Як очистити організм від солей

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KOCHAM, 27 Липень 2010.

  1. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчатка, хто має перевірену інформацію, підкажіть яким чином можна очистити організм від солей.
    Результат УЗД показав підвищену кількість кристалів солі у органах травлення. Знаю, що з лікуванням народними методами потрібно бути обережними.
    Напишіть, хто що чув чи сам очистив організм.

    Дякую.
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Як очистити організм від солей

    Кх-кх, а лікар що сказав?
     
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Як очистити організм від солей

    Доречі знайшла у нас тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40762&page=4 цікаву інформацію про сочки. Чи хтось практикував лікування свіжовичавленими соками? На скільки воно ефективне?
    Знаю моя колишня співробітниця виводила солі за допомогою кісточок груші. Але вже не пам'ятаю детальніше. Правда знаю потрібно зважати на кальцій, бо кальцій вона таким лікуванням також вимила.
    Чекаю Ваших порад у цьому питанні.

    ---------- Додано в 16:08 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ----------

    Поки що у лікаря не були. УЗД робили сьогодні. Сам УЗДист сказав "Строга дієта - кашки"
     
  4. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Як очистити організм від солей

    Знаю, що в Трускавці ( Моршині - нирки) таке лікують за допомогою мінеральної води. (Вам підкаже лікар куди). Ще я би радила поцікавитись у фітотерапевтів які настої, чаї можна попити. Зверніть увагу на воду, яку п"єте, бо від того ваші проблеми.
     
  5. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Як очистити організм від солей

    Вичитала методику очищення рисом.
    Взяти порцію рису 150 г (попередньо змочену у воді 6-8 годин), поміняти воду і поставити на вогонь. Довести до кипіння. Трохи закипить - вимкнути. Зняти з вогню, ретельно процідити, промити. Залити нової водою, довести до кипіння. Так чотири рази. Рис слід вживати вранці замість сніданку. Ні молока, ні чаю, ні кави - тільки рис. Обід з мінімальною кількістю хліба та м'яса - через 4 години. Увечері - 1-2 столові ложки рису, приготовані так само.Їжа, яка приймається за обідом, не повинна містити солі. Все - несолоне.
    Найбільш активне виведення солей з організму і шлаків починається після 30-го дня такої дієти. І це виведення буде тривати 4 місяці. З організму виводиться дуже велика кількість солей, в тому числі і солей калію, необхідних для роботи серця. Тому треба підживлювати себе солями калію - їх містять картопля, курага, яблука, лимони. Але найбільш повним відновлювачем солей калію в організмі є мед і каша з прожареного пшона.
    Суть цієї методики полягає в тому, що організм, не отримуючи необхідних йому солей ззовні, з продуктами харчування, починає витрачати запаси солей, що знаходяться усередині організму. Виходять солі з хребта, суглобів, очищаються судини від сольових і частково вапняних відкладень. Організм омолоджується )

    В інших джерелах пишуть про те, що рис потрібно вимочувати холодною (бажано дистильованою або відстояною водою) чотири дні, змінюючи воду щодоби. Варити 2 хв.

    Думаю якщо це приміняти, то дуже поступово. Щоб організм підготувати.