Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дякую, дівчаточка !!! Щиро дякую!!! Так приємно чути такі теплі слова:shy::shy:
    А на якому терміні ви ходили перший раз на обстеження????:confused: Бо я не знаю, що робити, якийсь такий стан цікавий, важко словами описати:confused:
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  2. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я вперше прийшла в термін 6 тижнів, на облік мене поставили на 9 тижні.При першому приході подивилися акуратно на кріслі- дали підтвердження терміну вагітності та взяли мазок на флору.При другому візиті та взятті на облік відповідно,дали направлення на усі необхідні аналізи ,провели усі необхідні заміри.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    пам"ятаю я себе....зробила тест..-позитивний!:tanksmile:тоже хотіла дочекатися 12 тижня шоб планове узі боло,таде там,витримала до 7. І так добре стало шо підтвердилась вагітність і все добре,аж спокійніше спати стало
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ну якщо рахувати від останнього дня менструації, вони ж так рахують?????:confused::confused::confused:
    то у мене 4 тижні і кілька днів, думаю треба йти, а то я так довго не зможу чекати:shy::shy::shy::shy:
    можите сміятися, але я не витримала:xaxa: записалась на понеділок, а там відразу і гінеколог до якої я ходила, все розкаже, що і як:o
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Як я вас розумію, я би точно ще до затримки (при наявності якихось ознак) вже "пошпарила" до своєї лікарки, щоб ХОЧ БИ ЩОСЬ ХТОСЬ СКАЗАВ:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Анютка, щиро вітаю:)! На узд видно вагінальним датчиком з 4тиж., а можете в чорнобильській лікарні зробити тест на хоріонічний гонадотропін,він досить точний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    4 тижні від зачаття чи від останньої менструації?
     
  8. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Від зачаття очевидно - фіксують наявність плоду в порожнині матки та серцебиття.
     
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    серцебиття як правило чути з 7-8 тижня!
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    а я читала, що з 6 тижня:confused:

    ось тут
    http://www.rodi.ru/calendar/week6.html
     
  11. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    В мене було на 6! За кордом визначають і з 5 - залежить від прецизійності апарату! І вашої інформації про термін вагітності.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    6 від останніх місячних, так?
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    мені теж серцебиття визначили закордоном на 6 тижні, і сказали, що то вже 8 - 9 тиждень:shutup: певно моя манюня розвивалась не по дням, а по часам:p
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Звичайно, або відповідно, 4 тижні після зачаття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я десь читала що серце починає битися на 21 день від зачаття
    Узд Проходила на 23-25 день від зачаття, то серця чути зовсім не було. Лікар сказав щоб поменеше книжок читала)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А я не ходила на УЗІ для підтвердження вагітності. На 3 день затримки прийшла в свою поліклініку , до лікарки, яку зовсім не знала ...Прізвище мені її сподобалось:) ( а моя лікарка була в відпустці)....вона мене посадовила на кріселко , легонько так подивилась і каже ...."Чоловік є? Дитинку хочете? Маєте" 3-4 тижні вагітності:)

    І казала мені менше по УЗІ ходити. Йти додому, пити фолієву, їсти вітамінки --- натуральні!!!! гамати всякі смачні і корисні продукти і прийти на 8-9 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата в мене до вас запитання.Я вирішила зайнятися своєю фігурою і почала виконувати комплекс вправ з гантелями та обручом, але боюсь, а якщо я все таки завагітніла це може зашкодити дитині?І взагалі яке має бути фізичне навантаження якщо жінка вагітна?
     
  18. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Щодо гантель, то не думаю, що то шкідливо, Ви ж не по 10 кг піднімали.

    Обруч --- в принципі теж не мав би зашкодити на перших порах, адже пару днів запліднена яйцеклітина взагалі собі мандрує....а вже потім прикріпляється. Я свої майже звичні завантаження до 7 місяця мала ..і нічого. Але правда, ці навантаження в мене вже декілька років однакові. Ну, єдине, що прес не качала і вже потім з собакою не гуляла.
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    обруч на перших тижнях:shutup:
    спершу краще переконайтесь, чи вагітні.
    займатись спортом вагітною дууже добре, особливо, якщо до цього ви ним теж займались, а якщо це тільки тепер вирішили, то треба порадитись з людьми, які цим займаються, і виконувати прості вправи для вагітних, їх є дуууже багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А яке прізвище лікарки. А то мені здається що ми ходимо в одну і туж саму поліклініку;)
     
Статус теми:
Закрита.