Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата, а на ХГЛ можна щотиждня здавати? І чи покаже результат до початку затримки? Ці аналізи тільки в приватних клініках роблять (с-ки коштує приблизно?) ???

    ---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:38 ----------

    Чи то треба спочатку здавати на прогестерон?
     
  2. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    YULKAZOZYLKA, ХГЛ показує з першого дня затримки, я коли робила, то терміновий коштував 140 грн!
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Яздавала до затримки. В Сінево - 70 грн,результат після обіду.
     
  4. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Сьогодні четвертий день затримки. Така щаслива була цих три дні, та , мабуть, пролетіла я:sad: Поміряла БТ - 36.8... І як розболів живіт, то аж стогнала від болю, півгодини думала, що не витримаю і знеболюючого нічого не маю дома. Зараз трохи відпустило, та надії жодної.
     
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка, я нарешті зважуюсь на справне вимірювання БТ - для моніторингу організму і потім планування. Прочитані статті, інструкції, вже почала і міряти (в якості тестового циклу). Так от, є деякі суперечності:

    * десь читаю, що модна міряти ваінально, орально і ректально. А десь пише, що правильно покаже тільки ректальне виміювання. Як ви міряєте? Співпадають зміни БТ з відчуттями О, тестами на О, УЗД?

    * також в одних джерелах пише, що треба міряти точно в один час, а інші джерела кажуть, що міряти треба після мінімум 6 годин спання. Тобто або завжди, скажімо, в 7 ранку, або будь коли, але щоби перед тим спати не менше 6 годин. Як ви робите?
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Саме так, в один час, і щоб сон перед чим був не менше 6 годин.
     
  7. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Привіт дівчата!:girl_smile:Нарешті я долучилася до цього чудового форуму і хочу поділитися з вами своєю проблемою та отримати ваші поради.Ще коли навчалася в універі, у мене виявили кісту, але казали, що то нічого страшного, поприймати ліки і все пройде (це мені сказали у залізничній лікарні).А коли вийшла заміж і мова зайшла про дитину, рік чи півтора не могла завагітніти.Пройшла два курси стимуляції клостилбегітом-безрезультатно.Пішла до іншої лікарки (на Русових) і як виявилось у мене велика ендометріоїдна кіста лівого яйника.Вона відправила на операцію, але в той день, коли мали оперувати,мене оглядав професор з медінституту і сказав ще на 3 міс призначити лікування і почекати.Перед операцією здавала купу всяких аналізів, в т.ч. СА-125. Показник був більш-менш в нормі (35,5 при допустимому значенні 35),а тепер, коли я пролікувалася 3 міс (приймала тазалок і гормони),СА підскочив до 288.Мене це дуже хвилює.Я дуже хочу стати мамою, а тут ще й переживаю за власне здоров'я. Хто стикався з подібною ситуацією? Підкажіть, що робити?Буду дуже вдячна.
     
  8. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я міряю вагінально, мені так найзручніше. На рахунок відчуттів не зовсім зрозуміле питання. БТ підвищується після того,як відбулася О, оскільки жовте тіло починає виробляти прогестерон.

    Я стараюсь міряти в один і той же час, але коли не виходить, то використовую метод коригування темпаратур (якщо міряю раніше - то +0,1С на кожну годину відхилення, пізніше -0,1С на кожну годину). Стосовно 6 годин спання (хоча я чула за 3 год) - йдеться, насамперед, про повноцінний сон. Я теж не знала як робити, напр, якщо встати в туалет вночі, тобто сон перерваний. Але нічо, потім як завжди міряла, на БТ не впливало.
     
  9. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Приїхали мої гості нарешті!!! І всі надії рухнули. Чого їх так довго не було? Поняття не маю. думала з понеділка йти на УЗД а тепер вже й не потрібно наче. затримка ж була величезна 20днів
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А ви більше тестів не робили? Пригадую, ви писали, що робили ще до затримки, то був негативний. У мене десь на 31 день циклу (правда цикл у мене скаче трохи) була лише ледь-ледь-ледь помітна друга полоска (навіть не зразу її зауважила і то її тре було хіба під лупою розглядати). І вже аж потім через пару днів почала трохи темніти та друга полоска, то я не витримала і пішла здавати ХГЧ. Також до речі були болі в животі, особливо в ПЯ, і в спині справа, і в ногу віддавало. Несильні правда, але були.

    ---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:00 ----------

    Нічого не можу сказати про ендометріодну кісту, але в мене десь з 16-ти років була параоваріальна кіста лівого яйника. Скільки я всього перепила за роки лікування - і трави, і гормони, і рослинні препарати (взагалі чомусь мені думається що Тазалок взагалі ні від чого не допомагає, але то моя думка... пила його від мастопатії). То вже майже через 10 років після виявлення нарешті вирішили ту кісту забрати хірургічно. Все швиденько і не дуже складно для організму, бо операцію робили через проколи (робила лапароскопію на Батальній), через пару днів виписали. Я б на вашому місці ще десь проконсультувалася, особливо мене непокоять ваші показники СА. Сходіть на Батальну до Верніковського або Томича, вони подібними проблемами займаються, дуже толкові лікарі. Лікарні на Русових я взагалі не дуже довіряю, і сама мала там негативний досвід, і сестру подруги там ледве не "залікували"....
     
  11. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Вони прийшли... Нічого не розумію, все так вказувало на В.
    Вкінці тижня - до Філіпюка. Вся надія на нього.
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Наталія, не падайте духом це лише перший місяць. Лікарі дають до 6місяців, а то і до 1 року, щоб самим завагітніти. Чого Ви так зразу!
    Все у Вас получиться так само як і в інших дівчаток!!!А чого зразу до лікаря?
     
  13. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    я те всім говорю про "як мінімум 3 год доброго сну", звичайно, можна і 6 і більше ніж 6
    знайомій,якій важко було завагітніти, лікар сказала міряти ректально - більш точніші покази, хоча їй зручно було оральним способом. але то все індивідуально. напевно на першому місці - зручність, потім, якщо покази не точні - координація місця, часу, термометра

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

    співпадіння обов"язкове, але допустиме +- 2 дні різниці
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я свого часу міряла БТ ректально. То не є незручно, трошки дивно спочатку, але потім звикається. Ви ж тільки кінчик градусника засовуєте, не потрібно запихати весь))) Саме ректальний спосіб виміру температури є самим точним і правильним, все решта дурня.
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А мене то БТ, діставала, я міряла хіба місяць. Не знаю як ви, но я вічно в ночі в туалет мушу встати і робота в мене така, що кожного дня в іншій годині підйом і тому мені не вдавалося виміряти, щоб в ту саму годину.Міряла так само ректальним способом, малювала гврафік на бейбіплан.
     
  16. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Підозрюю, що щось там собі попростуджувала.
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Так я знаю. Я мала на увазі чи відчуття типу поколювання в яєчках, відчуття ""слизькості" (чи як то назвати) і так далі .., які вказують на наближення О - чи потім виявлялось, що вони корелюють з графіком? Ну на графіку ж потім визначаємо день овуляції.

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    Пила Тазалок 3 місяці, то в ті місяці місячні тривали нормально, бо зараз вони люблять мазатись перед і після. А вже місяць після припинення - знов мажеться. Але може то співпадіння ...

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Наталя, місячні почались? Почались. Все нормально. Не варто одразу гонити по лікарях, це тільки ОДИН місяць. Якби пройшов рік, ну тоді можна, а так.....Немає в вас вагомих причин по лікарях ходити. навіть якщо ви з чоловіком попали в точний день О, то вірогідність зачаття всього близько 35%, тому розслабтеся.
     
  19. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну, не треба так категорично. В різних джерелах по-різному вказано, звідки така впевненість? Я, наприклад, міряю БТ майже рік, вчилась за книжкою Свічадо "Вчимося розпізнавати плідність" (можна купити у видавництві біля ц. Михаїла десь до 20 грн.). Там вказано, цитую:
    Це все дуже індивідуально, деякі дівчата і без БТ визначають точний день О. Але якщо відчуття є, і ви їх правильнго ідентифікували, то звичайно ж корелюють!

     
  20. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата, а о той слиз обов*язковий?? мене це от нещодавно потривожило. В мене його НЕМА! можливо у цьому якась проблема?
     
Статус теми:
Закрита.