Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата можете мені щось сказати по моїх результатах бо я також не дуже в тому розуміюсь..:shy: наперед щиро вдячна.:girl_wink:
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    До 14 мм фолікул росте по 1 мм в добу. Після по 2 мм. Овуляція відбувається при 20-22 мм. Можете самі приблизно все порахувати

    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

    Приблизно в середу-четвер у вас має відбутися овуляція
     
  3. kohska

    kohska New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    добрий день,я літом пила Формулу, так як вам казали.купляла її на Руській 20(туди направила лікар)але на мою думку чекати не дуже і правильно, бо як є порушення або якесь запалення то його варто усунути зразу. щоб потім не було пізно.А ця Формула це просто вітамін який ніц не лікує, ну як АСКОРБІНКА)

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

    Дівчата хто і що чув про лікаря гінеколога-акушера з мед.інституту Мальчевського Ігора Миколайовича?(будь ласка дуже важливо)
     
  4. Victoria

    Victoria New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка, а у мене на 15 ДЦ домінантний фолікул 15 мм, ендометрій - 9 мм, а на 18 ДЦ домінатниого фолікула нема вже, є рідина. Ендометрій 11 мм. Лікар каже овуляція відбулась, фолікул тріскає на маленьких розмірах. Чи це норма, і чи можна якось його збільшити?
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    введіть в гуглі, може щось знайдете, доречі як ваша затримка?
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Повноцінна яйцеклітина може бути і при фолікулі 18 мм в деяких випадках
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Як тоді лікар може утотожнювати його з гормональним препаратом??? Ух і зла я на тих гінекологів:girl_devil: Лиш би призначити гормони, а потім виводь ту заразу з організму роками... Кіцюня! Розслабтесь, як мінімум на рік! Не шукайте пригод на свою голову і не тільки ;) Повірте, тут дівчата вже так находились і знають, що пишуть! Моліться, ведіть здоровий спосіб життя, поповнюйтесь вітамінами аліментарно, а не з "Формули жінки" і любіть чоловіка! І буде вам щастя :)))
     
  8. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    я згідна також. Тим паче, як я зрозуміла, наразі єдине "але" - півроку не вагітнієте...то це ж в межах норми. Настройтесь на позитив і любіться - от і рецепт. І моліться, щоб і не виникло ніяких причин звертатись до лікаря.

    А оте
    - то ж ми не математичні об"єкти, кожен організм індивідуальний - може це природня похибка?

    Коротше - не спішіть без причин записуватись у цю гілку!

    ---------- Додано в 22:22 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    Та ще й у 25 років....:)
     
  9. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дуже дякую за відповідь:girl_wink: я у понеділок маю йти ще раз на УЗД то буде 13-й день.І ще я собі, що подумала може стимульнути Хорагеном овуляцію???
     
  10. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Наталя,можна стимулювати рісто фолікулів хорагоном,прегнілом,чи оваріумом,але все під наглядом узд,можливо він тобі і не буде потрібен,якщо фолікули нормально ростуть і тріскають.
     
  11. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну так я без лікаря нічого робити не буду. Піду в понеділок і вже буде видно, яка там картина.
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    моя сестра з ним постійно консультується, від початку вагітності. буде родити в медінституті, він має бути присутній. що саме Вас цікавить, можу в неї попитати?
     
  13. kohska

    kohska New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    не вагітна нажаль(все ж таки була в лікаря)в мене збій гормонів.але ще нічо не приймаю.бо чек. на аналізи.
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    нічого, на все свій час і Воля Божа
     
  15. misss

    misss New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Все буде добре, основне надіятися на Бога!
     
  16. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Мені назначив лікар Формулу жінки як допоміжну терапію - формула впливає на гормональний фон. Пропила цілий курс (6 місяців) не можу сказати,чи допомогло чи ні ,але більше гормональних збоїв не було. Це БАД (біологічно активна добавка), яка доречі не рекомендована вагітним та годуючим. Але це не панацея.
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я думала про те, що лікар тут одній форумлянці назначив або БАД на травах або гормональний дуфастон...І всі висловлювались приблизно так:

    Я не дуже сильно в тому розуміюсь, але маю подібний приклад: зараз п"ю краплі Тазалок. У складі там одні трави: льонок, петрушка....Але пише, що він впливає на баланс гормонів 1 і 2 фази МЦ, зокрема регулює 2-гу.

    Тобто виходить, що негормональні препарати все ж впливають на гормональний фон? Якщо так, то краще тоді вже пити їх, на травах, а не відразу "закидатись" гормонами. Хіба не так? Хоча трави - то теж далеко не безневинна штука...
     
  18. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    БАД і гормональний препарат - це абсолютно різні речі. Перед тим,як назначати гормони - треба знати їхні показники, а не просто пальцем в небо. Я також, коли планувала вагітність звернулась до знайомої гінеколог, вона глянула на узі, на 13-14 дц, - недостатність жовтого тіла, напевно низький прогестерон, попий лютеїну - її слова. Отак відразу назначати гормональну терапію? Після цього зверталась вже до іншої гінеколог. Спершу дивилась мене на узі, 2 цикли, їздила до неї щотижня. Розписала мені коли і як здавати аналізи на гормони, який гормон, в який день циклу, а вже потім - назначила дуже невеликі дози гормонів.Виявилось, справді низький прогестерон, а низький - бо його блокував інший гормон - пролактин. Тому спершу необхідно було понизити пролактин, а не приймати прогестерон. І радьтеся не з одним лікарем, а хоча б з 2-3.
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ні, краще не пити ні трав (бо це теж ліки, тільки природні) ні гормональних препаратів, доки не буде на те показів.
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ну це однозначно :)
     
Статус теми:
Закрита.