Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ця тема мені добре відома. Дівчата, не тратьте час і гроші даремно. Раджу звернутися до Верніковського Ігоря Володимировича на Батальну в гінекологічне відділення. Лише необхідні обстеження і нічого зайвого. Дуже розумний і дуже зайнятий лікар. Ви обов"язково станете мамами!!!
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Чи може температура перед М впасти з 37,0 всього до 36,9, а не нижче?
     
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    У мене раз так було, трималося 37,1, а в останній день - 36,9. Правда місячні в той день почалися аж ввечері.
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В мене вже 3 дні 36,9, а в понеділок ще було 37 і в цей день мали початися М, але тільки зараз помазалось темно-коричневим
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А в вас вже бували затримки? Надіюся, що це лялюся:girl_tender:

    В ммене інше - в понеділок був 12 д.ц., і темпа впала з 36,8, до 36,4, і вівторок і середу піднялася до 36,7, і сьогодні знову трохи знизилася, до 36,6. Що це? Коли ж була О?
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Отут була О.
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В мене М дуже регулярні (+-2 дні до уваги не беру), два рази була затримка до тижня, але без мазань. Розумію, що на вагітність нічого не вказує, та й ще зарано, але Т дала хоч якусь надію.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Біжіть хутчій здайте кров на ХГ!!! Цей аналіз дає можливість дізнатися про вагітність на дуже ранніх термінах. Щоб не дай боже не було загрози викидня. Не ризикуйте і не чекайте.
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я так і думала, я підозрювала ще під час місячних, що цього циклу буде рання овуляція... Хоч би вона була повноцінна і дала нове життя!
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Як Ви це запідозрили?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А в мене вже два цикли підряд таке враження що в мене дві О. Після місячних десь з 9 дня починаються виділення як білок, на 12 д.ц. пік. А тоді за тиждень, знов такі рясні виділення (сьогодні напр.), ніби як на О. І цикл став коротший - 31/32 дні. Може таке бути, що дві О, як думаєте?
     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Незнаю, але чула, що таке буває.

    ---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    Дівчатка, а як там наша Іринка (Галичанка)?
     
  13. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я не знаю як за ним спостерігати. Тому ні
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я тут, просто роботи багато, нема часу писати :connie_pull-pigtail
    В таких випадках говорять, що на початку циклу дозрівала яйцеклітина, але до овуляції не дійшло, тоді почала дозрівати ще одна, тому знову плідний слиз, і тоді овуляція :girl_wink:

    ---------- Додано в 20:25 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    Йшла по вулиці - побачила лабораторію, де роблять HLA-типування:
    http://dnk.od.ua/ru/hla-typing.html
     
  15. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Зранку ще поміряю Т, якщо знову буде висока - сходжу, але мабуть це все ж М. Тільки дивно, що температура не падає...
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2011
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А зараз виділення сильніші? Чи немає?
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Так, сильніші :girl_sad:
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    От-от, а температура повинна була б впасти хоча б за день-два до початку М. Якщо проживаєте в Солонці, то найзручніше на ХГ буде здавати на Науковій. Я там вагітною всі аналізи проходила. Доречі, прочитайте ще що гугля пише про вашу ситуацію. Інформація там досить цікава.
     
  19. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчатка привіт!!! Моя сестричка Улянка вже стала мамою має донечку на саме Стрітення Господнє. Дякую, що вписали нас до молитви і дякую, що молилися за неї, на цей раз з нею і дитинкою все нормально дякувати Богові і вам за ваші молитви!!!:connie::girl_tender:
     
  20. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я щось гуглю-гуглю, а потрібної інформації не знаходжу... Киньте в ПП посилання, будь-ласка.
     
Статус теми:
Закрита.