Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ну та ніби обов'язковий. бо ж саме він помагає сперматозоїдам добратися до цілі. Але може ви просто не так то перевіряєте. Треба коло шийки матки пробувати, чи є слиз. Бо так може і не у всіх бути , щоб просто на туалетному папері зауважити.
     
  2. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ні, я тому і написала, я ніколи не те що не зауважувала, я його в себе не бачила:girl_sad:
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Зробила тест - нічого. Але ще почекаю, зрештою, це тільки 9 ДПО, все може бути. Місячні мали би початися вчора-сьогодні, але враховуючи коли була О, то буде субота - понеділок. Жду....
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    з ваших слів виходить, що якщо кд мають бути нині, а то лиш 9 ДПО-то у вас недостатня друга фаза. Вже писано переписано тут, що після О має пройти 14 днів, якщо зі здоров'ям все добре. Тому чого кіпішувати раніше часу?
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А я не кіпішую.
    Я ж написала, що так як О була на 25 ДЦ, то відповідно і початок М посувається на 7-9 липня. Недостатності другої фази в мене немає. Просто М минулого місяця почалися 31 червня, відповідно "по правилах" мали б бути десь сьогодні, якби О була на 15 д.ц., але ж я знаю коли це було, тому й не переживаю.

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    Вітторіє, ви уважно прочитайте мій допис, нащо переписувати те, що я і так даааавним давно знаю.
     
  6. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    раз мова зайшла про тривалість МЦ і про фази - хочу порадитись.
    мені гунеколог казала, що мені потрібно звернутись до ендокринолога з питанням про мій Мцикл.
    я не маю нічого проти цього, піду, але чи насправді слова гінеколога про важливість питання "стрибків" моїх місячних є важливими.
    попередня гінеколог мені казала, що тривалість 35-40 днів - це нормально і не варте обговорення.
    А теперішня каже, що власне оті стрибки - то не є добре.
    отже, тривалість циклів за останні 7 місяців:
    1-33, 2-44, 3-32, 4-31, 5-36, 6-32, 7-38.
    додам, що 2 фаза триває повноцінно - 12-16 днів, не менше. І якщо О відбувається на, скажімо, 20 дц, то і М починаються не раніше ніж на 34-36 ДЦ.
    До лікаря зверталась трохи раніше стосовно планування сім*ї.
    Чи можете прокоментувати це.

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:34 ----------

    а, і ще момент: для вагітнення лікар порадила чітко відслідковувати О та старатись "попадати" безпосередньо в сам день О але не пізніше ніж на 2 день після неї, бо після того яйцеклітина може бути старою і якщо її запліднять - можуть потім погано ділитись клітини... це так справді може бути чи то перли??

    ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

    ну бо якщо О скаче, то наперед спрогнозувати я її не завжди вмію...
    я вже 2 місяці нічого не вимірюю, просто собі живу з чоловіком, але слова тої лікарки мене трохи занепокоїли..
    В мене скачок Т може бути і 2 дні після слизу, а його іноді буває не так аж і багато...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    не знаю, я десь читала, що ніби надто пізня О теж не є дуже добре, але ж то може бути і вашою особливістю? Якщо таке відбувається постійно. Важко тут щось радити, бо ж кожен організм індивідуальний. У мене теж О скаче, минулого місяця вупше була на 29 день циклу. І то так кожного року у мене в червні, або в липні. Якась перестройка організму, чи що... Всі лікарі мені кажуть, що то нічо, буває.
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я не бачу тут аж таких скачків, хіба між першим і другим місяцем. В мене теж так, коли завагітніла Дмитриком, то О була на 22-23 д.ц. Основне, щоб друга фаза була довга, якщо це так, то думаю не варто переживати.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Чула оце "стара яйцеклітина десь..але я би не придавала тому значення. Природа знає краще - з самого початку погано сформовані ембріони самі гинуть. Ну це я взагалі то в тому сенсі, що ми явно не є мудріші...якби то було критично - яйцеклітина просто стільки б не була здатною до запліднення.
     
  10. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)



    ---------- Додано в 23:58 ---------- Попередній допис був написаний в 23:56 ----------

     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    в мене отакий точно цикл як у вас, нічого не лікувала, але завагітніла в той цикл коли О була як по книжці на 15 дц
     
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    То якийсь капець. М і далі нема, груди вже ніде не вміщаються, низом живота часом то тянучий, то ріжучий біль, а як натискаю з лівого боку, то легенько поколює. "Заб"ю" напевно на все, в суботу їдемо на відпочинок, а як приїдемо, то будемо щось "думати"
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А ви тестів не робили..? Ну, я приблизно пригадую вашу історію, що у фолікули на УЗД були маленькі, але можливо була пізня овуляція і якраз все вийшло? У мене от також боліло трохи по низу живота перед В.
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ні, не робила. Але чешеться рука зробити. А якщо приймати дуфастон до овуляції, то хіба він не перешкоджає О? Чи я помиляюся? Я в тому не дуже обізнана. Ну але чудеса бувають, тільки треба вірити)
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Чи призначали комусь прогінову пити? В які дні циклу ви п"єте? До чи після овуляції. Бо мені сьогодні одна гінеколог,сказала,що її треба пити після овуляції зразу для нарощення ендометрія, бо якщо пити до овуляції, то вона має протизаплідний ефект. Я 2 цикли пила до, а тепер сумніваюсь. Дякую, хто відкликнеться на моє питання.
     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    а чому ж так довго не робите? який це день затримки?

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Еее, зробіть! Як на мене, краще зробити і знати точно ніж гадати-мучитися. Тим паче, що ви їдете відпочивати...
    Наскільки я знаю, дуфастон призначають при недостатності прогестерону, нерегулярних циклах, але от щодо його впливу на О. я не чула (ну правда я також з цим не дуже обізнана).
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    ну слиз ж ніби ще до О починається, а скачок власне , коли О. А те, скільки часу триває та фаза плідного слизу-я думаю, що то індивідуально. В час О має бути пік плідного слизу , ну і можуть бути кров'яні згустки.
     
  20. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    якщо затримка не день і не два, то треба робити, будемо тримати за тебе кулачки.
     
Статус теми:
Закрита.