Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка! Цей метод - метод вимірювання слизу є найбільш оптимальним і показовим, адже базальна температура дуже часто "скаче" і її необхідно міряти щоранку між 7 і 8 год, не встаючи з ліжка
    А слиз міряти потрібно одразу після М. Заведіть собі щоденник, в якому протягом дня описуватимете слиз: колір, тягучість, довжина. Якщо протягом 2-3 днів довгі і прозорі виділення - а на наступний день вони зникають - значить овуляція відбулась. Яйцеклітина живе 24-48 год. Тому кличте чоловіка - і вперед.
    Мене Зореслава Городенчук цьому навчила, за що їй дуже вдячна. УСПІХІВ!

    ---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ----------

    Я також не один раз купувала тести на овуляцію - викинуті гроші. Найдостовірніше покаже О - узд та виділення.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну незнаю-незнаю.. Я вже раніше писала як мені 2 різних узд пророкували овуляцію, не хочу повторюватися. А слизу у мене взагалі небуло. Ovacue показав найточніше, хоча я була абсоютно скептична щодо цієї штуки
     
  3. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    а скільки разів можна стимулювати овуляцію менопуром і його аналогами,підкажіть,хто знає.дякую.
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    будь-яку стимуляцію радять робити не більше трьох разів підряд, тоді потрібно зробити переву для відновлення та відпочинку організму від гормональних препаратів.
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    http://www.tiensmed.ru/news/post_new10304.html тут про нього можна почитати.
     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка, сиджу і майже плачу.Вчора була перший день на фолікулометрії, така прийшла розстроєна, що аж вити хочеться. Обнаружили на УЗД полім в матці, от тепер до моєї кісти щей поліп додався. І так радісно мені про це лікарка повідомила, каже дивіться який у вас гарний поліп, як гарно його видно. (А що там може бути видно, ніх... не бачу на тому УЗД).На 11 д.ц. найбільший фолікул 10мм, а ендометрій 7 мм, напевно пролітаю цього циклу і з овуляцією (зазвичай в мене О. на 11-13 д.ц).
    Саме обідно, що минулого місяця була на УЗД, і поліпа ніхто не бачив, та й за останніх пару років стільки того УЗД робила і ніхто про полім не говорив. А ще лікарка сказала, що бувають випадки, коли після місячних полів виходить, от щось мені в це мало віриться. Дівчатка, хто мав поліп, чи допомогло комусь медикаментозне лікування, чи потрібно робити рістероскопію? Порадьте щось добре, а то руки опускаються
     
  7. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    я з вами не погоджуся... в мене слиз взагалі не інформативний, він може бути плідний в будь-який день циклу, а от по бт зразу видно овуляцію...
     
  8. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Поліпи діагностуються на УЗД тільки на початку циклу, тобто день 5-6, не пізніше. Сходіть до іншого лікаря на УЗД після місячних. Мені теж рік тому поліп побачили на Русових, зревілася за ніч вся, хрест вже на своїй репродуктивній функції поставила, після того два лікарі, одному з яких я дуже довіряю не бачили нічого. І до того за 4 роки планувань і фолікулометрій ніхто нічого не бачив.
    І зараз два "поліпчика" мирно сплять в ліжечках)
     
  9. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    дівчатка, мені лікар призначив пити фолієву кислоту. Але, рекомендував ФОЛІО, казав, що закордонна краща, бо наша нездала.
    різниця в ціні відома - 3,50 і 100 грн.. от думаю..
    і ще казав, що обом пити не потрібно. Достатньо лише мені.
    Що думаєте з цього приводу? ми на етапі планування.
     
  10. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Tasha, в мене була схожа ситуація зовсім недавно, двоє лікарів на узі з доплерометрією побачили поліп, але сказали прийти на 5-й день циклу, для підтвердження. Так от на 5 день нічого вже не було видно. Заспокійтеся і настройте себе на позитив.
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Особисто я вважаю, що то викинуті гроші.
     
  12. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    На душі так гидко..:sad: я так надіялась, що того місяця все получиться а тут, як звжди щось вилазить.:sad:
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Наталь, а шо вилізло? Та ше нічого не вилізло, дочекайся кінця циклу. Один цикл не показник.
     
  14. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Та вилізло то, що я думала, що піду на фолікуметрію і хоть щось буду знати, а тут пішла на 9-й день нічого не почула, а прийшла на 13-й то вже ніби все пропустила і будь мудрою..із тими фолікулами ніфіга не розумію то замаленькі для овуляції а по УЗД вона відбулась..
     
  15. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А де ви бачили фолієву кислоту укр. виробника в тому самому дозуванні що й Фоліо.
    Наших виробників дозування все йде у мг, а тим хто планує вагітність чи вагітним у мкг.
    Фоліо це фолієва кислота + йод. Тому коли призначають фоліо то вже не призначають йодомарин.
     
  16. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В мене сьогодні 24 Д.Ц. Вчора ввечері побачила видінення у вигляді слизу і то дуже багато. Що це таке може бути? Цикл в мене до лікування був 30-33 дні, а от як він поведе себе після тих антибіотиків і регулону я не знаю. Ще й купа проблем зразу навалилося, і сама дома. Сьогодні аж плакала як чоловік йшов на роботу, і ходжу по хаті як варена, нічого не хочу робити
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Йодомарин призначають не всім, бо не всім його можна!

    Вибачайте, що "не по нашому", але стаття корисна


    До речі,
    200мкг "Фоліо" = 2мг нашої української :girl_blum:
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    1 миллиграмм [мг] = 1000 микрограмм [мкг]
    0,2 мг=200 мкг.
    отже 5 частина від 1 мг (1 української таблетки) дорівнює 200 мкг.

    2 мг наших дорівнює 10 ( по 200 мкг) Фоліо.
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    отже, треба пити нашу, по 0,5 мг, обом, так?
     
  20. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
Статус теми:
Закрита.