Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Колись моя бабця потрапила під автомобіль – їй сказали, що в неї вже не буде більше дітей (моя мама вже була), бо пошкоджені труби. Пройшли роки, в бабці були регулярні місячні, вона нічого навіть не підозрювала, а тоді з’ясувалось що вона вже на 4 місяці вагітності!!! В моєї мами з’явилась молодша сестричка!

    Та й сама читала, що часом бувають так звані „кольорові вагітності”. Тоді під час вагітності в час очікуваних місячних є менструація. Тому ймовірність вагітності завжди є! Хоча, якщо цього разу не повезе не розстроюйся дуже, в майбутньому обов’язково все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    I у моєї хресної так було, до 4х мiсяцiв вагiтностi i не знала що у неї хтось у животику живе :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Доречі, кава шкідлива у надлишку, вагітні можуть її вживати, 2 невеликих горнятка на день не зашкодить (хіба при гіпертонусі, високому тиску і ще певних проблемах які неможливо не помітити)
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    як і все на світі-шкідливе у надлишку! а мені кава піднімає настрій і асоціюється з гарним початком дня(особливо її аромат)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    І я люблю кавусю, щей тиск у мене завжди 110/70... та чогось з вагітністю я до кави збайдужіла, кинула палити, а у мене паління асоціювалося з кавою, от зараз ні кави ні цигарок :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    як то знайомо!!!!! я думала то я одна така була,що палила до вагітності...
    а зараз не тягне?бо мені гидко від самої думки про цигарку,а дим табачний взагалі не переношу
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Я диму теж не переношу, але іноді, як бачу по телевізору, що хтось палить, то буває тягне. Впевнена, що то не фізична а психологічна залежність, бо той дим таки дійсно дуже гидкий.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Дякую тобі, Галичаночко, за підтримку. Ми, взагалі, з чоловіком так і планували на пізніше. Всі радили - попробуйте, а десь через кілька місяців вийде завагітніти. А тут у мене такі дивні симптоми з"явились!!! От я і подумала, що вже так швидко завагітніла - була майже впевнена. Тепер нічого не відчуваю - значить нічого нема.
    Так що ще трошки будемо чекати. Наберемось літніх вітамінів!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Десь пропали всі плануючі мамусі - мабуть на море планувати поїхали.
    Поділюсь з вами інформацією, яку нещодавно вичитала:
    Час плідності можна визначити за допомогою таких симптомів:
    1) Відчуття вологості при вході до піхви;
    2) Виразний біль у нижній частині живота;
    3) Дехто відчуває своєрідне тягнення або щипання у грудях;
    4) Іноді спостерігається незначна кількість рожевої крові або рожевого слизу;
    5) Найбільш надійний метод: вимірювання температури вранці відразу після сну
    Температуру можна міряти звичайним термометром. Безпосередньо після пробудження проводять вимірювання ректально, вагінально або орально ( під пахою - не підходить). Кожного дня записується температура.
    Температура починає різко підніматись до овуляції (до 37) і безпосередньо перед менструацією спадає. Плідним вважається той період перед і під час підвищення температури (тобто 5-6 днів перед і під час досягнення максимальної температури - саме за 3 дні і під час того різкого зростання температури - по 0,1 градуса щодня). Вечір 3-го дня підвищеної температури вже є неплідним. Якщо температура не спадає протягом 16 днів після овуляції, то це означає, що жінка вагітна.
    Якщо низька температура утримується протягом всього циклу, то це означає, що овуляції і не було. Коли підвищена температура тримається надто коротко (менше 7 днів), то запліднена яйцеклітина може загніздитись у матці і виходить під час менструації. В обох випадках треба лікуватись.
    Взято з книги Інгрід Тробіш " Бути жінкою - це радість".
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    як все таки корисно вагітніти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    якби то було ще так просто, як корисно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    вибачте, якщо повторюсь, але є ціла система такого планування - з графіками і своїми особливостями. у мене є і такий календар і книжечка до нього. але акушерка не радила самій тим займатись - казала ,що перед тим має проконсультувати досвідчена людина і все пояснити і навчити - що там, як і до чого. у нас то можна знайти при церквах на курсах. там мають бути добрі порадники.
    :)

    Додано через 1 хвилину
    можливо, я з тим так серйозно не стикалась, але мені здається, що тут головне віра!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    я якось перший раз і без порадників завагітніла...
    а тепер би й сама поради роздавала - така мудра... а ніц!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я не читала більше того ніде, а тільки прочитала в цій книжці - тому і лише переписала суть методу. Це не мої висновки, якщо ви так подумали. А якщо комусь буде цікаво детальніше про те прочитати - то може і книжечку десь придбати.

    Додано через 2 хвилини
    Та воно прийде! Всьому свій час. Значить це для вас зараз не той влучний момент.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Наталю, а у вас що? то таки були галюцинації?
     
  16. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    та я мала на увазі, що то є ціла система!
    можете поцікавитись у видавництві "Свічадо" є книжка "Вчимося розпізнавати плідність" і до неї зразу варто календар взяти. а там вже як не буде зрозуміло ,то варто до "знавців" звертатись. усі адреси є на останній сторінці тої книжечки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Думаю, що так, галюцинації, на 99%. До лікаря так і не ходила.
    Цього місяця вже приміняємо цей метод, що я вище описала. Що з того вийде - побачимо. Про результати (позитивні) оповістимо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    чого питаю, бо в мене схоже також були галюцинації. чи то була вагітність тай загула...
    незнаю - тест двічі був позитивний (зі слабенькою другою рисочкою) а потім... ніц...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    О, то таке саме. І я теж так думаю, що може вагітність була...
    А тепер вже по цьому методу міряла температуру відразу після місячних - то була 36.6 - признак, що вагітності нема.

    Додано через 1 хвилину
    О, то ми ще й ровесники (тільки побачила), але в мене діточок ще нема. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    А тестами якої фірми ви користувались?
    Я тесту не робила, але цикл був рекордно довгий і тому я так сподівалась ...
    Так знайомі мені ці історії про тести на вагітність. На початку спроб завагітніти також регулярно купувала тести на вагітність. І одного разу також була слабесенька 2 полоска.

    Ще одною ранньою ознакою вагітності може бути (необов'язково) незначне опускання температури на 6-7 день 2 фази (фази високих температур), коли відбувається імплантація. В мене таке частенько буває, а у вас?

    Додано через 2 хвилини
    І в мене така ж історія. Стільки начиталась про це, стільки знаю - а ніц...
     
    • Подобається Подобається x 7
Статус теми:
Закрита.