Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    дивилась на свій модний інтимний гель, то там pH-5, більше ним не користуюсь, хоч так сильно мені подобався (мятний :))
     
  2. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Щодо тестів, три місяці тому в мене перем місячними, почали дуже сильно боліти груди і збільшилися, хоча ніколи такого не було, ну я зробила тест, друга смужка ледь помітна була, але вагітності не було, так само наступний місяць. Причому груди просто горіли, нудило. А тепер знову нічо не болить. Дивно,якось. Тому щодо тестів я не впевнена, краще йти трохи пізніше на УЗД.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Мені тест показав вірно, спочатку дуже слабенька друга смужка, а через пару днів яскрава і чітка.Інших ознак таких як болі, набухання грудей, нудоти і т.п не було, взагалі. :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я щоь таке читала, що перед місячними тест і не покаже, що є вагітність. Я робила тест, бо вже є затримування, а ніколи такого не було. Це все так індивідуально, що при першій вагітності точно не можеш знати чи вже вагітна чи ні. От і мені здається, що вже так, але моїй подрузі так 3 місяці "здавалось". Організм він теж такий, якщо чогось дуже хочеш чи не хочеш може видавати бажані симптоми! Один вихід - заспокоїтися, набратись терпіння і чекати... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    На наш взгляд, аргументы в пользу «вертикальных» родов многочисленны и довольно убедительны. Перечислим основные. При «вертикальных» родах:

    Уменьшается давление матки на крупные сосуды. Известно, что если беременная женщина лежит на спине, то большая матка (масса которой вместе с ребенком и околоплодными водами к концу беременности составляет около 6 кг) давит на органы брюшной полости и, что важнее, на крупные кровеносные сосуды - аорту (сосуд, отходящий непосредственно от сердца и несущий к органам и тканям кровь, богатую кислородом) и нижнюю полую вену (по этому сосуду вся кровь от нижней половины тела возвращается к сердцу). Сдавливание аорты приводит к тому, что к матке и, соответственно, к ребенку, поступает недостаточное количество кислорода. Сдавливание нижней полой вены чревато уменьшением возврата крови к сердцу и застоем венозной крови во внутренних органах, в том числе и в матке. А уменьшение возврата крови к сердцу, естественно, приводит к уменьшению количества крови, которое выбрасывается из сердца, то есть опять-таки к ухудшению кровоснабжения матки и ребенка. А когда женщина сидит или стоит на четвереньках, давление матки на крупные сосуды уменьшается, что улучшает маточно-плацентарное кровообращение и препятствует развитию у ребенка гипоксии (кислородного голодания) как во время схваток (первый период родов), так и при прохождении головки через родовые пути (второй период родов).

    Сокращается первый период родов. Вертикальное положение в первом периоде родов обеспечивает равномерное и более интенсивное, по сравнению с лежачим положением, давление плодного пузыря и головки ребенка на нижний маточный сегмент и шейку матки и способствует эффективному, плавному и быстрому открытию маточного зева. При этом первый период родов укорачивается по сравнению с «горизонтальными» родами примерно на 2-3 часа. Это благоприятно отражается как на роженице (ведь именно длительные болезненные схватки являются одной из причин страха перед родами), так и на ребенке (каждая схватка приводит к временному прекращению поступления кислорода к ребенку).

    Снижается риск родового травматизма. Если продолжительность первого периода родов при вертикальном положении роженицы сокращается, то продолжительность второго периода вертикальных родов несколько увеличивается (примерно на 20-30 минут). Из этого не следует делать поспешных выводов о большей болезненности «вертикальных» родов. Наблюдения показывают, что у стоящей или сидящей женщины плод продвигается вниз не только более медленно, но и более плавно. Соответственно, уменьшается риск родовых травм как для матери, так и для ребенка. Во время потуг достигается оптимальная координация работы мышц брюшного пресса, спины, тазового дна и всей скелетной мускулатуры, кроме того, рожающей женщине помогает сила земного притяжения. В результате необходимое для изгнания плода мышечное напряжение сводится к минимуму, мышцы тазового дна максимально расслабляются - роды протекают физиологически, ребенок легче продвигается по родовым путям с наименьшими для себя энергетическими затратами.

    Уменьшается кровопотеря. Поскольку плацента у женщины в сидячем положении отделяется быстрее, уменьшается физиологическая кровопотеря (средняя потеря крови при «вертикальных» родах составляет 100-150 мл).

    Обеспечивается активное поведение женщины во время родов. Роженица в вертикальном положении активно участвует в родовом процессе, своими глазами видит рождение собственного ребенка. После рождения ребенка мать сразу берет его на руки и прикладывает к груди, еще до окончания пульсации пуповины и отделения плаценты. В течение получаса (а иногда и дольше) ребенок находится у груди матери. Пуповина клеммируется лишь после окончания ее пульсации. В заключение хочется сказать, что прием вертикальных родов не требует особых организационных усилий и не предполагает наличия специального дорогостоящего оборудования. Единственное, что действительно необходимо для внедрения в практику этого более щадящего и комфортного способа родоразрешения, - это изменение традиционных представлений о тактике ведения физиологических родов и преодоление определенного стереотипа мышления и поведения акушерского персонала.

    Нина Кузнецова, Заведующая родово-операционным отделением родильного дома №4, врач акушер-гинеколог высшей категории

    Владимир Заборский, Заведующий отделением платных медицинских услуг родильного дома №4, врач акушер-гинеколог первой категории, к.м.н.

    взяла тут - http://www.mama-papa.com.ua/page/374.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я десь чула таке, що тим жінкам, яким доший час не вдається завагітняти треба змінити клімат і попробувати там (в іншому кліматі):)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Наскільки мені відомо, це навіть не так клімат впливає, як психологічний "розслабон". Я теж планувала їхати "на море за дитинкою", на море не поїхала, зато мій чоловік тимчасово не працював і ми багато часу проводили разом, знайшли курси, які нам імпонували і весь час присвячували "розкручуванню" ідеї власного бізнесу. Почувалися незалежно і гармонійно :) Бізнесу не вийшло, зате я завагітніла ;) Якщо ви нервуєтесь, то організм не захоче вагітніти, бо відчуватиме нестабільність, а коли нерви у нормі і вам добре, тоді і продовження роду відбувається!
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    http://www.uaua.info/content/42.html

    Додано через 45 секунд
    тут є багато цікавої інфи для плануючих мам

    Додано через 2 хвилини
    у мене була аналогічна ситуація! відпустіть думки про "хочу бути вагітною".все найкраще,що з нами трапляється,стається раптово і незаплановано!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Так воно і є!А щодо теми планування діток думаю що готовими (хоча б в плані здоров"я)треба бути повсякчас, бо таке чудо як зачаття і народження дитини плануванню підлягає не завжди:).
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    :D :D :D ото розсмішили:D :D :D мабуть одиниці з нас були до того готовими( навіть у плані здоровя).як ми то не планували би-всеодно воно стається раптово! ну а цілком здоровим(при нашій-то екології)бути просто неможливо,головне психічно бути здоровим-без стресів,депресій,невдоволеностей і негативних емоцій-і тоді все буде вері гуд! але то лише моя власна думка:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Natalia, вже є довгоочікувана друга смужечка?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    поділюсь власним досвідом щодо планування діток (може комусь пригодиться чи буде цікаво).
    минулого року вирішили вже з осені починати вагітніти.
    влітку з'їздили на море - гарно відпочили. їли багато фруктів і овочів.
    коли повернулись з моря - теж дуже багато фруктів і овочів їли (я робила набіги :D на шувар - купу всякої смакоти там закуповувала).
    коли на початку серпня повернулись з моря - перестали вживати алкоголь (бідному мужу не дозволяла навіть пива випити). я пила фолієву кислоту 3 місяці (серпень-жовтень), більше ніяких таблетованих вітамінів не пила. але, наприклад, хурму ми їли ящиками.
    з початку жовтня почали "жити відкрито" - тобто ніяких засобів контрацепції не використовували.
    "сприятливих" днів не вираховували - просто кохались, коли хотілось.
    спеціальних поз (чи задирання ніг опосля) теж не використовували - робили "це" так, як хотілось.
    в кінці жовтня в мене були місячні, тобто перший місяць був невдалий, але то може і добре, бо жовтень у мене був дуже стресовий.
    я трохи розчарувалась, але вирішила тим не перейматись.
    в листопаді я менше зациклювалась на темі вагітності (майже про це не думала, бо мала інші клопоти). кохались далі, коли і як хотілось.
    правда, мені здавалось, що овуляцію ми прошльопали:)
    і от 19 листопада в мене мали бути місячні - я з нетерплячки вже 19-го зробила тест - він нічого не показав:) я трохи поревіла та й заспокоїлась. подумала, що, значить, ще не час:)
    через кілька днів затримки (а в мене до того затримок не бувало - цикл був як годинник) зробила ще один тест, який теж нічого не показав:)
    і ще кілька:D
    потім збилась з того.
    потім мала їхати в київ по справах (затримка була вже тиждень) і в поїзді я зрозуміла, що вагітна:radist: - симптоми класичні - нудота, сонливість, температура 37,1-37,2, набряк і болючість грудей
    коли повернулась з києва пішла на узі (страшенно боялась позаматкової, бо в мене, за словами лікарів, спайка) - на узі мені сказали, що в мене киста, а від того і затримка. але я собі подумала, що від кисти груди не болять і не нудить:D

    от так, а зараз в мене в животику живе маленьке чудо і так чудово копається!!!!:radist: , чого і вам, плануючим, бажаю!!!

    п.с. зайва вага не завадила вагітності;)
    п.с.2 вибачайте, що так багато понаписувала:o
    п.с.3 о, ще згадала, що в травні минулого року здавала купу аналізів і проходила обстеження з приводу того, чи зі мною все ок і чи можна вагітніти. муж здавав спермограму:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    дякую, такі дописи додають терпіння і натхнення :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Другий раз не робила, бо з"явились!!! місячні. :sad:
    Але мені підказують, що то таке теж буває.
    Пропали всі симптоми, то я вже думаю, що ні.
    Я дуже перелякалась мишки, яку побачила в себе на відрі для сміття!!! Думаю, що може то через це? Всі кажуть, що то такого не буває. Але до чого були всі ті дивні симптоми? І такі виражені???
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    у мене такі симптоми були уже два чи три рази і затримки, яких раніше не було, та не переймайтеся, все ще буде
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Знову зробила тест - або в мене галюцинації, або та смужка друга дійсно є - знову нечітка, але чіткіша ніж перший раз. Поміряла температуру в відповідному місці - 37. Нічого не пойняла!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    сходи до лікаря і здай аналізи тоді більш менш точно будеш знати
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Люди добрі, хто що думає по тому поводу?

    Я би й не переймалася - (може будете сміятися), але дуже люблю каву, а якби знала, що вагітна, то би не пила

    Додано через 1 хвилину
    Права на 100 %. Піду, мабуть, після завтра, якщо буде час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    а ви не пийте про всяк випадок, повірте, не так важко відмовитись, як почала планувати - зразу кинула ту каку (це при тому, що до того випивала по вісім-десять чашок на день)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    http://www.9months.ru/azbukazachatiya
    а тов плануючі,на замітку сторіночка!!!

    Додано через 2 години 13 хвилин
    і я обожнюю каву!!!! з вагітністю пити її не кинула,в мене тиск низький-то вона мені не шкодить,тільки от шо пью тепер з великою кількість молочка і не крепку-смакує ше краще!і лікарки питала за каву,вона казала,що якщо нема високого тиску-то одна філіжанка в день не зашкодить
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.