Як організувати свій час в декреті

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Zelena Ptashka, 9 Березень 2017.

  1. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Підтримую на 100%. При моєму офіційному стані " не працююча" мій трековий годинник показую за день в середньому 25-30тис кроків ( хто має то знає що 10-15тис норма)
    На мою думку, якраз легше піти на роботу, виконувати конкретне завдання і якщо щось, ну я ж працюю! (більшість моїх знайомих сидять в офісі-пів дня балакають-каву пють, пів дня на компі працюють, є такі які 10год!!! на роботі в магазині стоять чекають клієнтів і типу того. )
    Я б мозгами поїхала, якби мені потрібно було сидіти на роботі і чогось чекати, бо треба.
    Мож і не ходжу на роботу з 9 до 6 год, але я за день встигаю і роботу зробити( гроші заробити) і на плавання-танці-англійська-смартум малих зводити, в спортзал сходити, різні справи по записнику зробити, кіно-музеї-я за любий кіпіш, тільки б кудись йти чи їхати, а от на хатні справи в мене часу не вистарчає, тому посудомийка миє, пралка пере, сушарка сушить, діти розкладають, безпорядки панують=), але як кажуть мудрі люди-прибрана хата-змарноване життя!
    Як на мене -головне вийти з хати, а дальше вже піде як тре[/QUOTE]
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тому, що
    Те саме, що Ви робите, коли дитина з мамою чи чоловіком :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Емм. Не знаю, нуднитися мені особисто нема коли. Планую на той час усі справи, які незручно/не хочу робити з Анею (відправки-розвозки, походи до лікарів, походи у перукарню, роботу за комп*ютером, походи по інстанціях). Тоді на іншу половину дня залишаються справи, які можу і хочу робити з дитиною (кухня, прогулянки, розваги, закупи). Я не можу себе назвати "не працюючою", але навіть якби не було мого міні-підприємництва, то коли б я нудилася? - вдома було б чистіше, страви більш різноманітні, у басейн би ходила, 1С 8 освоїла б...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5