Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Мені, теж з такою проблемою звернулася до лікаря, поздавала всі аналізи і нічого не знайшли, сказали, що гормональне. Але ставало гірше, в приватній лабораторії зробила аналізи на уреаплазму. Пролікувалася і все пройшло.
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Може бути й О, буває таке що О відбувається перед самими М, жіночий організм - індивідуальний.
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Овуляція була б дуже бажана :)

    що тут маєте на увазі - якийсь дискомфорт?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Не те щоб дискомфорт, просто доводилося вже користуватися щоденками.
     
  5. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    щоб відрізнити шийковий слиз, що виділяється в період овуляції від слизу іншого походження, тобто інших виділень, треба цей слиз опустити в банку з чистою звичайною водою. Плідний овуляційний слиз буде спадати на дно банки довгими тяжистими смужками. Слиз же іншого походження такої картини не дасть і що саме головне - він розчиниться і вода стане каламутною
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    я трохи не роузмію, як може О відбуватися перед самими М? просто О відбувається в різний час, відповідно М від того коливаються. Адже друга фаза ж мусить бути мініму 12 днів!
     
  7. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    необов*язково, але в ідеалі так) якщо ж менше- то
    може бути недостатність лютеїнової фази і яйцеклітина, навіть якщо запліднена, не встигає прикріпитись до стінок матки
    а місячні проходять в своєму звичному циклі

    в мене так було, овуляція на 20-22 день циклу, а місячні починались на 28-29
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Мусить, якщо з гормонами все в порядку і це звичайний цикл. А цикли бувають різні, і бувають такі, коли О відбувається перед самими місячними, з певних причин, відповідно повноцінної другої фази тоді немає.
     
  9. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    М ще не було, і цілком можливо (якщо це все ж таки овуляція і вона відбулася), що наступить лютеїнова фаза з нормальною її тривалістю і тоді просто тривалість циклу буде довшою ніж звичайно
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2012
  10. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В мене сьогодні самого ранку так тягне з правої сторони (в районі яйника), як на місячні, що це може бути?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А який д.ц.?
     
  12. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Сьогодні 18-й дц.
     
  13. Муся

    Муся New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    може це овуляція, вперед до роботи...:d25:
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Справді може бути О, особливо якщо та що перед тим була неповноцінною (якщо взагалі була). Я особисто декілька циклів помічала, що О відбувається ніби одразу після М, а потім десь на 20-23 д.ц., ну і відповідно в мене тоді довжина циклу була 24-26 днів. Тому, все можливо.
    Наталь, а от заради цікавості, сходіть в понеділок-вівторок на фолікулометрію, може якраз.
     
  15. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дякую Вам дівчата:girl_bye: я буду старатись може якраз.
     
  16. Xru

    Xru New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Допоможіть, будь ласка, вчора зробила тест, тільки 1 полоска, сьогодні подивилася..є 2 полоска, але не чітка, чи можлива вагітність!?місячних була зати=римка, потім були місячні, всього 3 дні, і то це було краплями темних виділень)))можна сказати, що місячних, як таких і не було(Допоможіть мені з висновками, іще одне..хочу здати аналіз крові,щоб бути впевненою на 100%, я маю піти в гінекологію, чи можна в просту лікарю????Дякую....
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    - як правило на тестах зазначено про те, що тест вірний протягом 15-2 хвилин після того як його зроблено....спробуйте хіба ще раз.....
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Можна здати кров на ХГ в лабораторії Сінево чи будь якій іншій. Тільки ХГ для встановлення вагітності, а не той що для вагітних вже на пізніх термінах.
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    дівчата, чи може бути в животі відчуття "тонусу" без вагітності?
    зараз в мене 27 д.ц. , а орієнтовно з 17 д.ц. постійно якісь такі ніби поколювання. по відчуттях О була на 14-15 д.ц., а зараз вже тривалий час живіт внизу такий трохи твердий і я його постійно "відчуваю".. тест малює 1 полоску.
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Навіть н знаю....
    ну, а то не страшно, бо
     
Статус теми:
Закрита.