дуже
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя десь така і була, бо сутку дрихла, груди впхати неможливо було.