Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Наразі чула про недоліки цих вітамінів! Особисто від сестри, яка лікар за професією і яка їх вживала!
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Які саме?
     
  3. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Ой, та весілля для мене і є приємним задоволенням, але наше життя, на жаль, скаладається не лише з підготовок до приємних моменті. Є ще сесії, дипломи, звіти, роботи, бізнес, банки, кредити ....:haha: а вже потім весілля ..з 1 липня:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    В мене від того Прегнавіту зверський апетит був, я вже не знала що в себе запхати щоб наїстись!
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Планування діток :)

    А я взагалі вважаю що треба просто нормально збалансовано харчуватись, розслабитись і насолоджуватись процесом. Ніколи не забувайте, що людина планує а Бог керує.

    Фолієву чи філолєтову кислоту в житті не пила. Надлишкова вага була присутня постійно і ніразу вона не стала на заваді завагітніти.
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    От дивно, а я тут навпаки розпинаюсь, що апетиту немаю... правда вживаю капсулу на день, а на дві, як то радять... а коли вітаміни не приймала, єдиний періуд ЖОРУ в мене був, дивилася на фото малини і хотілося монітор облизати :D отак мені вітамінів не вистачало!
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Знаєте, я не вправі рекомендувати чи ні, це можуть бути поодинокі випадки! В сестри в малого дуже швидко голівка затвердла і не хотіла рости!
    :sad:
    Але все добре, коли добре кінчається!!! У мене всі подруги їли і все добре! Основне не переборщувати і справді наполегливо їсти живі вітаміни!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    ... від Прегнавіту? Це 100%?...
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Мої поради:
    1) якщо хочете бiльш менш нормального живота пiсля родiв, покачайте прес ДО вагiтностi.
    2) не пити алкоголь на час планованого зачаття
    3) перестати курити хоча б за мiсяць.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    а якщо не можна прес качати?
    курити радять кинути за пів року
     
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Ну, я особисто взагалi не курю. Раджу за мiсяць бо якщо хтось курець... то йому й мiсяць видасться столiттям.
    Якщо неможна качати прес, ну то нiчого не робити. Неможна то неможна, що вдiєш. Комусь везе, i живiт приходить в норму, комусь не везе i живiти висить мертвим грузом, хтось качав прес - тодi живiт точно зайде назад, навiть якщо жир наросте зверху, то хоч брюхо не буде висiти.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Планування діток :)

    І без пресу можна аби не висіло нічого... просто в гАмериці кажуть не стискати живіт а в нас вдома завжди вчили що треба стягнути живіт це заставляє мязи підтягуватись. Доречі нас в школі лікарі вчили що коли у кого болючі місячні обовязково треба одягати високі і тугі трусики.:p
    По-собі скажу, що зразу після родів одягнула тугезний пояс і вагітний живіт сховався дуже швидко, про той що я собі потім чи до того від*їла це вже інша опера.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Та все можна, просто я раджу зайнятись. Я взагалi ЗА качання пресу, i не тiльки простих пiднiмань спини а всяких рiзних вправ що качає м'язи живота всюди.
    Маруся - тобi повезло, живiт втягнувя, я теж особисто знаю жiнок яким живiт до спини прилип одразу пiсля родiв. Я з таких що нiчого не липне, хочу добре виглядати то мушу займатись вправами i сидiти на дiєтi. I кузинка моя така ж. Все життя худа худа, а пiсля родiв саме брюхо (не просто жир, а шкiра) обвисає.
    Зрештою можна порад i не слухати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Так, прес не завадило б наперід покачати:) Вживати продукти для покращення еластичності шкіри, нормалізувати прийом їжі. А основне, на час запліднення, щоб спермі:ninja: було менше шести днів - якщо більше, перезріла:) . В принципі важливо ще підходити до того питання з великим коханням пари одне до одного, а не як до роботи!!! Тоді все буде ок, а ми кулачки за це потримаємо:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я не планувала вагітності, відповідно і не готувалася. І нічого, все було ОК! Ми з чоловіком і до того нормально харчувалися... До речі, якщо вже планувати, то на чоловіка теж треба звернути увагу!
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    власне про це я й писала, я вважаю, що чоловік закладає 50% у нову людинку, тому все що стосується алкоголю, цигарок, прийому вітамінів і т.д. потрібно робити і чоловіку
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Це так сестра казала! Основне з кальцієм не переборщити! Лікарі би пхали конськими дозами той кальцій- бо зуби, суглоби , і т.д., а в той момент не думають про дитинку! Мою сестру ним просто загодували, ось тому вона зробила висновок!
     
  18. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    ось ще відкопала про фолієву кислоту:
    взято тут http://forum.babymania.org/viewtopic.php?t=3529
     
  19. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Ви маєте рацію! Чомусь завжди думають, що усе залежить від мами....а от і ні!!! Але це не всі мужчини усвідомлюють! Якщо вони курять, вживають часто алкоголь(я вже не говорю про великі дози алкоголю), знаходяться постійно у стресовому стані, мають нестачу вітамінів - то і їхні сперматозоїди не будуть мати сили до запліднення! Тоді у чому тут наша вина?

    Додано через 5 хвилин
    Бачу, що її варто вживати , а ле з розумом!!! Мабуть треба з кимось порадитись!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    от ще деякі проблемки по жіночому:

    якщо я знадно завалюю "ефір" - кажіть, просто мені все це дуже цікавить останнім часом, тому вважаю за потрібне з вами поділитися
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.