Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Victoria

    Victoria New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Люди!!! хтось знає чи можна збільшити розмір фолікула? Гормони в мене в нормі
     
  2. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ой дівчатка велике вам дякую за відгуки, послухаюсь я вас і розслаблюсь, забуду про лікарів і буду насолоджуватись життям:girl_tender:.
     
  3. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Була я сьогодні у лікаря результати не зовсім втішні. Значить на 13-й день в мене Ендометрій 8,1 мм. Правий яйник max. Фолікул d=13 мм. Лівий яйник дрібні фолікули d=3-6 мм., як вона мені сказала, що на вихідні в мене відбулась овуляція, але шанс ще є щоб я сьогодні жила відкрито с/а. Я трошки розчарувалась бо надіялась, що тільки десь завтра вона має відбутись а тут тобі на вже відбулась…і призначила пити Дуфастон 10-ть днів.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Якщо була овуляція то має бути обовязково жовте тіло і вільна рідина поза маткою. А чи вона вам про це говорила? Бо якщо всього цього нема, значить овуляція ще має відбутись десь через 3-4 дні, спостерігайте далі за фолікулами.
     
  5. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Говорила, що є вільна рідина.То означає, що все овуляція відбулась вже???
     
  6. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Власне, що коли є гормональні порушення, то я теж схиляюсь до гомеопатії значно більше, ніж до гормонів, тому так протестую вже 2-ий рік. Планую пропити Гормель (хелівський препарат) коли надумаю знову іти в бій :)
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Взагалі якось нереально щоб фолікул таких маленьких розмірів тріснув. А ви тест на овуляцію не робили? Може змінити лікаря?
     
  8. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Іринко що це за препарат???
     
  9. kohska

    kohska New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата підзкажіть будьласка. скільки часу роблять аналіз сперматограми,і скільки коштує?(а ще..може таку процедуру хтось робив в мед.інституті)дякую.

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    мені його радили як хорошого лікаря, та й питаю.який він чи можна на нього покластись і вірити.дякую.
     
  10. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я незнаю, що вже думати і робити...:cry: а на рахунок лікаря то вона мені подобається тай взагалі скільки вже міняти тих лікарів:cry: я незнаю дівчата, що робити, а тестів я не робила бо ходила на ту фолікуметрію. І що ви мені скажите, що овуляції не було?
     
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А який у вас розмір овуляторного фолікула?
    Якщо гормони в нормі - фолікул має бути також в нормі. Треба ще вміти добре інтерпретувати результати, один лікар скаже, що норма, інший, що при таких даних вагітність неможлива...
    Деяких лікарів невлаштовував розмір мого фолікула - 18 мм на час овуляції. Як вихід пропонували провести невелику стимуляцію овуляції. Можливо, зараз фолікул неповноцінний, а тоді виросте повноцінний великих розмірів?
     
  12. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Галичанко чи можете Ви мені щось порадити в моїй ситуації бо я зовсім розгублена???
     
  13. Victoria

    Victoria New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    На 15 ДЦ був 12 мм, і лікар казав почав дозрівати, а на 18 ДЦ він вже тріснув, була рідина і розмір 15 мм. Лікар каже, що овуляція відбулась, та я переживаю, що замалий. Може це залежати від циклу і в іншому циклі, фолікул дозріє до більших розмірів?
     
  14. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А може в наступному циклі ще раз все перевірити у такі самі дні плюс стежити за О по тесту? Просто впевнитись. що то не був якийсь нестандартний цикл...
     
  15. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата хто може пояснити, як по базальній температурі можна визначити овуляцію. Я знаю, що має бути підвищення температури, але на скільки градусів??Можливо хтось порадить якийсь сайт на якому можна відзначати температуру
     
  16. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Так вона мені сказала щоб я на наступний цикл прийшла після місячних (якщо будуть:d25:) і будем знову слідкувати. Ну і ще тоді буду тестами слідкувати.
     
  17. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Може хто знає, в костелі Антонія дев'ятницю можна починати будь якого вівторка? Чи то я щось не так зрозуміла?
     
  18. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22307&page=73
    тут дещо розказано про методи розпізнавання плідності, хоча більшість дописувачок використовує їх для того, щоб не завагітніти, але вам вони теж підійдуть. Також на останній сторінці є реклама курсу по МРП та контакти. З п. Олесею можна зустрітися для консультації і поза курсом, також шукайте консультантів по МРП при католицьких церквах (навіть при костелах є такі консультанти)
    http://28dney.com це сайт на якому можна вводити свої показники і визначати плідній і неплідний періоди.Був ще один сайт - як згадаю - напишу.
    А Взагалі є карти на А4 для запису спостережень за показниками плідності, в тій гілочці що я зазначила вище, дівчата дають ссилку де їх можна скачати, залишається тільки видрукувати і заповнювати.
    Також раджу придбати книжку "вчимося розпізнавати плідність" жовта така обкладинка, має продаватися при кожній церкві, в Свічадо точно має бути.

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:44 ----------

    http://s002.radikal.ru/i200/1202/19/b4ca6d8f049a.tif тут ще контакти, де можна отримати потрібну інформацію
     
  19. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Велике дякую
     
  20. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ага, ще згадала є такі Natural Procreation Technologies - Na Pro технології - базуються лише на зовнішньому спостереженні за слизом шийки матки. Інститут був заснований В США 1985р ім. Папи Павла ІІ. Напрямки роботи - неплідність, невиношуваність, підтримка при загрозі викидня, післяпологова депресія, ПМС і ін. Досить дієві методи, бо визначається дуже точно сам момент овуляції і найбільш імовірний момент запліднення, при тяжких випадках проводиться корекція циклу і якості слизу не гормональними засобами. Цими технологіями займається п. Зореслава Городенчук, лікар-гінеколог, якщо не помиляюся - доцент кафедри акушерства і гінекології Львівського медуніверу. Правда не пам"ятаю де її шукати, здається приймала в дит.лікарні на Чупринки (перед палацом "Україна"), можна запитатися в Олесі Куки, або у Фонді Св. Володимира, чи по інших контактах, які вказані вище. Хай вам пощастить
     
Статус теми:
Закрита.