Як нарешті стати мамою??? (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем галичанка, 9 Лютий 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    в мене, наприклад, було таке що перед М Т піднімалася і трималася 37 в 1ий, 2ий день і падала десь на 4.
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А хіба це нормально, не повинно насторожувати?
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    jalla, напишіть зсилку тут, мені також цікаво почитати

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

    Це може бути ознакою і недостатності прогестерону (пізній підйом БТ), загрозу викидня, невдалу імплантацію дитини, або якесь запальне захворювання...
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Если же, например, БТ поднялась в обычные сроки, но затем не опускается перед менструацией, держится выше 37,0 на протяжении почти всей менструации, а снижается в последние дни или после окончания менструации, то это подозрительно на беременность, прервавшуюся в дни менструации.

    Если БТ во П фазе держится невысоко (36,9-37,0), а ко времени менструации начинает подниматься и держится выше 37,0 на протяжении менструации, то, скорее всего, речь идет о воспалении придатков.

     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    silvia, як все пройшло? Сподіваюсь, що ти скоро напишеш, ми хвилюємся за тебе
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    У мене так майже завжди, от і сьогодні. зранку поміряла 36,9, за годину - почалось. Правда, в мене в овуляція відбувається десь при температурі 36,7.

     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2011
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Т так і не падає, позавчора мазалось, вчора - лилось як з відра , тест на вагітність негативний, , а сьогодні - ніц, чистенько, сухенько... Іванів дивилася мої фолікулометрії 2 місячної давності, казала, що ендометрій замалий. Так як змінила лікаря, з понеділка починаю майже всі обстеження заново, вже втретє.
     
  8. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Seppy, а тест то може і не показати вагітність.
    Плюс у вас помазало, гормональний фон міг ще не змінитися і ваш організм не зрозумів, що можливо вагітний. Не хочу вас обнадіювати, але сходіть в понеділок на УЗД чи здайте ХГЛ, бо всяке може бути.
     
  9. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Привіт! У мене теж саме і майже постійно, Т піднімається після О 37,1-37,4; і в перші 2-3дні М тримається 37,1-37,а на 4 д.ц 36,9 і щей при тому перші дні сильні болі, без знеболюючих необхожуся, мучуся вже 20 років, і тести роблю постійно через стійкість Т все думаю, а може...? Seppi нехочу вас необнадіювати на позитивний результат,а хочу щоб у вас і в нас усе було добре і я вірю, що у нас у всіх БУДУТЬ полосаті і позитивні дні..... :girl_wink:
     
  10. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата, якщо вчора була овуляція (згідно тесту) при БТ 36,0 це нормально? Чи це дуже низька для неї температура?
    А сьогодні в мене 37,4 (але це при тому що я захворіла болить горло і нежить). Це мені треба позначку у графіку БТ зробити що захворіла?
     
  11. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Хочу поділитись своїм негативним досвідом. Вирішила що мені треба трошки талію покращити, взяла хула-хуп важкий і крутила 10 хв, а на другий день у мене світло-коричневі виділення почались, це був 18 д.ц. І з того часу вже протягом 3 днів у мене періодично ниє низ живота, надіюсь що місячні не почнуться, або принаймі не раніше ніж за тиждень.
    Не робіть моїх помилок.
     
  12. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Привіт! А тест показав чіткі 2 полосочки? А може термометр несправний? У мене була така Т за 2 дні до О, але було два рази, що при О,Т 36,4 це за 1рік часу, як я слідкую за О, а обично 36,7-36,9, а через два дні вже піднімається з 36,9 і вище. Може ви приймали якісь ліки, які могли вплинути на Т, або перенавантаження організму фізично чи морально, наш організм непередбачуваний і незнаєш, що він може нам подарувати...
     
  13. Boyarhanka

    Boyarhanka В очікуванні чудес!

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Так і друга (контрольна) яркіша. Так лікувалась, тампони з ліками ложила останній день. То це і може бути причиною... дякую Вам, тепер усе стало на свої місця. Головне тепер я знаю що О відбувається. Залишилось здати контрольний мазок на флору, і якщо усе гаразд, то будемо пробувати вагітніти з наступного циклу. :)
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

     
  15. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Оrman привіт! Ви напевне одна з найперших на цім форумі може ви чули чи знаєте про тест на імунологічну сумістність або посткоітальний аналізи, я недавно про це читала в неті, але щось не дуже зрозуміла, одні пишуть, що ці два аналізи це одне й те саме, а другі, що різні, я щось таке начиталася, що вже й незнаю що робити і куди іти, чому за скільки років ніодин лікар несказав мені про ці аналізи, може це і є причиною мого невагітнення, невже ми ще не все пройшли...? Два роки тому невропатолог натякнув нам, що може в мене імунітет сильніший ніж в чоловіка, (був би хоч сказав, що робляться такі аналізи), а я незвернула на це увагу, і аж тепер задумалась над цим і хочу мати побільше інформації за ці аналізи. Може, ще хтось знає про це?
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Розкажу як мені В.В. робила той тест. В день, коли назначить лікар (коли є високоплідний слиз) доставляєте сперму за 0,5 год. Лікар забирає ваш слиз і наносить на нього свіжу сперму, під мікроскопом спостерігають чи сперма активно рухається, чи маятникоподібно топчеться на місці. Спостерігають близько 30 хв за тим.
    Або інший аналіз - ви приходите через пару годин після с/а (в дні коли є високоплідний слиз) і забирають ваш слиз, дивляться зразу під мікроскопом.
    Ще визначають наявність АСАТ антиспермальних антитіл в крові, слизі, спермі. І ще є HLA-типування - це коштовний аналіз, тому назначають його рідко.
    Всі перечислені аналізи належать до імунологічної сумісності.
     
  17. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Іринко дуже дякую!!! Тепер я вже буду знати, що і до чого, завтра іду у розвідку бо якраз десь на днях і О.
     
  18. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата, а хто знає, як можна дізнатись, чи є загиб матки???? В когось є таке??? З таким діагнозом можна завагітніти?????
     
  19. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    мені лікар сказав при огляді про загиб матки, така от фізіологія в мене))) ... і як бачите завагітніла і тепер виношую малятко)))
     
  20. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А у вас загиб до переду, чи назад???? І ше, звичайно таке нескромне запитання, але мене просто турбує, можливо я не вагітнію, бо підбираю не ту позу..... А ви знаєте, у якій позі зачали малюка????:girl_blush2:
     
Статус теми:
Закрита.