Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    а мому Юркові цієї ночі снилася багато гарної живої риби..великої, яка плавала у чистюсінькій воді;);););)
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    То мене так бузько приніс:D В мами був уже великий термін вагітності. Тато мав їхати додому з роботи. Стояв на зупинці і довго чекав автобуса (то було десь на окраїні Львова). А над зупинкою довго-довго кружляли бузьки...:) Тато приїхав додому і дізнався, що мама вже пару годин як є в ПБ і щойно народила мене:connie:. То було 17 березня:).
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    То ви вже цієї ночі почніть ту рибу ловити :shy::shy::shy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А я в забобони не вірю, бо риба снилась багато разів, і різна, а вагітна я вперше, і то тоді, коли найменше чекала і хотіла, бо якраз лікувалася від пневмонії 20днів, і взнала, що вагітна 3-4тиж., ще переживала шалено, бо і таблетки шкідливі, і рентгену купу робила, і деякі "лікарі" казали переривати вагітність, а наразі все супер, 6-й місяць, ніяких проблем, дякувати Богу, і надіюсь все так і буде, головне в це вірити:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    сни з рибою не можна назвати забобонами;)
    мені от снився кролик, коли була вагтна.
    я в забобони теж не вірю, а от до снів інколи потрібно прислухатись;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А я двічі напилася з горнятка після вагітних :). Перший раз на роботі жартували зі співробітницею і обидвоє завагітніли до півроку часу.
    Другий раз голосно всіх переконувала, що не вірю в жодні забобони, а за місяць... завагітніла :).
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    О, в мене братиха теж вагітна, я вчора після неї теж напилася, але я ж не знала що то таке повіря є :crazy:. Ги-ги-ги, тепер буду знати...;):dance:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчатка, така ситуація. Я ніколи не вимірювала БТ, і от начитавшись вирішила що буду міряти (хоч точно знаю коли відбувається овуляція по слизу). Думаю, ану спробую поміряти прямо зараз, яка буде??? Поміряла, 37,3:scare:, то так може бути?? Місячні були 14 грудня, тобто зараз в мене 27 день циклу. Може то в такий час неправильна БТ температура. Але наскільки я знаю якщо міряти напр. кожного дня в 7.00 ранку, а на слідуючий день поміряти в 8.00, то треба відняти приблизно -0,1 градус, тобто пізніше поміряти тим менша темп. буде показувати:download:???
    Я так злякалася, ще й тільки що пила пиво:scare::scare::scare:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    вибачте 37,5
     
  10. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В мене така температура була тоді, коли ляля вже була:) Так що, Лідусю, можливо Ви вже набагато швидше перейдете у гілку для майбутніх мам, аніж думаєте:)

    П.С. До речі, я перед вагітністю потрималась за животик вагітної :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Як класно що існують дівочі посиденьки, скільки нового я взнаю з кожної теми, зараз мені в голові не вкладається як я могла планувати дитину майже нічого не знаючи.
    Я незнаю чи я себе накручую, чи невірно співставляю факти - але прочитавши повністю цю гілку я знайшла стільки симптомів вагітності в себе.......заставляю себе не думати і не планувати....але не вдається.Тільки прийшла з роботи і одразу ж сюди.
    Раніше я незнала що при овуляції і при прикріплені зародка до матки можливе невеликі кровянисті виділення.Я спочатку злякалася, думала що щось зі мною не так,а взявши календарика вирахувала овуляцію.
    Але краще не зациклюватися, всеодно нам ще рано, але так хочеться
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    На рахунок пива- не переживайте: багато хто з вагітних п'ють алкоголь(пиво, кагор)ще більше, ніж до вагітності, головне рідко,і міру знати, тоді не шкідливо, а навіть дещо і корисно. Щодо слизу і базальної t: ознаки недостовірні. На них можна опиратись, якщо міряєте БТ щоранку в один час з першого дня після місячних, і вона підніметься мін.на 1градус на 13-15день+слиз скловидний,тягнеться на 10-20мм. В мене ознак овуляції не було а вже 6міс...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ірушка, а чого рано???????????!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В мене овуляція завжди на 12-14 день циклу, визначаю по слизу+овуляторні болі. Цикл триває 32-33 дні. Короче завтра буду міряти зранку БТ, скажіть будь ласка якщо буде 37,3...,4,...5, то нормальна температура для 28-го дня циклу??? Я б так не переймалася, але маю завтра рейс і переживаю, а вдруг я вагітна....при моїй роботі треба берегтися.
     
  15. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Лідусю, менше переймайтеся:)))Якщо є ляля, то все ок ....в перших 2 тиждні їй нічого сильно не зашкодить. Ви б мої перші 2-3 тижні вагітності бачили : захист 2 дипломів, купа завалів на роботі, спання по 2-3 години в сутки, жодного нормального харчування,кава рікою, стреси:sad:

    Але це не заважає вже т-т-т доношувати свого малятка ...Я як на 1-ше УЗІ йшла, то треслася, як осиновий лист...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дякую, буду надіятися на Божу волю. Як все буде так буде (або вже є).
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ви не хвилюйтесь- точно знати все одно не будете, хіба визначати хоріонічний гонадотропін, і то не 100%:). Та і БТ вже може бути нормальна(37,0-37,3), насторожує коли доходить до 37,6-38,але по цьому висновки не робіть. Я рентгенологом працюю-тут дійсно робота шкідлива:-(, але на малих термінах стійкість мацьопи дуже висока! І все одно буде так, як має бути: часом все добре,вагітність нормальна, а потім- проблеми, а в наркоманок, алкоголічок здорові дітки!?! На все воля Божа, просто треба вірити, що все буде добре, і з самого початку налаштовуйтесь на позитив!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Але ж піс викидня пройшло лише 2 місяці, мій лікар застерігав, що має бути 3 місяці мінімум.
    Так що навіть якщо я й не завагітніла, то я себе заспокоюю що пройшло ще мало часу.Хоча побачивши кровянисті виділення, два дні ходячи з постійним присмаком заліза в роті, нудотою і головокружінням дуже важко думати про невагітність........але це може бути й понижений гемоглобін:umbrage:

    Лідочка в моєї подруги і в мене так і починалась вагітність, постійно трималася температура така як в вас.Так що я думаю, що скоро ми вас точно привітаємо:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    по-порядку...
    1)Ви жили з чоловіком відкрито...лікар вам це дозволив???
    2)у Вас затримка?? Зробіть тест..
    3) коли Вам робили чистку і яку причину ЗВ визначив лікар..до речі, у кого консультуєтесь???
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Скаіть, а яка причина викидня? І хто у вас лікуючий лікар? Тут серйозно треба розібратись, бо такі симптоми більш характерні для підвищеної проникності,ламкості судинної стінки,і з гормональним статусом треба розібратись- тому і металевий присмак, і низький гемоглобі, і кров.виділення. Вам потрібем толковий спеціаліст(можу дати дані в пп) щоб знайшов причину, бо без лабораторних даних важко щось порадити! Який лікар займається Вами?
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.