Як обрати персонального тренера?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Annjutka, 22 Серпень 2016.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Постало переді мною отаке питання. Пройшло декілька занять з тренером, і я починаю змінювати свої враження від процесу. Мій загальний фізичний стан дуже далекий від ідеалу, і я попередньо детально описала всі нюанси свого здоров'я тренеру.
    Наразі я ледве виповзаю з залу, не витримую останніх підходів і потім досить важко відновлююсь. Тупо випадає наступний день з життя бо ні ходити нормально, ні спати, бо зашкалює серцебиття і не дає спати. Я розумію що навантаження мусять потім відчуватися, але зовсім не маю досвіду зрозуміти де межа. Сьогодні заклало вуха, і мусила довше відпочивати. Виникає думка про перенавантаження...
    Ми поки в процесі знайомства і визначення що до чого відносно навантажень та дієти, і я сподіваюся, що скорше всього, ми мали б порозумітися. Але я новачок в залі і боюся наробити собі шкоди з людиною яка мені не підходить, а як зрозуміти що це не "мій" тренер я не знаю. Була б вдячна за ваш досвід.
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Annjutka а Ви розповідали тренеру про самопочуття? Вам треба знизити навантаження.
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Так, ми відмініли кардіо поки що, але темп загалом залишився досить високий. Залишається легенька розминка-заминка на доріжці - ходьба 5хв, без бігу.
    Я не знаю як я мала би почуватись під час тренувань, чи нормально що в останні підходи я майже не контролюю рухи від перенапруження. Чи це нормально і по-дорослому? Я готова потерпіти поки війду в режим, якщо все ок.
    Тренер весь час питає про самопочуття і моє харчування, але тримає досить високий темп. За годину окрім просто вправ (доріжка, розминка, присідання з вільною вагою, планка, віджимання, піднімання грифу) плюс біля 6-7 тренажерів по 3х15.. Це не забагато за годину?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Annjutka так не має бути, тренер ваш так виглядає вас по схемі тупо провадить, не дивиться суто на ваші можливості. Так, в залі треба попахати і тренер має трохи соків вижати, але після заняття має навпаки бути прилив сил, а не випадений з життя наступний день. Це дуже і дуже не добре.
    А хто ваш тренер і де?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Якщо ви не лінива і маєте силу волі, то раджу тренера Сергія. Він працює у фітнес мережі "Форевер", що на вул.Зеленій.
    В нього пощади, халяви не буде. Не проходить: "болить", "не можу", "не буду", "не хочу" і т.п.
    Абонемент коштує 350 грн/міс.
    3 рази в тиждень.
    +25 грн за кожне заняття(це якщо буде його зміна)
    Якщо ви хочете суто індивідуальне заняття - 100 грн
    Я за місяць повністю змінилася. І впевнено поїхала на море з новою фігурою Всім терпіння і гарного настрою. Надіюсь, що була вам корисна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Оскільки в зал я періодично ходжу, то розумію, що фіз.навантаження мають бути такими, щоб ви відчули, що ви на всі 100% виклалися. Я різко набрала за літо вагу, бо приймала гормональні ліки. Оскільки була за межами України ціле літо, то по приїзді в вересні, одразу ж записалася в зал. (В листопаді весілля, а я не хочу виглядати на власному весіллі, як жирний пончик). Я знаю, приблизно, свої результати в кінці місяця , якщо ходжу в зал протягом місяця тричі в тиждень. Для моєї ваги, це були занадто малі результати. Я вирішила, що мені потрібен персональний тренер. Ми порозумілися з першої розмови. Ще до початку самих тренувань ми вибрали тактику, як будемо максимально інтенсивно скидати вагу.Тренер оцінив мій фізичний стан і вирішив, що будемо займатися кросфітом. Для мене це чудовий варіант: спочатку легка розминка, 5 хв.кардіо на орбітреці, потім півгодини фізичних навантажень. На закінчення 30-40 хв.пришвидшеної ходьби на біговій (зазвичай під кутом). . Вправи кожного разу різні, на різні групи м'язів. По 3-4 підходи на кожен вид вправ. (Наприклад присідання з вагою 20раз за один підхід). Інколи ми робимо лише один підхід кожного виду вправ , але кількість заданого завдання збільшується в десятки раз. (Ті ж присідання з вагою - сягають 80 раз на підхід). організм вже після третього заняття адаптувався. Я стала більш жвавішою до кінця місяця. І головне : я бачу яскраві результати ! Підтягнулася, пострункішала, тіло не виглядає як живий жир при ходьбі , об'єми в рази зменшилися... Тренер все-таки дає результати, причому, досить хороші. І все тому що, він контролює, що ви робите, як ви робите і скільки робите. Ми завжди самі собі даємо поблажку , бо ми " ся трохи втомили "... тренер ж не дасть вам відпочивати допоки ви не доробите справу докінця , і це добре )). Саме тоді є найкращі результати.
    Тому, якщо ви найняли тренера, то просто переговоріть з ним до початку курсу тренувань. Скажіть, які б ви хотіли до кінця місяця побачити результати, на що ви розраховуєте... Це наблизить вас бо вибору найбільш ефективного способу досягнення вашої цілі, і , відповідно, тренер буде мати вже якусь картинку що до вас в своїй голові ))
     
  7. ritassv

    ritassv New Member

    Головне, щоб тренер прислухався до Вас і Вашого самопочуття. Для гарного тренера безпека клієнта завжді на 1 місці.
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В першу чергу дізнайтесь чи має тренер профільну освіту.
    Також повинно бути збалансоване харчування і достатня кількість вітамінів. Про воду я думаю можна навіть не говорити.
    Ну і тренування. Зазвичай за одне тренування роблять одну групу м'язів. Наприклад 1.руки і плечі 2. Спина 3. ноги і попа. Ну і прес майже завжди.
    Напишіть де Ви тренуєтесь :)