Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    ну ше-м такого засобу, що сприяє зачаттю не чула:D:D:D:D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ну ....зате синички ситі:haha:))
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ага, і самому релаксація:):):)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дякую дівчата за підтримку. Настрій піднявся.Та я особливо не падаю духом я людина більше оптимістична ніж пісимістична. Та все одно так хочеться:connie:.
    Дякую дівчатонька ще раз. Будемо продовжувати старатись
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    дякую всім Вам!!! Всіх з наступаючим Новим Роком!!! Нехай він принесе кожному по лялі!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Приєднуюся, я теж надіюся, що Новий Рік принесе нам лялю (це мій рік бика), і ше в мене в гороскопі пише, що цього року в мене дуже ймовірне поповнення, знаю що гороскоп то справа така, але в хороші прогнози треба вірити, тоді вони збудуться, а на погані казати "то всьо фуфло":D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    О, ти мене Лідочка втішила ще більше бо цей рік бика і мій рік теж.)))))))))))))))))))
    Тоді дівчата до зустрічі на гілочці для майбутніх мам у наступному році)))))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ну я думаю ви трохи раніше за мене туди переселитеся, бо ми начньомс в червні:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    До речі, точно знаю, що якщо іменний рік - то має трапитися щось неймовірне. на собі переконалася
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Про пташок - десь вичитала, що коли бачиш бузька треба сказати "Бузьку, бузьку, пошли мені Маруську" - і процес піде.Побачила, сказала, :o - за місяць - готово :crazy:. А коли я вже була вагітна, ми були у відпустці, за мною бузько літав і ходив - під вікно приходив. То всі знайомі по відпочинку були вже в курсі . Так що вперед, бузьки прилітають 19 березня :D
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    а ще кажуть, що треба в кінці зими на підвіконня поставти "будиночок" для голубів- коли пара голубів там поселиться та зробить кладку- чекай поповнення.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Вибачте за офтоп, у нас голуби, якраз парочка жили чотири мцісяці на підвіконні, дітям радість:crazy:, а от сусідам з нижніх поверхів :scare:ті голуби так обгадили вікна що ми мали проблеми:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчатка, ну де то ви всі подівалися, як справи у вас всіх, кого можна привітати???
    Ми з коханим передумали і почнем "роботу" в березні, бо в мене тоді відпустка і буду відпочивати, а то з моїми перельотами переживаю що можу завагітніти і не знаючи навіть того відразу і втратити лялю. Корче я дуже щаслива, що почнемо раніше:)
    Завтра йду по фолієву кислоту, її і так тре пити за 3 місяці а у нас лишилося 1,5:sad::). А також йду перевірити зубки, щоб всьо як книжка пише:) Може ше хтось щось порадить на рахунок харчування, може є якісь спец. продукти, сприяючі:)
    А пару днів тому снилося мені, що ми з мужом ловимо рибку руками, така невеличка і блискуча, як морські оті стайки рибок. То думаю може то до чогось файненького:)
    Дрім, Кенді, Настюша - як ви там, є якісь зрушення????
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    пардон, що так пізно відповідаю, раніше не мала змоги, так от: при молочниці - категорично заборонено, замість того щоб знімати кислотність воно лише роз’їдатиме "мікроранки", які спричинила молочниця, а от в "нормальних умовах" - я навіть нічого не відчула, чекаю на результати :o
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Рибка сниться до вагітності, перевірено на мені, моїй мамі та кількох подруг. Щасти Вам!

    До речі, Ви ж мали починати з вересня над цим працювати? Давно мене не було, видно я щось пропустила. А може то не та Лідочка, що була на ЛФ?
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    мені снились рибки кілька місяців тому, але..
    щось глухо...
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    я ще чула, що кролики теж до вагітності сняться :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Мені снилося, що ловлю рибу руками, ще й таку велику... а ще в воді стояла по коліна. То був віщий сон
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А я ще й під водою;), така гарна голубенька водичка була:dance:

    Дівчатка, купила сьогодні фолієву кислоту 50 таблеток по 5мг (Умань). Пише шо пити 20-30 днів:confused:. Хтось таку пив???
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я пю прегнавіт, в ньому є фолієва кислота, а чоловік Вітрум енергія, в яких також є ця кислота, а раніше пила фолієву кислоту і вітамін Е і одразу ж завагітніла.Сподіваюсь що другий раз в нас також вийде завагітніти без проблем.
    А риба мені також недавно снилася, але копчена, а не жива..........
    А також блі здорові зуби, в соннику написано що здорое потомство.От би здійснився цей сон.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.