Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Всё можно, только осторожно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    щось зашмаркалась начисто і температура з’явилась, навіть не знаю чи то планувати далі, чи почекати до наступного місяця...
     
  3. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    То якась загальна епідемія), в мене вже майже пройшло все!
     
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Дівчатка найшла ось таку статтю,про трави які допомагають
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    хотілось би, щоб тут більше писали мамочки, що вже відбулись (ділились досвідом планування).

    я знаю, що для того, щоб зачати гарну, здорову дитинку треба якнайчастіше милуватися приємними речами, слухати музику, заглядуватися на гарних діток та людей.

    мій перший синочок "получився" саме коли я складала сесію. я навіть знаю точний день - святого Миколая. і народився він рівно через 9 місяців - з 19 на 20 вересня:) .

    на нинішній день із плануванням не все так гладко. спроби тривають більше року - наразі нічого. може то проблема надлишку гормону пролактину, який у мене виявили. ніхто нічого про нього незнає? якщо є якась інфа - буду дуже вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Ірено, Вам може бути корисною оця книга
    Це з природного планування, просто і доступно. можна навчитися визначати найсприятливіший для зачаття день, вивчити особливості свого організму і зрозуміти в чому проблема
     
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    щойно повернулася з відпочинку - там багато майбутніх матусь (з маленькими і великими животиками). вроді про неприємне не чула...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    знайшла щось таке:
    взято тут http://ru.wikipedia.org/wiki/Пролактин

    і ще щось таке:
    Гиперпролактинемия - одно из наиболее серьезных нарушений репродуктивной системы женщины. Оно обусловлено повышением в организме больной гормона пролактина, который образуется и выделяется клетками передней доли гипофиза - лактотрофами. Об этом заболевании читателям сайта рассказывает доктор медицинских наук, профессор Тамара ОВСЯННИКОВА.

    Повышенный уровень пролактина диагностируется у 20-25% пациенток с бесплодием и различными нарушениями менструального цикла, причем у 40-45% из них причина в наличии макро- и микроопухолей гипофиза.

    Определение уровня пролактина - обязательный метод исследования у данного контингента больных.

    Забор крови для анализа содержания пролактина должен производиться с 9 до 12 часов утра натощак. Женщине следует хорошо отдохнуть, накануне воздержаться от половых сношений.

    Исключается гинекологическое обследование и осмотр молочных желез перед взятием крови.

    Диагноз гиперпролактинемии может быть поставлен при двукратном определении повышенного уровня пролактина. Для большинства лабораторий верхняя граница нормы гормона - 500 мМЕ/л или 25 нг/мл.

    Различают два вида гиперпролактинемии: физиологическую и патологическую. Физиологическая гиперпролактинемия проявляется во время беременности, в процессе кормления грудью, во время глубокого сна, а также после физического напряжения нагрузке и в стрессовой ситуации.

    Гиперпролактинемию также вызывают сексуальный контакт и прием белковой пищи. Патологическое повышение уровня пролактина возникает при опухолях гипоталамо-гипофизарной области, после радиоактивного облучения или хирургического повреждения ножки гипофиза, при синдроме "пустого" турецкого седла, краниофаренгиомах. Кроме этого, возможно возникновение патологий при ряде эндокринных заболеваний (гипотиреоз, болезнь Иценко-Кушинга, синдром поликистозных яичников), хронической недостаточности почек и печени, а также после операций на молочных железах и органах грудной клетки.

    Секреция пролактина нарушается при приеме лекарственных препаратов, таких как нейролептики, резерпин, опиаты, эстрогены.

    Клиническая картина заболевания проявляется в нарушении менструального цикла (редкие менструации или полное их отсутствие), бесплодии, снижении полового влечения (либидо).

    Галакторея (выделение из молочных желез) выявлено у 30-70% больных с повышенным содержанием пролактина. Частота ее возникновения зависит от уровня содержания гормона и тяжести нарушения менструального цикла.

    Такие нарушения, как гирсутизм (оволосение по мужскому типу) и гиперандрогения (повышение уровня мужских половых гормонов) и acne (прыщи, если по-простому) могут встречаться у 20-25% пациенток с гиперпролактинемией.

    Диагностика гиперпролактинемии включает в себя:
    - определение уровня Прл в плазме крови;
    - краниограмму;
    - компьютерную томографию (КТ) или ядерно-магнитный резонанс (ЯМР);
    - осмотр глазного дна и полей зрения;
    - функциональные пробы с ТРГ и метоклопрамидом.

    Повышение уровня пролактина в плазме крови - признак заболевания и показание к проведению рентгенологического обследования гипофиза.

    У 20% больных на краниограмме определяется увеличенное седло, "двойное" дно, расширение входа в турецкое седло, что является признаками наличия пролактиномы (макроаденомы) гипофиза. В тех случаях, когда на краниограмме изменения отсутствуют, показано КТ или ЯМР для выявления микропролактином гипофиза размером менее 10 мм.

    Обследование глазного дна и полей зрения на белую и цветные метки показано больным с макроаденомами для выявления распространения опухоли за пределы турецкого седла - на перекрест зрительных нервов.

    Функциональные пробы с ТРГ (тиреотропный релизинг-гормон) или метоклопрамидом позволяют проводить дифференциальный диагноз между органической гиперпролактинемией, обусловленной микроаденомой гипофиза, и функциональной, не связанной с опухолевым процессом.

    Гиперпролактинемия может сочетаться с такими заболеваниями, как синдром поликистозных яичников (СПКЯ). Одним из гормональных параметров СПКЯ является повышение соотношения гормонов ЛГ/ФСГ, в сочетании с нарушениями менструального цикла по типу олиго-аменореи с гиперандрогенией или без последней. Окончательный диагноз подтверждается УЗИ, лапароскопией с биопсией яичников и последующим патоморфологическим исследованием.

    Лечения гиперпролактинемии проводится при помощи медикаментов, лучевой терапии и хирургического вмешательства.

    При макроаденомах гипофиза вопрос о методе лечения решается совместно гинекологом и нейрохирургом. При гиперпролактиновых состояниях, обусловленных микроаденомами гипофиза или функциональным повышением гормона, ведущим является применение агонистов допамина (ДА): парлодела, бромокриптика, сероктиптина.

    В последние годы активно используются лекарственные формы пролонгированного действия: норпролак и достинекс. Отечественный препарат - себергин - успешно апробирован в клиниках и может быть рекомендован для лечения всех видов гиперпролактинемии.

    Назначается препараты циклами по 6-12-24 месяца. Во время их приема специалистами контролируются уровень пролактина и измерения ректальной температуры. Установление овуляции и менструации намечается в 80% случаях, беременность наступает в 65-72% случаев.

    Пациентки с гиперпролактинемией должны знать, что они представляют собой группу "риска" по возможному развитию опухолей гипофиза или их рецидиву после лечения, беременности и родов. Им следует наблюдаться у специалистов всю жизнь.

    Взагалі, якщо погуглити, можна багото чого цікавого почерпнути
     
  9. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    а ще хотіла поділитись з вами ось таким:
    з цього випливає, що можна митись лише простою водичкою чи як? :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Перед тим як завагітніти варто гарно відпочити, забути про стреси, про неприємності, в ідеалі - це три місяці літніх канікул, в Карпатах наприклад, де вас будуть годувати лігумінками, вигулювати по свіжому повітрі і показувати краєвиди. Але як все це погодити з роботою, старшими дітьми і всіма іншими обов"язками?
    Звідси мораль - проста, але дуже житейська. Якщо ви фізично здорова жінка і не потребуєте попереднього лікування, то просто займайтесь своїми буденнми справами, живіть звичним життям, не зациклюйте психіки на зачатті 08.08.2008 (дату прошу сприймати як умовну) і ви здивуєтесь, як швидко ваша сім"єя ввійде в період очікування на "відвідини лелеки". Просто розслабтесь і насолоджуйтесь процесом :) Успіх у цій справі залежить також і від голови.
    Деякі сімейні пари не можуть завагітніти, бо самі створили несприятливі психосоматичні умови - їхня зацикленість на зачатті нащадка заблокувала деякі фізіологічні процеси, при тому, що репродуктивна здатність обох перебуває в хорошому стані.
    Деякі пари мають пробему із зачаттям через невластиве розуміння жіночого циклу. Вони приймають для зачаття момент, який фізіологічно є неплідним періодом жіночого циклу. :)
    Навіть при нашій поганій екології, патології репродуктивних функцій не є настільки поширеними, щоб всі поголовно мали проблеми з тим, щоб народити бажану дитинку. Тут швидше проблема впливу ЗМІ на деяких людей з особливо вразливою психікою, які отримавши негативну інформацію проектують її на себе.
    Тому любі майбутні матусі - у вас все вийде - ви тільки вірте в це, не переймайтеся дурницями, не стресуйтеся негативом. Зараз літо - пора відпусток і вітамінів - відпочивайте, набирайтеся сил і вперед: восени на гілку для майбутніх мам!!! :radist:
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Може я зараз розповім про смішний метод, але знаю, що моїм знайомим допоміг. Вони теж намагались завагітніти більше року і тоді, їхня лікарка порадила пожити деякий час (вони випробовували 2 тижні) окремо. Тобто майбутня мама поїхала в гості до своїх батьків. Приїхала - і вийшло!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Чи хтось може з власного досвіду порадити коли робити тест на вагітність? Чи на 2-3 день затримування може показати вагітність? Та друга рисочка має бути дуже чітка чи ледь помітна це теж враховується?

    Додано через 2 хвилини
    А в гелях для інтимної гігієни pH може такий, як треба?
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Може показувати і на 2-3 день затримки. Найкраще тест робити зранку. Друга смужка може бути світлішою, ніж контрольна, оскільки термін ще малий...
    Робіть тест зранку, а в обід ми Вас/Тебе привітаємо!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я си тєжко вибачєєєєю, але що то таке?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Робила сьогодні зранку - друга смужка була схожа на тоненьку рисочку. Повторю тест вже післязавтра, бо ще не купила інший. А так вже хочеться побачити ті дві смужечки!!!
    Начиталась про симптоми - то ніби дійсно у мене такі, як треба. Чи то може від того, що я вже хочу, щоб воно так було?
    Одним словом, щось дізнаюсь - розповім. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Обовязково!!!!!!!!!!

    А я от вираховую, коли моя Дануська має народитись, якщо я завагітнію в липні чи в серпні!!!!!!! ОПТИМІСТКА Я, ОДНАКО!!!!!!!!!!!!!!

    Додано через 5 хвилин
    А відчуття які, бо я зразу знала, що вагітна, бо затримки ніколи не було, груди боліли і , вибачте, в туалет бігала..... Так і з статтю дитини - знала, що LITTLE MAN і все!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    А я така сама! Ще нічого толком не знаю, але вже вичислила дату, ну і теж думаю, що дівчинка буде, - навіть впевнена!
    І що ж то буде, якщо дізнаюсь, що то хлопчик???
    Я і не проти, але щось так впевнена за дівчинку...

    Ну і як то я так наперед???

    Але, думаю, як вірити у все хороше, то так воно і буде! Чого бажаю тобі, Уляночко, (якщо можна на "ти") і всім майбутнім мамам!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Ну, ясно, що буде!!!
    І зрозуміло, що на "ти" (а то тіко після 30 червня на "Ви", бо як не як 26 стукне):) :) :)
    А стосовно хлопчик/дівчинка - не переживай, хлопчики - це ж так класно: виросте мамина гордість і мамин тил!!!!!!!!!:) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    я теж знаю точну дату зачаття своєї дитини- на Великдень
    а народилася на Щедрий вечір
    Моліться, і Бог обовязково подарує вам дитинку. Головне вірити...

    Додано через 3 хвилини
    я робила тест 3 рази:
    на 5 день після овуляції-одна полосочка
    на 10 день після овуляції-одна яскрава полосочка і одна ледь помітна
    на 2 день затримки - дві яскраві полосочки
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Відчуття - частенько болить голова, теж часто бігаю туди ж, збільшились груди, сонливість з"явилась, не тягне до полуниць, коли завжди їх обожнювала!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.