як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Juliasia, 24 Вересень 2010.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Консультуйтеся ще в когось. Він і справді специфічний. Ми оперували в нього псевдокрипторхізм, але нам треба було чим пошвидше. А чому саме в 2 етапи? Знаю, що кажуть оперувати до того, як почнеться статеве дозрівання, тоді можливе переродження. Але в вас часу ще справді багато. Маєте ще можливість все добре обдумати. Але тут читаю, що дівчата пишуть, коли дитина на циці, то навіть легше. Не думаєш, шо то пити- їсти і як заспокоїти
     
  2. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Це повязано з методом проведення операції. Могиляк то малював на листочку - на словах тяжко пояснити. В нас невус у вигляді майже круглої плямки кольору шкіри, на якій не росте волоссячко. Якщо уявити, що невус то зіниця ока, то при одноетапній операції треба видалити частину шкіри у формі ока, тобто забрати ще кавалки здорової шкіри. Шрамик в такому випадку буде більший, ніж діаметр невуса. Могиляк каже, що тої здорової шкіри шкода, тому він спочатку видаляє частинку невуса у формі розрізу ока, а через півроку - те що залишилось. Не знаю, чи щось з мого пояснення зрозуміло. Аое от мене гризе, чи не занадто це - два загальні наркози на півроку.... Я б про це і про багато іншого запитала в Могиляка, але блін, та наша розмова то був якийсь капець... Він просто констатував діагноз і сказав - або записуємось на операцію , або до побачення, я все сказав. Сказати, що в мене був шок - то нічого не сказати.
    саме так, теж про це читала, але дуже відтягувати не хочеться, бо невус ростиме в міру росту голови, та й взагалі, неспокійно буде,хочеться зробити і забути... Консультуватись однозначно ще буду. Думати і вичитувати...
    я в цьому впевнена на 100 відсотків і це ще один аргумент, щоб може зробити то зараз чи незабаром.. але буду ще думати..
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Приблизно зрозуміла, він справді хороший спеціаліст, і шрам буде видно мабуть всеодно, то дійсно мабуть краще, щоб він був якомога меншим. А з другої сторони може краще забрати все, щоб не залишилось випадково якоїсь мікроскопічної частинки, то я так на хлопський розум. Тобто він пропонує лише такий варіант?
     
  4. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Так, він пропонує тільки варіант у два етапи. Про той перший варіант він говорив в контексті 'деякі лікарі роблять отак'. Думаю, обговорювати з ним методи проведення операції неможливо))
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Він наскільки я розумію йде в ногу з часом, маю на увазі операції. тому думаю дійсно використовує найкращий метод. Я колись про нього багато перечитала, тому я однозначно була впевнена в ньому, як в хорошому спеціалісті. Не переживайте, зважте всі за і проти і спокійно прийдете до якогось рішення. Бажаю вам удачі!
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Писала вам в пп, ще тут напишу. Ми недавно оперувались. Нас чекає ще 2-3 операції. Дядько він специфічний, але спеціаліст добрий. Він ніколи не говоритиме не по суті. І той метод який пропонує таки є найкращим, бо не лишить великого шраму. Ви не реауйте на специфічність. Він є дитячий пластичний хірург з дуже великим досвідом. В нього реально по 4 операції на день. І невус то чи не найпростіше з них. бувають дітки з дуже складними патологіями.
    Вас чекає нетривалий наркоз. до години часу. Для дитини не травматично. Якщо без ускладнень, то наступного дня випишуть. Там ніхто не тримає, бо черги на пів року вперед зі всьої України.
    З власного досвіду, пережити накоз на гв значно простіше.
     
  7. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Дякую, дівчатка. Мені вже якось значно спокійніше, будемо рухатись вперед )) Відлучення від циці відміняється ))
     
  8. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    У нас ще не призначена опереція, але спитаюсь. Як немовля може шість годин без їжі? У мого малого через дві години вже гвалт та істерика.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї


    Отак тримають і не дають їсти. Дитя плаче, носять, поки не пройде час і можна годувати.
    Була в лікарні зі старшим, то там двохмісячну дитину після операції ще 4 години плачучу носили. У мене молозиво ріками текло від того плачу(
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    а що, навіть грудне молоко не можна?
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Не можна- наркоз і можуть бути наслідки.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    я так сподівалася, що наше гв нас виручить((((( це ж все одно що пити(
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: як підготувати дитину до операції та допомогти відновитись після неї

    Мабуть, тут воно не всеодно, що пити але, можливо, то ще залежить, яка операція.
    В нас і тих, випадках ,що знаю(різні операції) можна було водички чуть.
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Цікаво, чому при стоматологічному наркозі не можна грудного молока. То ж ніби вважається легша форма наркозу. Мала в мене така цицяна, їсть дуже мало, не уявляю як її протримати 4 год. без циці і без їжі.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Наркоз він і в Африці наркоз) Часом і дорослі по різному відходять навіть від стоматологічного
     
  16. manenka

    manenka New Member

    Доброго дня! Підскажіть будь ласка, можливо хтось стикався: моєму сину два роки і йому поставили діагнос правобічний крипторхізм.Мають оперувати в Чорнобильській лікарні.Операцію має проводити лікар Захарусь. Підскажіть будь ласка можливо хтось оперувався в нього,бо дуже переживаю,скільки коштує операція зараз можливо хтось знає і які аналізи потрібно здавати перед операцією?Відгукніться будь ласка.Дуже переживаю,як дитина перенесе наркоз.Зазделегідь дякую за відповідь
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    загалом, проконсультуйтеся з лікарем стосовно аналізів, але точно стандартний набір буде - кров, сеча.
    про Захаруся маю особисті хороші відгуки, але більше як поліклінічного хірурга, про операцію сказати нічого не можу. коштує наркоз, а вже лікарям - на ваш розсуд
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    про анестезіолога теж таке чула. про оперуючих - рідше, набагато рідше.
     
  20. Inna R

    Inna R New Member

    Підкажіть будь ласка який саме лікар вас оперував?)))