Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Лишня вага яка й справді може завадити це надлишкові 100кг. Не думаю що дівчинка після гормонального лікування поправилась саме на стільки. Підтримую, що це ще одна відмовка коли не маєш наразі іншої відповіді. Тож каже - худніть! Але неправильно худнучу можна так собі нашкодити що огого. Це ж гормональне лікування!!! Мені знайомий лікар натуропат заборонив вживати будь-які гормони, навіть коли була загроза що буде викидень. Він сказав підкорегувати харчування в залежності від того який гормон погано виділяється, чи естроген чи проґестерон.
    Я все розумію але дуже скептично ставлюсь до гормонального лікування.

    Це нормально, бо це трапляється зі всіма адже йде зміна гормонального обміну як і зміна в повсякденному житті і режимі. У мене до заміжжя цикли були регулярні а потім стали нерегулярні, і за кілька місяців спільного життя я завагітніла. Так, що все дуже індивідуально і думаю що залежить від харчування і загального стану здоров’я жінки.
     
  2. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчатка ВСІХ вітаю з днем закоханих:give_heart::give_heart::give_heart: бажаю всім кохання аж дорання, і здійснення наших мрій.
     
  3. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    дівчатка, я теж приєднуюся до привітань!Великої Вам любові, віри та надії!
     
  4. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    І я хочу привітати усіх нас з таким прекрасним святом:girl_in_love::girl_in_love: - !!!!! І хочу побажати, щоб через 9 місяців ми змогли побачити плід нашого Кохання!!!!!!!!!!!!:girl_claping:
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    сьогодні здала всі аналізи, завтра розмова з анестезіологом і призначає В.В. лапароскопію .....страшно.....цю ніч не спала майже всякі думки дурні лізли у голову
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Хтось щось може мені розповісти про Іванів Л.Я.? Бо вирішила я все ж таки змінити лікаря. Порадили Іванів на Короленка. Сьогодні вже попала до неї на прийом. Глянувши на всі мої аналізи і обстеження вона сказала, що майже все по новій треба буде здавати і проходити , так як дещо вже "застаріле" і за тими результатами причини вона не бачить. Враження поки що не склалося, бо і я, і вона поспішали.
     
  7. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата здав мій чоловік спермограмму, результати в нормі.
    Добре, що хоча б хтось, у сім"ї, здоровий як "Лось" :girl_dance:
    Залишилось тільки з моїм організмом розібратись...
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я думаю часом про неї. Чому вона сказала на незадовільний результат - у вас все прекрасно? Чому не сказала тоді, що з таким результатом мені треба задуматись над інсемінацією або щось робити із слизом чи препарати якісь. Чому направила шукати інфекцію, яка присутня в нормі у всіх людей. Потім назначила антибіотики, коли мене нічого не турбувало. А коли я пробувала щось говорити - замість пояснити своє призначення, кричала на мене?

    Певно, кожен лікар, в тому числі і добрий, може помилятись, щось прогавити, або мати ще мало досвіду. Дуже сподіваюсь,що з вами тепер буде інакше. Може як раз вона допоможе. Є стільки стандартних схем, якщо все правильно призначити, нічого не пропустити - має помогти.
    Вона мені також призначила здати всі гормони в їх лабораторії, але наскільки добре там роблять, це ще питання. Я більше довіряю лабораторіям типу Сінево, де все автоматизовано.

    ---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

    А це вже мені не подобається, якщо лікар поспішає!, коли призначений прийом, не приділяє достатньої уваги - як розібратись в такій серйозній справі, коли поспіх?
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Прийшли мої місячні((( Сумно, бо мала велику надію на цей цикл((( А тепер знову все з початку починати.

    Вирішила я змінити лікаря, так як набридло бавитись мені з таблетками і хочу більш радикальних методів. Уже була на консультації у нового лікаря Шидлика З.М., сподобався він мені.Дуже привітній, а ще кажуть, що він везучий на вагітність)) В цьому циклі призначив зробити перевірку труб, а потім посткоітальний тест і аналіз на антиспермальні антитіла, а ще я настроєна і дуже хочу на лапараскопію.
     
  10. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Повністю з тобою згідна іринко, про що можна говорити далі??????

    ---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

    А в кого Ви лікувались?
     
  11. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    До кого ж тоді йти, порадьте?
     
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В Островської О.В. на Русових. Вона гарний лікар і людина, але я хочу попробувати з кимось іншим.
     
  13. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я і моя сестричка у неї лікувались ще 3 роки тому..Здавали всі потрібні аналізи але результату не було...лікаря я змінила (і не один раз на жаль)....В принципі не можу сказати , що вона поганий лікар...просто у неї все по "книжці" як на мене...Мені також не сподобалось тоді те, що "старі" аналізи до уваги не брались....і окрім них я змушена була пройти повний медогляд (психіатр, окуліст...)..Зараз я ходжу до Кулечко Ярослава Федоровича

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    Подобається мені у ньому те, що він має якийсь такий дар не можу навіть передати....Ось наприклад він бачить вагітну жінку здалеку (у неї німф навколо голови світиться)..Дивакуватий він правда дівчата і в кабінеті безлад і говорить якось дивно АЛЕ...він вселяє якусь таку надію і віру (аж дух перехоплює)..Ще знаю коли пара безнадійна він каже одразу не дивлячись на аналізи...він бачить що твориться всередині! враження у мене були після першого прийому ОГО...Результату у мене поки що нема але я впевнена що з ним зможу виносити дитинку!До речі не думайте що він шарлатан ...все життя він пропрацював гінекологом..а вже з часом у нього появися дар, побожна людина (абортів не робить)...і постійного наголошує ,що ВСЕ в руках Божих!
     
  14. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Колись мала певні проблеми і мені її порадили, відтоді ходжу тільки до неї і причин міняти лікаря не бачу, вона мене повністю влаштовує. Завжди уважна, ніколи не призначала зайвого, лікування яке вона мені назначала допомогло.
    Такого собі навіть не уявляю, на мене ніколи не кричала.
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Можна спробувати, бо
    Походите до неї, а як би часом не було результату, чи не сподобається - підете ще до когось
     
  16. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ой як би ж я знала до кого? то вже була б вагітна і Вам би порадила. Наразі ходжу до В.В вона мені ДУЖЕ подобаться: уважна, неквапиться все чітко пояснює. Я пройшла вже неодного лікаря поки кращої за В.В небуло.
     
  17. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я от не розумію свою лікарку (звернулась до неї по знайомству)...
    По результатам аналізу мені поставили уреаплазму (у ЖК), на що вона сказала, що то умовно-патогенна мікроорганізм, і він є нормальним середовищем флори жінки...
    А при наступному прийомі, не знайшовши інших інфекцій, каже що бажано би пролікувати уреаплазму, і що це може бути причиною невагітнення... Призначила мені тампони з антибіотиком і свічки на подальше відновлення флори...
    І що тепер думати? Пролікуватися а тоді видно буде? Дівчата що порадите?
     
  18. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Привіт. Я нова будем спілкуватись?
     
  19. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    привіт.привіт.Звичайно будем спілкуватися,думаю що не тільки я.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    так і є


    странная женщина (с)
    а ви її спитали як це між двома візитами вона змінила думку?

    Я б казала не травитись дурно антибіотиками :confused:
     
Статус теми:
Закрита.