Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ой то напевно не одна тепер вже щаслива матуся таке пережила.
    Мені одна лікарка коли зробила рентген труб сказала, що вони в мене не прохідні, матка якась дворога (казала, що не зможу виносити), а до того всього ще й були проблеми з гормонами. Карочє, повний букет. Теж зревілася на ніц, руки опускалися. Але я не зневірилася, взяла себе в руки і "вперед з спінею" пішла шукати нового лікаря, який нам зможе допомогти.
    Дівчата, якщо один лікар ставить такий "страшний діагноз", то ще зовсім не означає, що воно так є.
    Самі мабуть знаєте, що є безліч способів лікування. Якщо ви ще не вагітні - значить просто ще не знайшли свого.
    Як написала NikaLovely зараз мої "страшні діагнози" мирно соплять у чотири дирочки :)
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я би сказала, що можна сходити на ще одне УЗД - воно прояснить ситуацію, чи точно була овуляція, раз лікар, ви кажете, не остаточно впевнена, що була овуляція, і ви невпевнені. Якщо овуляції не було - прийом дюфастону може заблокувати овуляцію.
    На наступний цикл, якщо він буде, можна паралельно міряти БТ, це допоможе, якщо є трудності у визначенні овуляції.
    Але, якщо лікар грамотно планує ваші візити, тобто через день, а не з великими перервами, то відстежити овуляцію за допомогою УЗ нема ніяких проблем.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2012
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  4. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В особисто моєму випадку, ні слизу,ні поболювання взагалі немає, я могла визначити О тільки за допомогою УЗД.
     
  5. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я вже просто немаю сили з тими лікарями.. і звідки мені зараз знати чи відбулась О.. і Дуфастон щоб незашкодив.Я більше так не можу..:sad:
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я п`ю фоліо і не заморочуюсь з тою нашою фолієвою кислотою,дуже зручно,випив одну таблетку зранку і все,а ту треба 3 р\день,а то ж забувається...
     
  7. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Так можна починати з будь-якого вівторка.Головне відходити всі 9днів.
     
  8. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дякую, вчора була на дев'ятниці. Але от не спитала чи листок з проханням давати кожного вівторка?
     
  9. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    З приводу фоліо - сумнівно. Ціна себе не оправдовує. Це просто зручно, бо все в 1 таблетці. Я особисто приймала фолієву кислоту і йодомарин. Це міжнародна практика, коли плануєш вагітність (звісно, якщо немає протипоказів). А ще мені гінеколог радив пити вітамін Е 400 мг з 15 по 25 дц - щоб стимулювати яйники
     
  10. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    І я більше не можу, тому заспокоїлась, стараюся не думати про вагітність. Насолоджуюсь життям! На душі стало легше! може й ви зробіть собі перерву в тих трудах. Поїдьте з чоловіком хоч на пару днів на відпочинок! ?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  12. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ну. я з Новояворівська і було в нас тут два "ЦІЛИТЕЛІ" один Панькевич - позбавили ліцензії, другий Слюсарчук - того взагалі посадили. як ви знаєте:girl_devil::8::ninja::suicide:
    А якщо серйозно. то є в нас завідюча очним відділенням Шипка Г.О., відкрила свій кабінет з новою апаратурою. На рахунок "ворожіння" на сітківці не знаю, але вона робить якісь лазерні стимуляції органів, судин, процедури для підвищення імунної опірності організму,......... нуу... ее.... якось так
     
  13. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я все прекрасно розумію, але мені зараз чомусь надзичайно важко думаю про це постійно, засинаю з тою думкою, просинаюсь з нею я розумію, що так не можна, але :cry: мене оточують на роботі одні вагітні дівчата, і мені боляче, як кожній з Вас. Я нів якому разі незавидую (боронь боже) просто я також жінка, яка старається зробити все щоб стати мамою.:cry:
     
  14. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    мені дуже допомагає молитва оптинських старців, раджу всім
     
  15. Vysoka

    Vysoka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    як я вас розумію, Наталя! В мене теж дуже багато знайомих і подруг зараз чекають дітей і хоче-нехочеш кожен день думаю, коли ж нарешті в мене зявиться дитинка. Коли почую, що хтось завагітнів, то так радію, як би то я завагітніла. Деколи навіть ловлю себе на думці, що деколи навіть більше тішусь, ніж майбутня мама. Коли в мене прийде ця мить, коли я зрозумію, що вагітна?

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

    Була я в лікарки, вирішили ми худнути, бо маю багато зайвих кілограм. Лікарка каже, що як схудну, то може все обійдеться без лапари. Мене вже аж верне від тих гормонів, аналізів, лікарів. Господи, допоможи цього разу взяти себе в руки і щоб все вийшло! Радує те, що хоча півроку буду без таблеток.
     
  16. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Не потрібно давати кожного вівторка. Пишете один раз - на початку.
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Моя родичка думала що вже не буде мати дітей. З першим чоловіком розійшлася, вийшла заміж вдруге, навіть ні про що не думала, а тут дуже схудла, і завагітніла, в 35 років. Дізналася щось майже на 3 місяці, бо навіть не думала що вагітна.
     
  18. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ойой, дівоньки, не знаю де ви там працюєте, а я в лікарні і подруга моя теж.....в жіночій консультації. в 2002, коли ми познайомилися, вона була 2 роки одружена, а дитинка тільки в 2011 народилася, а ще раніше перед тим викидень був. Вони теж багато чого перепробували і, в т.ч. МРП, і до якогось діда на Волині їздили. Вона навіть сердито так казала: Я колись-таки вийду з тої лікарні, я вийду не просто до дому, а в ДЕКРКТ, ну і вийшла. Їй то точно було тяжко працювати в жіночій консультації, де самі вагітні і вона допомагала їм від початку аж до родів. Мені самій аж не зручно було, коли до неї прийшла другий раз на облік ставати через півроку після першої дитини
     
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В мене трохи нескромне питання :girl_blush2: - зара десь мали б бути місячні і вже навіть пару разів живіт поболював так виражено, але замість них маю купу тягучого прозорого слизу. Чи то може я за собою погано спостерігала протягом місячних циклів і не помічала просто цього раніше, чи то взагалі відношення до місячних не має? Може хтось щось пояснити?
     
  20. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Tasha! В мене був поліп, правда на шийці, і таки дійсно був, бо кровив майже місяць. Вже готувалась до гістероскопії, але ще не зважаючи на кровоточивість поїхала на гірудотерапію. Після М приходжу до Верніковського на ГС, а він поліпа не знаходить. Ні він, ні інші лікарі не змогли цього пояснити...

    ---------- Додано в 12:53 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

    Мені колись Г сказала, що велика кількість такого слизу свідчить про запалення, кому ще доводилось чути такі розумні висловлювання?
     
Статус теми:
Закрита.