Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ми плануємо кілька місяців. Була в В.В. Пролікували запальний процес антибіотиками. Цього циклу намагаємось завагітніти. Бачу тут дуже досвідчені дівчата. Може хтось зможе відповісти? 14.02 БТ-36,5 15.02 БТ-36,5 (це 14 і 15 ДЦ відповідно). Тест на О позитивний тобто дві полоски був тільки 14.02. Всі ці дні ми намаг. А сьогодні БТ-37,0 Чи була О я не розумію?
     
  2. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

     
  3. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Куніц Вікторія Володимирівна
     
  4. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Спитала звичайно, а вона мені каже краще пролікуватися...
    Саме цікаве, що не дорогущими схемами, які мені у ЖК пропонували, а лишень "Тетрациклінова мазь" на ніч, але ж то все одно антибіотик, хоча і не дуже сильний.
    Ще сказала що він широкого спектру дії, і пролікує запальні процеси у організмі, а тоді свічки "Гінофлор" сформують здорову флору.
    І так як у чоловіка спермограма нормальна, і якщо у мене не буде запальних процесів, то з наступного місяця можна буде пробувати вагітніти. :shy:

    Думаю, для впевненості, сходжу ще до одного лікаря, а тоді прийму, надіюсь, правильне рішення. :)
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2011
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    а заодно "пролікує" всю мікрофлору, яка є не тільки в піхві і гінофор їй не поможе.

    Але, звичайно, діло ваше.
     
  6. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Однозначно, ще сходжу до іншого лікаря на консультацію.
    Мене саме слово "антибіотик" насторожує.
    Я по життю, взагалі стараюсь ліків не приймати, лишень за крайньої потреби.
    І до лікарень майже не ходжу, а тут не вдається завагітніти, і я геть розгублена.
    Дякую Вам!
     
  7. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Звичайно :connie_pull-pigtail але краще зразу переходити в гілочку для Майбутніх мамусь...:girl_yes2:
     
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я колись чула позицію одної лікарки, щодо лікування ТОРЧ інфекцій...Вона вважає, що лікувати потрібно тоді, коли не вдається завагітніти...Виходить лікувати на всякий випадок, все, що можна, бо не можуть визначити реальну причину... І будь мудрим...
     
  9. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата,хто ходить до В.В на фолікулометрію,підкажіть мені таке: я заплатила 200 грн наперед,але шось так і не зрозуміла,скільки разів входить в цю суму
     
  10. donegka

    donegka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В цю суму входить повністю цикл до наступних місячних, як кому потрібно, кому 5, кому більше разів щоб подивитись чи відбулась овуляція.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата,таке питання.Моя сестра з жовтня п'є дуфастон. В кінці січня цього року у неї були місячні,але як не місячні,лише помазалося два дні.І зовсім не болючі.Вона одразу зробила тест,але він був негативний.Сестра собі вирішила,що то від дуфастону.Але хіба то може бути,якщо вона почала пити той дуфастон вже раніше?Вже пройшов час,я їй кажу піти до лікарки,або робити ще тест.Мені чомусь здається,що то не просто так!У неї ніколи ще не було таких місячних.Що це може бути?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    хай ще тест зробить :yes:
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    та от я їй кажу,бо читала тут на форумі,що таке ніби буває власне на початку вагітності,але й обнадіювати боюся,надто болюче то питання..
    До речі,маминої ліпшої коліжакни дочка на 4-ому місяці вагітності.Їй 40 років І це перша вагітність.Ми того точно не знаєм,але думаю,вони вже дууже давно хотіли дитинку,та напевно були проблеми.Але Бог до нас добрий,дівчатка!!Вірте в те,що Він подарує Вам дитинку!!Ми такі за них щасливі,то така гарна пара,але вони якісь такі все сумні,задумливі були.Думаю тепер їхнє життя зміниться!
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Думаю, що була. А яка БТ була перед 14.02 ?
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    допоможіть уточнити для себе к-ка моментів, всім відомі ТОРЧ-інфекції звісно можуть бути причиною невагітності, але чи можна з наявністю їх все-таки завагітніти, чи можна їх лікувати під час вагітності, чи можуть вони спричинити викидень, як часто потрібно їх перездавати для впевненості що все гаразд (особисто я здавала 1,5 року назад - все було в нормі, от і думаю чи треба ще раз це все пройти)
    щодо дуфастону, я теж його приймаю давно і теж місячні скудненькі постійно
     
  16. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Безперервно??? Взагалі-то місячні мають починатися на третій день після закінчення прийому дуфастону. А на фоні його прийому можуть бути кровомазання, це і в анотації написано.
     
  17. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    з 1,02 до 15,02 БТ-36,5. Але не було овуляторних болів тому сумніваюсь. Дякую за відповідь.
     
  18. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    вони у мене теж не завжди. іноді сильніші, іноді слабші. але ж тест полоски показав??
     
  19. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Такі самі скудні місячні були і в мене, але дуфастон приймала один цикл.
     
  20. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А за слизом спостерігали?
     
Статус теми:
Закрита.