Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ну так то само собою))) я от з одного боку вже не можу дочекатись коли вже закінчиться це період "резервації" а з другого переживаю що може тепер вже взагалі нічого не вийде.....про це говорю л ше тут на форумі бо чоловікові, коліжанці і мамі - єдиним людям хто все це знає навіть не ризикую таке казати..
     
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Не пам ятаю за скільки, але під час вагітності теж направляли на УЗД щитовидки... Я робила в платному кабінеті в поліклініці на Сихові... Хіба таке УЗД роблять не у всіх кабінетах?:scratch_one-s_head:
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    До речі...я два роки тому робила УЗД щитовидки в діагностичному центрі - не пам"ятаю ціну
    Я просто туди приїхала, пішла в часи прийому до ендокринолога, а вона зразу вислала нижче десь на поверх чи два на УЗД. Швидко досить.

    ---------- Додано в 11:34 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

    А в мене таке питання : після мого трошечки підвищеного гомоцистеїну лікарка сказала 2 тижні пити неуробекс (вітаміни групи В) і фольку всього по 400 мкг, а тоді перездати аналіз.

    Питання полягають у чому:
    1) хтось понижав гомоцистеїн і якими дозами і чого саме?
    2) я прочитала, що після припинення прийому вітамінів гомоцистеїн повертається до свого попереднього стану. Нам зараз ще планувати не можна, а аналіз коштує трохи дорого - то чи є сенс це здавати зараз, а не перед плануванням? Якщо він зараз і понизиться - то тоді що, далі приймати вітаміни?
     
  4. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    дівчатка, що це може бути? Вчора ввечері після СА пішла попісяти і на туалетному папері помітила маленьку світлокоричневу плямочку... До М ще 5 днів.
     
  5. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Можете зробити собі тест - виходить у Вас вже 10 Д МЦ, вчора читала інфо, що ті тести з великою чутливістю показують на 10 день. В мене показав на 13, і то не зранку, а вдень. Але до того часу я не робила, бо не підозрювала.Але коли зробила на 14 зранку, то всіпо різному показували. Чітко дві смужки, що на 13-14 показував Евітест.А ще признаки є?
     
  6. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Два дні легка нудота, але не вважаю її признаком, бо не сильно нудить. А ще м'яса хочу і риби, і їсти сьогодні багато хочу. Вчора повечеряла і поїхала в кінг-крос, то так захотіла риби, що змушена була в кафешку і таки наїстися нею:girl_mad:
     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Якщо відбулась запліднення, то десь 10 днів по тому відбувається імплантація, під час якої в декого може мазнутись червоно-коричневим. Плюс лише ПІСЛЯ ІМПЛАНТАЦІЇ можуть з"явитись ознаки типу нудоти і т.д ( до того навіть запліднена яйцеклітина "пливе" собі в матку і не має жодного впливу на вас, а Ви в цей час на неї. І тільки після імплантації починає потрошки наростати ХГЛ, вищий рівень якого і фіксує домашній тест.

    Тому все може бути -може, якраз імпантація відбулась...Думаю, що всі ті нудоти то наразі не варто вважати ознакою - швидше, то таке є сильне бажання вже відчути ті ознаки, що вони з"вляються. Сама знаю - коли чекаєш-не-дочекаєгся, то вже і груди болять, і готовий собі знепритомніти ("як у кіно"), мені ще й вуха закладало :girl_crazy: (десь читала, що може бути теж ознакою)...Коротше, весь набір самонавіяних ознак :)

    Не переживайте Ви так - це всього лише 1-й цикл планування !

    І,до речі, навіть якщо нема жодних зараз ознак - це не означає, що нема вагітності :)
     
  8. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Груди взагалі без змін.



    Все вірно:girl_yes2:

    Я переживаю, бо хочемо летіти в Італію, та, якщо ж все-таки я вагітна, то не буду нікуди літати однозначно. А вже цього тижня маю подавати док. на візу, тож задумуюсь, щоб дарма не витрачати гроші.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну тут вже Ви ніяк не підженете процес. Як казала мені одна лікарка: поки яблуко на гілці не виросте - нічим його не підженеш. Якщо маєте здавати цього тижня на візу - мусите здавати, бо велика ймовірність. що навіть при В ви не зможете її детектувати (хоча всяке буває). То що ж - спізнюватись з документами? Вважайте так: якщо Ви не вагітні, то будете мати невеличку компенсацію (дурниця, але все ж :)) у вигляді подорожі в Італію, якщо ж вагітні, то ті 35 євро - то такий мізерний "програш", що й думати про не варто.

     
  10. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)


    100%:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2012
  11. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В мене також була подібна ситуація. На третьому тижні вагітності (акушерському 5) в мене почав нити живіт і мазатися рожеві виділення, в цей період в мене мали б йти місячні, якби не вагітність. Я дуже перелякалася, зразу побігла до лікарки, вона мене переконала йти на УЗД. На УЗД нічого видно не було, настрашили мене позаматковою і сказали прийти через тиждень. Я так спереживалася, що чоловік вже не знав як мене заспокоювати. Більше до 12 тижня вагітності я на УЗД не ходила. Молилися разом з чоловіком і надіялись на Бога. Про аналіз на ХГЛ знала, але коли прийшла до лабораторії в таких переживаннях, то толком не змогла пояснити, що я хочу здавати. Засокоїлася я після тесту inexscreen - на виявлення паталогічної вагітності. Висновок один, що на такому невеличкому терміні на УЗД не варто йти, потрібно заспокоїтися і молитися.
     
  12. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я вже в цій гілці писала, як чекаю на дві полоски. Але на жаль в мене був самовільний викидень на 4 тижні. Чистку не робили, тому лікар сказала, що пробувати вагітніти можна через три місяці(звичайно після обстеження). Раніше боялась, що не зможу завагітніти, а зараз, що все повториться. Ніби вирішили почекати 6 місяців, але як потім наважитись?
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    а в мене чергове маленьке позитивне зрушення: мій цикл по трошки стає нормальним, цього разу на графіку БТ навіть зафіксувала овуляцію, та й цикл тримається в межах 32-35 днів (а не 56-70, як було до лікування). от, прийшли мої чергові КД, тож тепер маю надію, що з Божою допомогою найближчим часом в нас все вийде!
     
  15. Mysiandra

    Mysiandra New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    привіт дівчатка , допоможіть розібратися, прийшли результати антимюлерного гормону
    1.28 при нормі 0,85-14,24.....чи дуже кепські в мене справи?чи можна якось підвищити рівень цього гормону
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А нащо піднімати, якщо він у вас в межах норми?
     
  17. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)


    Робила тест сьогодні вранці. Взагалі-то, я його берегла до середи, але не втрималася:girl_blush2: Руки тряслися, він впав і потонув... Показав одну червону і одну ...білу смужечку. Ех...:girl_cray:
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  19. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    glasses, щиро вітаю Вас з вагітністю! Дуже рада за Вас! Ростіть здоровенькі!

    Я вже собі місця не знаходжу. 2 дні пройшло як закінчила пити Дуфастон і віт. Е (пила 10 днів). А М. мої не починаються. І ще й забула взяти номер телефону до своєї лікарки. На 18 Д.Ц (стимульованого) була на УЗД, то ніяких ознак О і близько не було. Фолікули були по 4-7 мм. Єдине, що сказали мені, що ендометрій хороший.

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

    MarichkaR, а в якого лікаря ви спостерігаєтеся? Я зараз ходжу до Зайкової Т.В., що приймає у перинатальному центрі на Замковій. Лікарів в Тернополі взагалі не знаю, тому пішла до тої,що порадив лікар в нашій районній лікарні.
     
  20. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
Статус теми:
Закрита.